Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Sportiados-Volano badmintono turnyras, Data: 2021-09-04, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04 2021-09-04  
 1  Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[53] 14:10   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė      
 16  Tomas Tenikaitis 
 Živilė Žymantaitė 
  21:16  14:21  21:9 [34']      
  [67] 15:05   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
 9  Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
    21:18  21:18 [25']    
[54] 14:10   E.Jonkus, G.Šukutytė      
 8  Emilis Jonkus 
 Greta Šukutytė 
  13:21  21:13  21:10 [38']      
    [81] 16:00   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
 5  Stasys Kubiliūnas 
 Diana Darbutienė 
      21:14  17:21  21:19 [36']  
[55] 14:10   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė      
 12  Tadas Jarutis 
 Lina Žukauskaitė 
  21:12  21:10 [20']      
  [68] 15:05   S.Kubiliūnas, D.Darbutienė    
 13  Edmundas Petrošius 
 Toma Mackevičienė 
    21:12  21:18 [23']    
[56] 14:10   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 4  Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:13  27:25 [39']       1-a vieta
      [93] 16:55   N.Tenikaitis, K.Pleškytė
 3  Darius Jurgilas 
 Diana Valantinaitė 
        17:21  21:8  21:11 [30']
[57] 14:10   D.Jurgilas, D.Valantinaitė      
 14  Mantas Šiupinys 
 Loreta Šiaučiūnienė 
  21:9  21:17 [23']      
  [69] 15:05   M.Grytė, U.Tiškutė    
 11  Mykolas Grytė 
 Ugnė Tiškutė 
    21:18  21:16 [28']    
[58] 14:10   M.Grytė, U.Tiškutė      
 6  Artūras Pičiacha 
 Vaida Martinkienė 
  21:18  26:24 [26']      
    [82] 16:00   N.Tenikaitis, K.Pleškytė  
 7  Nojus Tenikaitis 
 Klaudija Pleškytė 
      16:21  21:16  21:11 [29']  
[59] 14:35   N.Tenikaitis, K.Pleškytė      
 10  Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
  21:10  21:6 [17']      
  [70] 15:05   N.Tenikaitis, K.Pleškytė    
 15  Rolandas Žaldokas 
 Kristina Freimanaitė 
    22:20  21:16 [26']    
[60] 14:35   R.Grytė, R.Staupelienė      
 2  Rokas Grytė 
 Renata Staupelienė 
  21:19  11:21  23:21 [33']    S.Kubiliūnas, D.Darbutienė   3-a vieta
      [94] 16:55   M.Grytė, U.Tiškutė
       M.Grytė, U.Tiškutė   21:16  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jonkus, G.Šukutytė    
    [83] 16:25   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
     A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   21:17  24:22 [35']   5-a vieta
      [95] 17:20   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
     D.Jurgilas, D.Valantinaitė     21:13  21:14 [24']
    [84] 16:25   R.Grytė, R.Staupelienė  
     R.Grytė, R.Staupelienė   21:14  21:18 [26']  
         
         
       E.Jonkus, G.Šukutytė   7-a vieta
     
       D.Jurgilas, D.Valantinaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė      
  [71] 15:30   P.Bareika, S.Kliaubienė    
   P.Bareika, S.Kliaubienė   21:16  21:13 [23']    
    [85] 16:25   P.Bareika, S.Kliaubienė  
   T.Jarutis, L.Žukauskaitė     21:13  21:11 [23']  
  [72] 15:30   T.Jarutis, L.Žukauskaitė    
   E.Petrošius, T.Mackevičienė   21:11  21:15 [28']     9-a vieta
      [96] 17:20   A.Pičiacha, V.Martinkienė
   M.Šiupinys, L.Šiaučiūnienė       21:15  21:13 [25']
  [73] 15:30   A.Pičiacha, V.Martinkienė    
   A.Pičiacha, V.Martinkienė   21:10  21:9 [20']    
    [86] 16:25   A.Pičiacha, V.Martinkienė  
   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė     21:17  21:12 [21']  
  [74] 15:30   M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė    
   R.Žaldokas, K.Freimanaitė   18:21  21:17  21:18 [34']    
         
       T.Jarutis, L.Žukauskaitė   11-a vieta
     
       M.Mažalskis, A.Baltrūnaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Tenikaitis, Ž.Žymantaitė    
     
     E.Petrošius, T.Mackevičienė   ->   13-a vieta
     
     M.Šiupinys, L.Šiaučiūnienė     ->
     
     R.Žaldokas, K.Freimanaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.