Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono Mėgėjų Lyga, Data: 2021-12-11, Vieta: Prienai, Prienai  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
   8           8 
   6     2       4 
   6     2       3.2 
   9           9.6 
 Suaug C 
   6     2       0.7 
   3     1       0.3 
   6     2       0.8 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   11 d.  10:00  Suaug C   MX    V.Paulauskas  I.Paulauskienė   21:9  21:8    O.Marcinkevičius  T.Pacevičiūtė   16'  
 2   11 d.  10:00  Suaug C   MX    A.Miliauskas  L.Aleknavičiūtė   21:8  21:16    V.Vinickas  G.Savickaitė   18'  
 3   11 d.  10:00  Suaug   MX    T.Ivanauskas  R.Gečaitė   13:21  13:21    G.Miestauskas  G.Juršėnaitė   20'  
 4   11 d.  10:00  Suaug   MX    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   10:21  25:27    V.Stončius  S.Norgailaitė   24'  
 5   11 d.  10:00  Suaug   MX    M.Atkočaitis  D.Lubė   21:13  13:21  13:21    A.Kepežinskas  G.Dapkuvienė   24'  
 6   11 d.  10:00  Suaug   MX    Ą.Barkauskas  G.Trakymaitė   21:13  21:7    G.Miestauskas  G.Juršėnaitė   28'  
 7   11 d.  10:00  Suaug   MX    V.Stončius  S.Norgailaitė   14:21  8:21    B.Vaškevičius  A.Balazaitė   21'  
 8   11 d.  10:30  Suaug C   MX    A.Kepežinskas  J.Paškevičienė   21:4  21:15    O.Marcinkevičius  T.Pacevičiūtė   29'  
 9   11 d.  10:30  Suaug C   MX    D.Grigalauskas  A.Michaliova   21:12  21:16    V.Vinickas  G.Savickaitė   29'  
 10   11 d.  10:30  Suaug   MX    T.Vaškevičius  M.Plytnikaitė   22:20  21:13    A.Kepežinskas  G.Dapkuvienė   24'  
 11   11 d.  10:30  Suaug   MX    Ą.Barkauskas  G.Trakymaitė   21:15  11:21  21:19    B.Vaškevičius  A.Balazaitė   35'  
 12   11 d.  10:30  Suaug   MX    G.Miestauskas  G.Juršėnaitė   21:19  21:19    V.Stončius  S.Norgailaitė   34'  
 13   11 d.  10:30  Suaug   MX    T.Ivanauskas  R.Gečaitė   20:22  19:21    T.Lukoševičius  D.Grigalauskienė   23'  
 14   11 d.  11:00  Suaug C   MX    A.Kepežinskas  J.Paškevičienė   23:21  21:14    V.Paulauskas  I.Paulauskienė   23'  
 15   11 d.  11:00  Suaug C   MX    D.Grigalauskas  A.Michaliova   14:21  21:15  24:22    A.Miliauskas  L.Aleknavičiūtė   35'  
 16   11 d.  11:00  Suaug   MX    T.Vaškevičius  M.Plytnikaitė   21:19  21:0    Ą.Barkauskas  G.Trakymaitė   23'  
 17   11 d.  11:00  Suaug   MX    A.Kepežinskas  G.Dapkuvienė   21:18  21:11    B.Vaškevičius  A.Balazaitė   23'  
 18   11 d.  11:00  Suaug   MX    M.Atkočaitis  D.Lubė   15:21  21:18  21:13    G.Miestauskas  G.Juršėnaitė   28'  
 20   11 d.  11:30  Suaug C   MX    V.Paulauskas  I.Paulauskienė   21:13  21:23  21:12    A.Miliauskas  L.Aleknavičiūtė   35'  
 21   11 d.  11:30  Suaug C   MX    A.Kepežinskas  J.Paškevičienė   21:13  21:8    D.Grigalauskas  A.Michaliova   25'  
 22   11 d.  11:30  Suaug C   MX    O.Marcinkevičius  T.Pacevičiūtė   21:14  21:12    V.Vinickas  G.Savickaitė   22'  
 23   11 d.  11:30  Suaug   VD    M.Atkočaitis  G.Miestauskas   21:17  17:21  21:12    T.Lukoševičius  A.Kepežinskas   35'  
 24   11 d.  11:30  Suaug   VD    T.Vaškevičius  M.Šatrauskas   21:8  21:8    J.Ivanauskas  T.Ivanauskas   21'  
 25   11 d.  12:00  Suaug   MD    S.Norgailaitė  A.Balazaitė   13:21  24:22  17:21    D.Lubė  G.Juršėnaitė   42'  
 26   11 d.  12:00  Suaug   MD    A.Pakšytė  R.Gečaitė   19:21  21:13  21:16    U.Ivanauskaitė  J.Kavaliauskaitė   50'  
 27   11 d.  12:00  Suaug C   VD    A.Velička  S.Pilinkus   10:21  13:21    V.Paulauskas  A.Miliauskas   22'  
 28   11 d.  12:00  Suaug C   VD    R.Žukauskas  M.Šulskis   21:16  21:18    O.Marcinkevičius  V.Vinickas   22'  
 29   11 d.  12:00  Suaug C   MD    L.Aleknavičiūtė  I.Paulauskienė   21:7  21:11    T.Pacevičiūtė  G.Savickaitė   19'  
 30   11 d.  12:00  Suaug   VD    Ą.Barkauskas  R.Barkauskas   0:1    J.Ivanauskas  T.Ivanauskas    
 31   11 d.  12:00  Suaug   VD    V.Stončius  B.Vaškevičius   21:18  21:12    T.Lukoševičius  A.Kepežinskas   16'  
 33   11 d.  12:30  Suaug   MD    M.Plytnikaitė  G.Dapkuvienė   21:14  21:11    D.Lubė  G.Juršėnaitė   27'  
 34   11 d.  12:30  Suaug   MD    G.Trakymaitė  J.Paškevičienė   21:10  21:14    U.Ivanauskaitė  J.Kavaliauskaitė   29'  
 35   11 d.  12:30  Suaug C   VD    A.Baranauskas  D.Kecorius   21:16  19:21  21:14    V.Paulauskas  A.Miliauskas   38'  
 36   11 d.  12:30  Suaug C   VD    Ž.Rėklaitis  G.Petrauskas   21:5  21:16    O.Marcinkevičius  V.Vinickas   25'  
 37   11 d.  12:30  Suaug C   MD    A.Michaliova  D.Grigalauskienė   21:9  21:13    T.Pacevičiūtė  G.Savickaitė   30'  
 38   11 d.  12:30  Suaug   VD    V.Stončius  B.Vaškevičius   21:12  21:14    M.Atkočaitis  G.Miestauskas   21'  
 39   11 d.  12:30  Suaug   VD    Ą.Barkauskas  R.Barkauskas   0:1    T.Vaškevičius  M.Šatrauskas    
 40   11 d.  13:00  Suaug   MD    M.Plytnikaitė  G.Dapkuvienė   21:10  21:11    S.Norgailaitė  A.Balazaitė   17'  
 41   11 d.  13:00  Suaug   MD    G.Trakymaitė  J.Paškevičienė   21:13  21:18    A.Pakšytė  R.Gečaitė   24'  
 42   11 d.  13:00  Suaug C   VD    A.Baranauskas  D.Kecorius   21:8  21:8    A.Velička  S.Pilinkus   18'  
 43   11 d.  13:00  Suaug C   VD    Ž.Rėklaitis  G.Petrauskas   21:10  21:8    R.Žukauskas  M.Šulskis   21'  
 44   11 d.  13:00  Suaug C   MD    A.Michaliova  D.Grigalauskienė   21:13  13:21  21:19    L.Aleknavičiūtė  I.Paulauskienė   28'  
 45   11 d.  13:00  Suaug   VD    V.Stončius  B.Vaškevičius   8:21  18:21    T.Vaškevičius  M.Šatrauskas   22'  
 46   11 d.  13:00  Suaug   VD    M.Atkočaitis  G.Miestauskas   21:13  21:11    J.Ivanauskas  T.Ivanauskas   31'  
 47   11 d.  13:00  Suaug   VD    Ą.Barkauskas  R.Barkauskas   0:1    T.Lukoševičius  A.Kepežinskas    
 48   11 d.  13:30  Suaug   MD    M.Plytnikaitė  G.Dapkuvienė   21:16  21:10    G.Trakymaitė  J.Paškevičienė   53'  
 49   11 d.  13:30  Suaug   MD    A.Pakšytė  R.Gečaitė   21:17  21:19    D.Lubė  G.Juršėnaitė   24'  
 50   11 d.  13:30  Suaug   MD    S.Norgailaitė  A.Balazaitė   24:22  21:16    U.Ivanauskaitė  J.Kavaliauskaitė   39'  
 51   11 d.  13:30  Suaug C   VD    A.Baranauskas  D.Kecorius   21:9  21:19    Ž.Rėklaitis  G.Petrauskas   29'  
 52   11 d.  13:30  Suaug C   VD    R.Žukauskas  M.Šulskis   15:21  15:21    V.Paulauskas  A.Miliauskas   24'  
 53   11 d.  13:30  Suaug C   VD    A.Velička  S.Pilinkus   21:18  14:21  15:21    O.Marcinkevičius  V.Vinickas   40'  
 54   11 d.  14:30  Suaug   VV    A.Baranauskas   4:21  7:21    T.Vaškevičius   21'  
 55   11 d.  14:30  Suaug   VV    B.Vaškevičius   21:6  21:4    J.Ivanauskas   21'  
 56   11 d.  14:30  Suaug   VV    R.Barkauskas   3:21  13:21    M.Šatrauskas   23'  
 57   11 d.  14:30  Suaug   VV    Ą.Barkauskas   0:1    G.Petrauskas    
 58   11 d.  15:00  Suaug   VV    B.Vaškevičius   18:21  21:12  21:19    M.Šatrauskas   27'  
 59   11 d.  15:00  Suaug   VV    G.Petrauskas   5:21  6:21    T.Vaškevičius   38'  
 60   11 d.  15:00  Suaug   VV    J.Ivanauskas   8:21  19:21    R.Barkauskas   27'  
 61   11 d.  15:00  Suaug   VV    Ą.Barkauskas   0:1    A.Baranauskas    
 62   11 d.  15:30  Suaug   VV    B.Vaškevičius   21:19  12:21  1:0    T.Vaškevičius   32'  
 63   11 d.  15:30  Suaug   VV    M.Šatrauskas   21:8  21:14    G.Petrauskas   32'  
 64   11 d.  15:30  Suaug   VV    R.Barkauskas   16:21  21:17  21:18    A.Baranauskas   37'  
 65   11 d.  15:30  Suaug   VV    J.Ivanauskas   1:0    Ą.Barkauskas    
63 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.