Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kavos Banko Entuziastų turnyras, Data: 2021-10-16, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-10-16 2021-10-16 2021-10-16  
 1  Žilvinas Tamošiūnas ,  Beata Rakštytė   Dėl 1-4 vietų    
[63] 17:05   I.Lukoševičius, D.Petravičienė    
 8  Ignas Lukoševičius ,  Deimantė Petravičienė    26:24  19:21  21:16 [35']    
  [77] 18:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
 5  Robertas Giedraitis ,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė      16:21  21:19  21:16 [29']  
[64] 17:05   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė    
 4  Ričardas Kazlauskas ,  Asta Mastavičiūtė    21:15  21:17 [18']    1-a vieta
    [91] 20:00   A.Vilčinskas, D.Valantinaitė
 3  Audrius Vilčinskas ,  Diana Valantinaitė        21:18  16:21  21:17 [33']
[65] 17:05   A.Vilčinskas, D.Valantinaitė    
 6  Rytis Vasiliauskas ,  Kotryna Vasiliauskė    8:21  22:20  21:18 [32']    
  [78] 18:20   A.Vilčinskas, D.Valantinaitė  
 7  Mindaugas Dobilas ,  Rasa Lazauskaitė      21:16  21:8 [19']  
[66] 17:05   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 2  Egidijus Peleckis ,  Irena Peleckienė    8:21  21:10  21:16 [84']    
     
     I.Lukoševičius, D.Petravičienė  3-a vieta
  [92] 20:00   I.Lukoševičius, D.Petravičienė
   E.Peleckis, I.Peleckienė   21:12  19:21  21:13 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė    
  [79] 18:45   Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė  
   R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė   14:21  21:11  21:13 [32']  5-a vieta
    [93] 20:00   Ž.Tamošiūnas, B.Rakštytė
   R.Vasiliauskas, K.Vasiliauskė     23:21  12:21  21:19 [30']
  [80] 18:45   R.Vasiliauskas, K.Vasiliauskė  
   M.Dobilas, R.Lazauskaitė   21:12  21:14 [20']  
       
       
     R.Kazlauskas, A.Mastavičiūtė  7-a vieta
    [94] 20:00   M.Dobilas, R.Lazauskaitė
     M.Dobilas, R.Lazauskaitė   21:17  21:11 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 112 113 
RSL Lietuva U15
2021-11-03 14:00 2021-11-04 18:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
RSL Lithuanian Junior
2021-11-03 10:00 2021-11-04 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
     U-19    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian U17 International (atšaukta)
2021-10-29 10:00 2021-10-31 14:00
Sportininkų rengimo centras, Druskininkai
SIGNEDA-JSO TAURĖ
2021-10-30 10:00 2021-10-30 21:00
RIO arena, Kaunas
Lithuanian U15
2021-10-29 10:00 2021-10-30 14:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2021-10-23 10:00 2021-10-23 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV    MV  
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Kavos Banko Entuziastų turnyras
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
     Suaug E    VD    MD    MX  
NIDA International
2021-10-16 10:00 2021-10-16 21:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žurnalistų turnyras
2021-10-14 11:00 2021-10-14 15:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.