Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02 2021-10-02  
 1  Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [21] 11:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9  Almantas Abromaitis 
 Aušra Lingytė 
    18:21  21:16  21:15 [27']    
[7] 10:00    D.Mazėtis, K.Ragalevičiūtė      
 8  Dainius Mazėtis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:10  21:18 [14']      
    [35] 12:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5  Darius Likas 
 Dominyka Butvydaitė 
      22:20  9:21  21:18 [26']  
[8] 10:00    D.Likas, D.Butvydaitė      
 12  Donatas Grigalauskas 
 Alina Michaliova 
  21:9  21:16 [15']      
  [22] 11:00    A.Butkus, V.Kelečienė    
 13         21:16  21:10 [14']    
 A.Butkus, V.Kelečienė      
 4  Audrius Butkus 
 Vaiva Kelečienė 
  ->       1-a vieta
      [52] 13:00    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė
 3  Gytis Celencevičius 
 Živilė Nečejauskaitė 
        21:14  21:19 [16']
 G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė      
 14       ->      
  [23] 11:00    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė    
 11  Robertas Januševičius 
 Karolina Petraškaitė 
    16:21  21:14  21:13 [25']    
[9] 10:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 6  Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
  21:7  23:21 [17']      
    [36] 12:00    G.Celencevičius, Ž.Nečejauskaitė  
 7  Tadas Staniulis 
 Dominyka Rimkutė 
      21:12  21:18 [17']  
[10] 10:30    T.Staniulis, D.Rimkutė      
 10  Vidmantas Jonikas 
 Toma Jančiauskienė 
  21:12  21:11 [18']      
  [24] 11:00    T.Staniulis, D.Rimkutė    
 15         21:16  21:11 [16']    
 R.Ražanauskas, M.Janutaitė      
 2  Ramūnas Ražanauskas 
 Monika Janutaitė 
  ->    A.Butkus, V.Kelečienė   3-a vieta
      [53] 13:00   T.Staniulis, D.Rimkutė
       T.Staniulis, D.Rimkutė   21:9  16:21  21:15 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Mazėtis, K.Ragalevičiūtė    
    [37] 12:00    D.Mazėtis, K.Ragalevičiūtė  
     D.Likas, D.Butvydaitė   21:10  21:16 [15']   5-a vieta
      [54] 13:00    D.Mazėtis, K.Ragalevičiūtė
     M.Puchovičius, S.Macijauskaitė     15:21  21:17  21:16 [27']
    [38] 12:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
     R.Ražanauskas, M.Janutaitė   19:21  21:19  21:14 [30']  
         
         
       D.Likas, D.Butvydaitė   7-a vieta
      [55] 13:00    R.Ražanauskas, M.Janutaitė
       R.Ražanauskas, M.Janutaitė   21:10  21:15 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Abromaitis, A.Lingytė    
   A.Abromaitis, A.Lingytė   ->    
    [39] 12:00   A.Abromaitis, A.Lingytė  
   D.Grigalauskas, A.Michaliova     15:21  21:17  21:13 [35']  
   D.Grigalauskas, A.Michaliova    
    ->     9-a vieta
      [56] 13:00    A.Abromaitis, A.Lingytė
        21:15  21:18 [18']
   R.Januševičius, K.Petraškaitė    
   R.Januševičius, K.Petraškaitė   ->    
    [40] 12:00   V.Jonikas, T.Jančiauskienė  
   V.Jonikas, T.Jančiauskienė     22:20  23:21 [34']  
   V.Jonikas, T.Jančiauskienė    
    ->    
         
       D.Grigalauskas, A.Michaliova   11-a vieta
      [57] 13:30    D.Grigalauskas, A.Michaliova
       R.Januševičius, K.Petraškaitė   21:11  21:12 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.