Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-11-06, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-06 2021-11-06 2021-11-06 2021-11-06  
 1  Evaldas Čižinauskas 
 Povilas Čižinauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Čižinauskas, P.Čižinauskas      
 16       ->      
  [72] 13:30   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas    
 9  Darius Likas 
 Joris Ivanauskas 
    21:18  26:24 [28']    
[53] 12:35   T.Staniulis, A.Urbonas      
 8  Tadas Staniulis 
 Aidas Urbonas 
  21:13  21:18 [23']      
    [95] 14:55   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas  
 5  Marius Brazauskas 
 Jovitas Gatelis 
      21:16  18:21  24:22 [24']  
[54] 12:35   M.Brazauskas, J.Gatelis      
 12  Ignas Lukoševičius 
 Matas Revinskas 
  21:12  21:16 [21']      
  [73] 13:30   M.Brazauskas, J.Gatelis    
 13  Žilvinas Rėklaitis 
 Gražvydas Petrauskas 
    22:20  21:13 [29']    
[55] 12:35   R.Ražanauskas, S.Malakauskas      
 4  Ramūnas Ražanauskas 
 Simas Malakauskas 
  21:12  21:17 [25']       1-a vieta
      [116] 16:05   E.Čižinauskas, P.Čižinauskas
 3  Tadas Ivanauskas 
 Martynas Atkočaitis 
        19:21  21:15  21:14 [33']
[56] 12:35   T.Ivanauskas, M.Atkočaitis      
 14  Vytautas Liutika 
 Ričardas Vasilevskis 
  21:9  21:12 [21']      
  [74] 13:30   T.Ivanauskas, M.Atkočaitis    
 11  Romutis Juodsnukis 
 Arnas Jarmalauskas 
    21:17  21:17 [22']    
[57] 12:35   G.Vaičiulis, S.Kubiliūnas      
 6  Gabrielius Vaičiulis 
 Stasys Kubiliūnas 
  21:16  21:19 [23']      
    [96] 14:55   T.Ivanauskas, M.Atkočaitis  
 7  Ramūnas Paškevičius 
 Vidas Pilvinis 
      21:17  21:18 [24']  
[58] 12:35   A.Baranauskas, M.Stravinskas      
 10  Arijus Baranauskas 
 Matas Stravinskas 
  21:15  21:19 [28']      
  [75] 13:30   S.Eibukas, R.Lavrukaitis    
 15  Andrius Bičiūnas 
 Dainius Kecorius 
    16:21  21:18  21:16 [45']    
[59] 12:35   S.Eibukas, R.Lavrukaitis      
 2  Saulius Eibukas 
 Rimas Lavrukaitis 
  18:21  21:8  21:14 [37']    M.Brazauskas, J.Gatelis   3-a vieta
      [117] 16:05   S.Eibukas, R.Lavrukaitis
       S.Eibukas, R.Lavrukaitis   22:20  8:21  21:18 [48']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Staniulis, A.Urbonas    
    [97] 14:55   T.Staniulis, A.Urbonas  
     R.Ražanauskas, S.Malakauskas   21:18  21:13 [16']   5-a vieta
      [118] 16:05   G.Vaičiulis, S.Kubiliūnas
     G.Vaičiulis, S.Kubiliūnas     21:16  24:22 [26']
    [98] 15:05   G.Vaičiulis, S.Kubiliūnas  
     A.Baranauskas, M.Stravinskas   18:21  21:18  21:19 [28']  
         
         
       R.Ražanauskas, S.Malakauskas   7-a vieta
      [119] 16:15   R.Ražanauskas, S.Malakauskas
       A.Baranauskas, M.Stravinskas   17:21  21:14  21:19 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Likas, J.Ivanauskas    
   D.Likas, J.Ivanauskas   ->    
    [99] 15:05   I.Lukoševičius, M.Revinskas  
   I.Lukoševičius, M.Revinskas     16:21  21:11  21:16 [23']  
  [76] 13:30   I.Lukoševičius, M.Revinskas    
   Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas   21:11  21:9 [22']     9-a vieta
      [120] 16:15   R.Paškevičius, V.Pilvinis
   V.Liutika, R.Vasilevskis       15:21  21:11  21:15 [36']
  [77] 13:55   V.Liutika, R.Vasilevskis    
   R.Juodsnukis, A.Jarmalauskas   22:20  21:18 [26']    
    [100] 15:05   R.Paškevičius, V.Pilvinis  
   R.Paškevičius, V.Pilvinis     21:11  21:8 [22']  
  [78] 13:55   R.Paškevičius, V.Pilvinis    
   A.Bičiūnas, D.Kecorius   21:14  24:22 [32']    
         
       D.Likas, J.Ivanauskas   11-a vieta
      [121] 16:15   D.Likas, J.Ivanauskas
       V.Liutika, R.Vasilevskis   21:13  21:6 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas  
     Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas   ->   13-a vieta
      [122] 16:25   Ž.Rėklaitis, G.Petrauskas
     R.Juodsnukis, A.Jarmalauskas     15:21  21:15  21:18 [40']
    [101] 15:15   A.Bičiūnas, D.Kecorius  
     A.Bičiūnas, D.Kecorius   21:19  21:15 [25']  
         
         
        15-a vieta
       R.Juodsnukis, A.Jarmalauskas
       R.Juodsnukis, A.Jarmalauskas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.