Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02  
 1  Diana Lubė 
 Lina Venckutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Lubė, L.Venckutė      
 16       ->      
  [81] 15:00    D.Lubė, L.Venckutė    
 9  Kristina Kisieliūtė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:17  21:17 [16']    
[65] 14:00    K.Kisieliūtė, K.Ragalevičiūtė      
 8  Monika Janutaitė 
 Živilė Nečejauskaitė 
  21:12  21:13 [14']      
    [98] 16:00    D.Lubė, L.Venckutė  
 5  Dovilė Butvydaitė 
 Gabija Jurkevičiūtė 
      21:17  15:21  25:23 [31']  
[66] 14:00    D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė      
 12  Toma Jančiauskienė 
 Aušra Lingytė 
  21:12  21:16 [18']      
  [82] 15:00    D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė    
 13  Dominyka Butvydaitė 
 Dominyka Rimkutė 
    21:19  19:21  21:17 [31']    
[67] 14:00    L.Chomskytė, M.Gumbrevičiūtė      
 4  Laima Chomskytė 
 Milda Gumbrevičiūtė 
  21:18  21:11 [17']       1-a vieta
      [116] 17:00    J.Kavaliauskaitė, U.Ivanauskaitė
 3  Jorė Kavaliauskaitė 
 Uma Ivanauskaitė 
        21:12  23:21 [21']
 J.Kavaliauskaitė, U.Ivanauskaitė      
 14       ->      
  [83] 15:00    J.Kavaliauskaitė, U.Ivanauskaitė    
 11  Alina Michaliova 
 Sandra Andriūnaitė 
    23:21  21:9 [28']    
[68] 14:00    R.Milašauskaitė, E.Rimdžiuvienė      
 6  Roberta Milašauskaitė 
 Eglė Rimdžiuvienė 
  21:18  21:15 [20']      
    [99] 16:00    J.Kavaliauskaitė, U.Ivanauskaitė  
 7  Rasa Džervė 
 Vaiva Kelečienė 
      21:16  19:21  21:10 [33']  
[69] 14:00    R.Džervė, V.Kelečienė      
 10  Karolina Petraškaitė 
 Monika Valatkienė 
  21:10  21:11 [14']      
  [84] 15:00    R.Džervė, V.Kelečienė    
 15         21:16  21:17 [20']    
 M.Šiaučiūnaitė, D.Zhong      
 2  Marija Šiaučiūnaitė 
 Danyu Zhong 
  ->    D.Butvydaitė, G.Jurkevičiūtė   3-a vieta
      [117] 17:00    R.Džervė, V.Kelečienė
       R.Džervė, V.Kelečienė   15:21  21:18  21:16 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Kisieliūtė, K.Ragalevičiūtė    
    [100] 16:00   L.Chomskytė, M.Gumbrevičiūtė  
     L.Chomskytė, M.Gumbrevičiūtė   21:14  16:21  21:18 [35']   5-a vieta
      [118] 17:30    M.Šiaučiūnaitė, D.Zhong
     R.Milašauskaitė, E.Rimdžiuvienė     21:7  21:17 [16']
    [101] 16:00    M.Šiaučiūnaitė, D.Zhong  
     M.Šiaučiūnaitė, D.Zhong   23:21  22:20 [27']  
         
         
       K.Kisieliūtė, K.Ragalevičiūtė   7-a vieta
      [119] 17:30   R.Milašauskaitė, E.Rimdžiuvienė
       R.Milašauskaitė, E.Rimdžiuvienė   21:13  21:18 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Janutaitė, Ž.Nečejauskaitė    
   M.Janutaitė, Ž.Nečejauskaitė   ->    
    [102] 16:30    M.Janutaitė, Ž.Nečejauskaitė  
   T.Jančiauskienė, A.Lingytė     21:9  21:16 [14']  
  [85] 15:00    T.Jančiauskienė, A.Lingytė    
   D.Butvydaitė, D.Rimkutė   21:12  21:15 [17']     9-a vieta
      [120] 17:30    A.Michaliova, S.Andriūnaitė
        21:16  21:13 [16']
   A.Michaliova, S.Andriūnaitė    
   A.Michaliova, S.Andriūnaitė   ->    
    [103] 16:30    A.Michaliova, S.Andriūnaitė  
   K.Petraškaitė, M.Valatkienė     21:9  21:12 [14']  
   K.Petraškaitė, M.Valatkienė    
    ->    
         
       T.Jančiauskienė, A.Lingytė   11-a vieta
      [121] 17:30    T.Jančiauskienė, A.Lingytė
       K.Petraškaitė, M.Valatkienė   21:16  23:21 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Butvydaitė, D.Rimkutė  
     D.Butvydaitė, D.Rimkutė   ->   13-a vieta
       D.Butvydaitė, D.Rimkutė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.