Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
NIDA International, Data: 2021-10-16, Vieta: Neringos gimnazija, Nida  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ramūnas Mackevičius 
 Jolanta Sereckienė 
21
17
21
19
 23'
21
18
17
21
21
12
 32'
21
13
21
14
 24'
143/114
29
3
1
2 Andrius Stankevičius 
 Ernesta Grigeliūnienė 
17
21
19
21
 23'
10
21
22
20
20
22
 35'
21
11
21
16
 26'
130/132
-2
1
3
3 Mindaugas Mažalskis 
 Aušrinė Baltrūnaitė 
18
21
21
17
12
21
 32'
21
10
20
22
22
20
 35'
21
9
21
12
 19'
156/132
24
2
2
4 Martynas Sipavičius 
 Sandra Bikutė 
13
21
14
21
 24'
11
21
16
21
 26'
9
21
12
21
 19'
75/126
-51
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
13
21
18
21
 25'
21
10
21
17
 22'
21
13
21
10
 24'
115/92
23
2
2
2 Artūras Sirbikė 
 Renata Staupelienė 
21
13
21
18
 25'
21
17
21
12
 24'
21
16
21
8
 19'
126/84
42
3
1
3 Mantas Varnelis 
 Aina Ralytė 
10
21
17
21
 22'
17
21
12
21
 24'
16
21
19
21
 32'
91/126
-35
0
4
4 Tomas Šorius 
 Diana Darbutienė 
13
21
10
21
 24'
16
21
8
21
 19'
21
16
21
19
 32'
89/119
-30
1
3



2021-10-16  
   1-a vieta
 1    Ramūnas Mackevičius,  Jolanta Sereckienė  
[44] 15:10   R.Mackevičius, J.Sereckienė
 4    Artūras Sirbikė,  Renata Staupelienė   21:13  12:21  21:16 [28']
   



2021-10-16  
   3-a vieta
 2    Paulius Liutikas,  Darja Liutikė  
[45] 15:10   P.Liutikas, D.Liutikė
 5    Mindaugas Mažalskis,  Aušrinė Baltrūnaitė   21:6  21:13 [29']
   



2021-10-16  
   5-a vieta
 3    Andrius Stankevičius,  Ernesta Grigeliūnienė  
[46] 15:10   A.Stankevičius, E.Grigeliūnienė
 8    Tomas Šorius,  Diana Darbutienė   21:19  21:14 [6']
   



2021-10-16  
   7-a vieta
 6    Mantas Varnelis,  Aina Ralytė  
[47] 15:35   M.Varnelis, A.Ralytė
 7    Martynas Sipavičius,  Sandra Bikutė   21:16  21:17
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PIRMAS KRAUJAS
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.