Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-11-06, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-06 2021-11-06 2021-11-06 2021-11-06  
 1  Dalius Martinaitis 
 Lina Venckutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Martinaitis, L.Venckutė      
 16       ->      
  [16] 10:25   D.Martinaitis, L.Venckutė    
 9  Tadas Staniulis 
 Milda Gumbrevičiūtė 
    21:19  21:13 [34']    
[3] 10:00   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė      
 8  Ramūnas Ražanauskas 
 Jūratė Paškevičienė 
  21:13  6:21  21:18 [32']      
    [29] 11:10   D.Martinaitis, L.Venckutė  
 5  Aidas Urbonas 
 Laima Chomskytė 
      17:21  21:17  21:12 [36']  
[4] 10:00   A.Urbonas, L.Chomskytė      
 12  Povilas Čižinauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:12  21:18 [19']      
  [17] 10:25   A.Kepežinskas, S.Zinkevičienė    
 13  Ramūnas Paškevičius 
 Ieva Paškevičiūtė 
    21:17  21:11 [28']    
[5] 10:00   A.Kepežinskas, S.Zinkevičienė      
 4  Algirdas Kepežinskas 
 Sonata Zinkevičienė 
  21:19  21:15 [23']       1-a vieta
      [42] 11:55   M.Povilaitis, K.Remeikaitė
 3  Evaldas Čižinauskas 
 Asta Mažulienė 
        21:9  21:15 [25']
[6] 10:00   E.Čižinauskas, A.Mažulienė      
 14  Gražvydas Petrauskas 
 Vilma Galinytė 
  21:13  21:19 [23']      
  [18] 10:25   E.Čižinauskas, A.Mažulienė    
 11  Stasys Kubiliūnas 
 Sonata Buikienė 
    21:16  21:12 [19']    
[7] 10:00   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė      
 6  Saulius Eibukas 
 Jorūnė Živatkauskaitė 
  21:8  21:13 [22']      
    [30] 11:10   M.Povilaitis, K.Remeikaitė  
 7  Deivydas Žilinskas 
 Agnė Stravinskaitė 
      21:13  21:19 [23']  
[8] 10:00   D.Žilinskas, A.Stravinskaitė      
 10  Jovitas Gatelis 
 Urtė Gatelytė 
  21:15  21:14 [23']      
  [19] 10:40   M.Povilaitis, K.Remeikaitė    
 15  Tomas Paulovitz 
 Eglė Kaminskaitė 
    21:18  14:21  21:19 [32']    
[9] 10:00   M.Povilaitis, K.Remeikaitė      
 2  Martynas Povilaitis 
 Kotryna Remeikaitė 
  21:18  21:5 [19']    A.Kepežinskas, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [43] 11:55   E.Čižinauskas, A.Mažulienė
       E.Čižinauskas, A.Mažulienė   21:19  21:17 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė    
    [31] 11:10   T.Staniulis, M.Gumbrevičiūtė  
     A.Urbonas, L.Chomskytė   15:21  21:19  21:18 [34']   5-a vieta
      [44] 11:55   D.Žilinskas, A.Stravinskaitė
     S.Eibukas, J.Živatkauskaitė     21:16  21:15 [28']
    [32] 11:10   D.Žilinskas, A.Stravinskaitė  
     D.Žilinskas, A.Stravinskaitė   21:17  21:16 [23']  
         
         
       A.Urbonas, L.Chomskytė   7-a vieta
      [45] 11:55   S.Eibukas, J.Živatkauskaitė
       S.Eibukas, J.Živatkauskaitė   21:19  21:16 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Ražanauskas, J.Paškevičienė    
   R.Ražanauskas, J.Paškevičienė   ->    
    [33] 11:10   P.Čižinauskas, M.Kožkuvienė  
   P.Čižinauskas, M.Kožkuvienė     21:11  21:18 [24']  
  [20] 10:40   P.Čižinauskas, M.Kožkuvienė    
   R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė   21:11  21:11 [21']     9-a vieta
      [46] 11:55   P.Čižinauskas, M.Kožkuvienė
   G.Petrauskas, V.Galinytė       22:20  21:18 [25']
  [21] 10:40   S.Kubiliūnas, S.Buikienė    
   S.Kubiliūnas, S.Buikienė   21:18  14:21  21:12 [38']    
    [34] 11:10   J.Gatelis, U.Gatelytė  
   J.Gatelis, U.Gatelytė     21:13  21:11 [34']  
  [22] 10:40   J.Gatelis, U.Gatelytė    
   T.Paulovitz, E.Kaminskaitė   21:6  21:13 [11']    
         
       R.Ražanauskas, J.Paškevičienė   11-a vieta
      [47] 11:55   R.Ražanauskas, J.Paškevičienė
       S.Kubiliūnas, S.Buikienė   21:15  21:16 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė  
     R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė   ->   13-a vieta
      [48] 11:55   R.Paškevičius, I.Paškevičiūtė
     G.Petrauskas, V.Galinytė     21:17  21:14 [27']
    [35] 11:10   T.Paulovitz, E.Kaminskaitė  
     T.Paulovitz, E.Kaminskaitė   14:21  21:18  21:17 [35']  
         
         
        15-a vieta
       G.Petrauskas, V.Galinytė
       G.Petrauskas, V.Galinytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.