Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-10-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16  
 1  Pranciškus Gečas 
 Gintarė Gečė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Gečas, G.Gečė      
 16       ->      
  [64] 13:50    P.Gečas, G.Gečė    
 9  Julius Masaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:12  21:13 [14']    
[55] 13:00    J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė      
 8  Jonas Seniūnas 
 Kristina Kisieliūtė 
  22:20  21:18 [20']      
    [76] 14:15    V.Salietis, A.Brikaitė  
 5  Dainius Mazėtis 
 Sonata Zinkevičienė 
      21:14  21:17 [20']  
 D.Mazėtis, S.Zinkevičienė      
 12       ->      
  [65] 13:50    V.Salietis, A.Brikaitė    
 13         21:14  21:13 [16']    
 V.Salietis, A.Brikaitė      
 4  Vidmantas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  ->       1-a vieta
      [88] 15:05    V.Salietis, A.Brikaitė
 3  Martynas Atkočaitis 
 Diana Lubė 
        21:17  19:21  21:19 [30']
 M.Atkočaitis, D.Lubė      
 14       ->      
  [66] 13:50    M.Atkočaitis, D.Lubė    
 11         21:14  21:14 [14']    
 T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė      
 6  Tomas Lukoševičius 
 Dovilė Grigalauskienė 
  ->      
    [77] 14:15    M.Atkočaitis, D.Lubė  
 7  Deivydas Žilinskas 
 Vilma Galinytė 
      21:14  21:15 [16']  
[56] 13:00    D.Žilinskas, V.Galinytė      
 10  Tadas Ivanauskas 
 Goda Juršėnaitė 
  21:16  28:26 [18']      
  [67] 13:50    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė    
 15         21:17  21:16 [19']    
 S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė      
 2  Simas Malakauskas 
 Marija Šiaučiūnaitė 
  ->    P.Gečas, G.Gečė   3-a vieta
      [89] 15:05    S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė
       S.Malakauskas, M.Šiaučiūnaitė   21:19  21:12 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė    
    [78] 14:15    J.Masaitis, K.Ragalevičiūtė  
     D.Mazėtis, S.Zinkevičienė   23:21  21:15 [18']   5-a vieta
      [90] 15:05    D.Žilinskas, V.Galinytė
     T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė     21:13  22:20 [18']
    [79] 14:15    D.Žilinskas, V.Galinytė  
     D.Žilinskas, V.Galinytė   21:16  16:21  21:17 [28']  
         
         
       D.Mazėtis, S.Zinkevičienė   7-a vieta
      [91] 15:05    D.Mazėtis, S.Zinkevičienė
       T.Lukoševičius, D.Grigalauskienė   21:16  21:14 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė    
   J.Seniūnas, K.Kisieliūtė   ->    
     J.Seniūnas, K.Kisieliūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [92] 15:05    T.Ivanauskas, G.Juršėnaitė
        21:13  21:16 [17']
   .    
    ->    
     T.Ivanauskas, G.Juršėnaitė  
   T.Ivanauskas, G.Juršėnaitė     ->  
   T.Ivanauskas, G.Juršėnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.