Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16  
 1  Audrius Ambrasas ,  Rasa Ambrasienė   Dėl 1-4 vietų    
[57] 13:25    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 8  Dainius Kecorius ,  Rita Bielinytė    21:11  25:23 [19']    
  [68] 13:50    A.Butkus, V.Kelečienė  
 5  Martynas Puchovičius ,  Sigutė Macijauskaitė      21:19  21:18 [18']  
[57] 13:25    A.Butkus, V.Kelečienė    
 4  Audrius Butkus ,  Vaiva Kelečienė    21:13  21:10 [15']    1-a vieta
    [80] 14:40    A.Kaminskas, J.Kavaliauskaitė
 3  Laurynas Urniežius ,  Edita Likienė        21:17  21:16 [20']
[58] 13:25    L.Urniežius, E.Likienė    
 6  Almantas Abromaitis ,  Eglė Rekašiūtė    21:16  21:19 [19']    
  [69] 13:50    A.Kaminskas, J.Kavaliauskaitė  
 7  Adas Kaminskas ,  Jorė Kavaliauskaitė      21:14  21:18 [18']  
[59] 13:25    A.Kaminskas, J.Kavaliauskaitė    
 2  Darius Likas ,  Dalia Sunklodė    21:13  23:21 [19']    
     
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė  3-a vieta
  [81] 14:40    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
   L.Urniežius, E.Likienė   21:16  22:20 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   D.Kecorius, R.Bielinytė    
  [70] 13:50    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
   M.Puchovičius, S.Macijauskaitė   21:11  21:6 [16']  5-a vieta
    [82] 14:40    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
   A.Abromaitis, E.Rekašiūtė     21:18  21:14 [17']
  [71] 13:50   A.Abromaitis, E.Rekašiūtė  
   D.Likas, D.Sunklodė   21:18  21:18 [30']  
       
       
     D.Kecorius, R.Bielinytė  7-a vieta
    [83] 14:40    D.Likas, D.Sunklodė
     D.Likas, D.Sunklodė   21:7  21:16 [16']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.