Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Banko Entuziastų turnyras, Data: 2021-10-16, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16  
 1  Raimondas Povilaitis ,  Almantas Meškauskas   Dėl 1-4 vietų    
[11] 10:50   R.Povilaitis, A.Meškauskas    
 8  Mantas Klevinskas ,  Saulius Klevinskas    21:17  18:21  22:20 [18']    
  [28] 12:30   R.Povilaitis, A.Meškauskas  
 5  Aivaras Ūzas ,  Almantas Vizbara      21:12  21:18 [19']  
[12] 10:50   R.Peleckis, G.Bacevičius    
 4  Remigijus Peleckis ,  Gintaras Bacevičius    21:15  12:21  21:18 [34']    1-a vieta
    [45] 14:35   L.Mitrulevičius, R.Žukauskas
 3  Ričardas Mališauskas ,  Žydrūnas Steponavičius        21:15  21:11 [18']
[13] 11:15   T.Kiveris, T.Gimževskis    
 6  Tomas Kiveris ,  Tadas Gimževskis    21:19  17:21  21:11 [33']    
  [29] 12:55   L.Mitrulevičius, R.Žukauskas  
 7  Mikas Viščinis ,  Irmantas Viliūnas      21:10  21:14 [19']  
[14] 11:15   L.Mitrulevičius, R.Žukauskas    
 2  Laurynas Mitrulevičius ,  Remigijus Žukauskas    21:17  14:21  21:18 [37']    
     
     R.Peleckis, G.Bacevičius  3-a vieta
  [46] 14:35   T.Kiveris, T.Gimževskis
   T.Kiveris, T.Gimževskis   21:14  21:12 [1']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   M.Klevinskas, S.Klevinskas    
  [30] 12:55   A.Ūzas, A.Vizbara  
   A.Ūzas, A.Vizbara   21:11  21:13 [23']  5-a vieta
    [47] 14:35   M.Viščinis, I.Viliūnas
   R.Mališauskas, Ž.Steponavičius     19:21  21:18  21:16 [37']
  [31] 12:55   M.Viščinis, I.Viliūnas  
   M.Viščinis, I.Viliūnas   21:18  21:8 [21']  
       
       
     M.Klevinskas, S.Klevinskas  7-a vieta
    [48] 15:00   M.Klevinskas, S.Klevinskas
     R.Mališauskas, Ž.Steponavičius   21:19  21:18 [24']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.