Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (1 etapas), Data: 2021-10-23, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           3.2 
 Mėgėjai 
 16           3.2 
 12           1.6 
 24           4 
 Mėgėjai B 
 14           0.7 
   7           0.6 
 14           1 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 5    d.    Mėgėjai B   MD    A.Baltrūnaitė  R.Bielinytė   8:21  16:21    D.Vizgirdienė  E.Kaminskaitė   1'  
 6    d.    Mėgėjai B   MD    V.Valauskienė  I.Peleckienė   21:13  21:7    R.Stulgienė  A.Pikčilingienė    
 7    d.    Mėgėjai B   MD    I.Bacevičienė  A.Rėčkuvienė   14:21  13:21    M.Gumbrevičiūtė  L.Gorienė    
 12    d.    Mėgėjai B   MD    I.Savickienė  Ž.Žymantaitė   21:23  14:21    D.Vizgirdienė  E.Kaminskaitė   20'  
 13    d.    Mėgėjai B   MD    V.Valauskienė  I.Peleckienė   12:21  16:21    M.Gumbrevičiūtė  L.Gorienė   24'  
 14    d.    Mėgėjai B   MD    R.Stulgienė  A.Pikčilingienė   21:17  19:21  15:21    I.Bacevičienė  A.Rėčkuvienė   34'  
 15    d.    Mėgėjai   MD    R.Petrošienė  J.Vadeikienė   21:11  21:13    E.Grigeliūnienė  B.Baranauskaitė   24'  
 16    d.    Mėgėjai   MD    S.Čečkauskienė  D.Dragūnaitė   21:6  21:14    L.Chomskytė  S.Zinkevičienė   24'  
 17    d.    Mėgėjai   MD    D.Valantinaitė  G.Krūminienė   10:21  21:17  21:17    R.Narijauskaitė  D.Sunklodė   34'  
 18    d.    Mėgėjai   MD    D.Darbutienė  G.Gečė   18:21  21:13  21:10    I.Bankauskienė  R.Bubulienė   31'  
 21    d.    Mėgėjai B   MD    D.Vizgirdienė  E.Kaminskaitė   21:8  21:14    M.Gumbrevičiūtė  L.Gorienė   18'  
 22    d.    Mėgėjai B   MD    I.Savickienė  Ž.Žymantaitė   19:21  21:16  18:21    V.Valauskienė  I.Peleckienė   29'  
 23    d.    Mėgėjai B   MD    A.Baltrūnaitė  R.Bielinytė   16:21  18:21    I.Bacevičienė  A.Rėčkuvienė   28'  
 24    d.    Mėgėjai   MD    L.Valantiejienė  Ž.Simonaitytė   21:23  11:21    R.Džervė  E.Šiušytė   23'  
 25    d.    Mėgėjai   MD    R.Staupelienė  J.Paškevičienė   11:21  14:21    I.Vaicekauskienė  S.Čalkina   19'  
 26    d.    Mėgėjai   MD    R.Petrošienė  J.Vadeikienė   15:21  21:15  12:21    S.Čečkauskienė  D.Dragūnaitė   31'  
 27    d.    Mėgėjai   MD    E.Grigeliūnienė  B.Baranauskaitė   22:20  19:21  9:21    L.Chomskytė  S.Zinkevičienė   32'  
 28    d.    Mėgėjai   MD    D.Valantinaitė  G.Krūminienė   16:21  15:21    D.Darbutienė  G.Gečė   20'  
 29    d.    Mėgėjai   MD    R.Narijauskaitė  D.Sunklodė   10:21  16:21    I.Bankauskienė  R.Bubulienė   25'  
 30    d.    Mėgėjai   MX    V.Šimkus  S.Čalkina   15:21  18:21    R.Grytė  I.Bankauskienė   25'  
 31    d.    Mėgėjai   MX    A.Urbonas  L.Chomskytė   21:19  18:21  21:17    A.Mockus  D.Dragūnaitė   38'  
 32    d.    Mėgėjai   MX    D.Likas  Ž.Simonaitytė   21:18  19:21  21:12    R.Ražanauskas  G.Krūminienė   33'  
 33    d.    Mėgėjai   MX    A.Sirbikė  B.Baranauskaitė   21:13  21:11    E.Petrošius  R.Narijauskaitė   20'  
 34    d.    Mėgėjai   MX    N.Šimkus  D.Valantinaitė   21:7  21:17    E.Peleckis  I.Vaicekauskienė   22'  
 35    d.    Mėgėjai   MX    V.Bagdanavičius  D.Darbutienė   21:11  21:16    V.Jonikas  J.Paškevičienė   21'  
 36    d.    Mėgėjai   MX    T.Staniulis  E.Šiušytė   21:13  21:16    M.Zinkevičius  D.Sunklodė   21'  
 37    d.    Mėgėjai   MX    M.Juodvalkis  E.Grigeliūnienė   21:10  17:21  21:16    G.Strumila  R.Staupelienė   29'  
 38    d.    Mėgėjai B   MX    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   21:17  15:21  21:18    A.Valauskas  D.Vizgirdienė   33'  
 39    d.    Mėgėjai B   MX    A.Bičiūnas  E.Kaminskaitė   21:6  21:18    R.Povilaitis  I.Bacevičienė   19'  
 40    d.    Mėgėjai B   MX    M.Varnelis  R.Stulgienė   13:21  10:21    A.Giedrikas  I.Peleckienė   18'  
 41    d.    Mėgėjai B   MX    T.Makulavičius  M.Gumbrevičiūtė   21:14  21:18    G.Bacevičius  V.Valauskienė   19'  
 42    d.    Mėgėjai B   MX    A.Poderys  A.Rėčkuvienė   21:14  19:21  11:21    L.Urniežius  A.Pikčilingienė   34'  
 43    d.    Mėgėjai B   MX    V.Liutika  R.Bielinytė   14:21  17:21    A.Šadauskas  L.Gorienė   30'  
 44    d.    Mėgėjai   MX    E.Bradūnas  S.Čečkauskienė   21:7  21:14    R.Grytė  I.Bankauskienė   23'  
 45    d.    Mėgėjai   MX    A.Urbonas  L.Chomskytė   21:12  21:9    K.Krūminas  R.Džervė   24'  
 46    d.    Mėgėjai   MX    S.Eibukas  J.Vadeikienė   21:14  21:13    D.Likas  Ž.Simonaitytė   21'  
 47    d.    Mėgėjai   MX    A.Sirbikė  B.Baranauskaitė   9:21  15:21    G.Stasiulis  R.Bubulienė   15'  
 48    d.    Mėgėjai   MX    P.Gečas  R.Petrošienė   21:12  21:19    N.Šimkus  D.Valantinaitė   19'  
 49    d.    Mėgėjai   MX    V.Bagdanavičius  D.Darbutienė   21:18  21:18    S.Kubiliūnas  G.Gečė   23'  
 50    d.    Mėgėjai   MX    A.Morkūnas  L.Valantiejienė   17:21  16:21    T.Staniulis  E.Šiušytė   22'  
 51    d.    Mėgėjai   MX    M.Juodvalkis  E.Grigeliūnienė   12:21  9:21    T.Tiškus  S.Zinkevičienė   20'  
 52    d.    Mėgėjai   MX    V.Šimkus  S.Čalkina   15:21  8:21    A.Mockus  D.Dragūnaitė   18'  
 53    d.    Mėgėjai   MX    R.Ražanauskas  G.Krūminienė   18:21  21:16  18:21    E.Petrošius  R.Narijauskaitė   33'  
 54    d.    Mėgėjai   MX    E.Peleckis  I.Vaicekauskienė   19:21  23:25    V.Jonikas  J.Paškevičienė   24'  
 55    d.    Mėgėjai   MX    M.Zinkevičius  D.Sunklodė   14:21  21:18  21:14    G.Strumila  R.Staupelienė   37'  
 56    d.    Mėgėjai B   MX    R.Galvanauskas  A.Baltrūnaitė   7:21  18:21    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   19'  
 57    d.    Mėgėjai B   MX    A.Bičiūnas  E.Kaminskaitė   21:12  21:14    A.Giedrikas  I.Peleckienė   18'  
 58    d.    Mėgėjai B   MX    T.Makulavičius  M.Gumbrevičiūtė   11:21  10:21    L.Urniežius  A.Pikčilingienė   22'  
 59    d.    Mėgėjai B   MX    A.Šadauskas  L.Gorienė   21:18  21:16    H.Smilgevičius  I.Savickienė   25'  
 60    d.    Mėgėjai B   MX    R.Povilaitis  I.Bacevičienė   19:21  18:21    M.Varnelis  R.Stulgienė   23'  
 61    d.    Mėgėjai B   MX    G.Bacevičius  V.Valauskienė   4:21  21:19  16:21    A.Poderys  A.Rėčkuvienė   31'  
 62    d.    Mėgėjai   MX    E.Bradūnas  S.Čečkauskienė   21:9  21:11    A.Urbonas  L.Chomskytė   25'  
 63    d.    Mėgėjai   MX    S.Eibukas  J.Vadeikienė   21:14  20:22  20:22    G.Stasiulis  R.Bubulienė   35'  
 64    d.    Mėgėjai   MX    P.Gečas  R.Petrošienė   19:21  21:16  21:15    V.Bagdanavičius  D.Darbutienė   37'  
 65    d.    Mėgėjai   MX    T.Staniulis  E.Šiušytė   15:21  12:21    T.Tiškus  S.Zinkevičienė   23'  
 66    d.    Mėgėjai   MX    R.Grytė  I.Bankauskienė   17:21  18:21    K.Krūminas  R.Džervė   21'  
 67    d.    Mėgėjai   MX    D.Likas  Ž.Simonaitytė   12:21  12:21    A.Sirbikė  B.Baranauskaitė   22'  
 68    d.    Mėgėjai   MX    N.Šimkus  D.Valantinaitė   21:17  21:19    S.Kubiliūnas  G.Gečė   22'  
 69    d.    Mėgėjai   MX    A.Morkūnas  L.Valantiejienė   21:13  21:16    M.Juodvalkis  E.Grigeliūnienė   22'  
 70    d.    Mėgėjai   MX    A.Mockus  D.Dragūnaitė   21:9  21:14    E.Petrošius  R.Narijauskaitė   16'  
 71    d.    Mėgėjai   MX    V.Jonikas  J.Paškevičienė   21:15  21:14    M.Zinkevičius  D.Sunklodė   21'  
 72    d.    Mėgėjai B   MX    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   21:18  14:21  16:21    A.Bičiūnas  E.Kaminskaitė   29'  
 73    d.    Mėgėjai B   MX    L.Urniežius  A.Pikčilingienė   21:11  14:21  21:9    A.Šadauskas  L.Gorienė   32'  
 74    d.    Mėgėjai B   MX    R.Galvanauskas  A.Baltrūnaitė   16:21  9:21    A.Giedrikas  I.Peleckienė   19'  
 75    d.    Mėgėjai B   MX    T.Makulavičius  M.Gumbrevičiūtė   7:21  9:21    H.Smilgevičius  I.Savickienė   18'  
 76    d.    Mėgėjai B   MX    A.Valauskas  D.Vizgirdienė   21:7  12:21  16:21    M.Varnelis  R.Stulgienė   29'  
 77    d.    Mėgėjai B   MX    A.Poderys  A.Rėčkuvienė   20:22  21:9  21:8    V.Liutika  R.Bielinytė   28'  
 78    d.    Mėgėjai   MX    E.Bradūnas  S.Čečkauskienė   21:17  21:17    G.Stasiulis  R.Bubulienė   23'  
 79    d.    Mėgėjai   MX    P.Gečas  R.Petrošienė   21:14  19:21  21:17    T.Tiškus  S.Zinkevičienė   33'  
 80    d.    Mėgėjai   MX    A.Urbonas  L.Chomskytė   21:18  21:15    S.Eibukas  J.Vadeikienė   24'  
 81    d.    Mėgėjai   MX    V.Bagdanavičius  D.Darbutienė   16:21  20:22    T.Staniulis  E.Šiušytė   25'  
 82    d.    Mėgėjai   MX    K.Krūminas  R.Džervė   12:21  19:21    A.Sirbikė  B.Baranauskaitė   25'  
 83    d.    Mėgėjai   MX    N.Šimkus  D.Valantinaitė   15:21  18:21    A.Morkūnas  L.Valantiejienė   23'  
 84    d.    Mėgėjai   MX    A.Mockus  D.Dragūnaitė   21:11  21:14    V.Jonikas  J.Paškevičienė   17'  
 85    d.    Mėgėjai B   MX    A.Bičiūnas  E.Kaminskaitė   21:15  16:21  16:21    L.Urniežius  A.Pikčilingienė   32'  
 86    d.    Mėgėjai B   MX    T.Tenikaitis  Ž.Žymantaitė   21:23  16:21    A.Šadauskas  L.Gorienė   21'  
 87    d.    Mėgėjai B   MX    A.Giedrikas  I.Peleckienė   21:15  21:14    H.Smilgevičius  I.Savickienė   20'  
 88    d.    Mėgėjai B   MX    M.Varnelis  R.Stulgienė   6:21  9:21    A.Poderys  A.Rėčkuvienė   16'  
 89    d.    Mėgėjai   MX    E.Bradūnas  S.Čečkauskienė   21:16  21:17    P.Gečas  R.Petrošienė   23'  
 90    d.    Mėgėjai   MX    G.Stasiulis  R.Bubulienė   21:16  9:21  16:21    T.Tiškus  S.Zinkevičienė   32'  
 91    d.    Mėgėjai   MX    A.Urbonas  L.Chomskytė   18:21  18:21    T.Staniulis  E.Šiušytė   23'  
 92    d.    Mėgėjai   MX    A.Sirbikė  B.Baranauskaitė   16:21  17:21    A.Morkūnas  L.Valantiejienė   26'  
 93    d.    Mėgėjai B   VD    A.Valauskas  D.Širmenis   13:21  10:21    G.Bacevičius  M.Mažalskis   18'  
 94    d.    Mėgėjai B   VD    T.Makulavičius  V.Šmitas   9:21  18:21    R.Peleckis  R.Galvanauskas   21'  
 95    d.    Mėgėjai B   VD    A.Vizbara  A.Ūzas   18:21  7:21    A.Poderys  Ž.Ramonas   22'  
 96    d.    Mėgėjai B   VD    A.Vizgirda  M.Juodvalkis   21:9  21:5    R.Mališauskas  V.Klimantavičius   19'  
 97    d.    Mėgėjai B   VD    H.Smilgevičius  M.Varnelis   12:21  18:21    L.Urniežius  A.Šadauskas   27'  
 98    d.    Mėgėjai B   VD    R.Mazurkevičius  S.Kubiliūnas   21:15  21:16    R.Povilaitis  M.Peleckis   20'  
 99    d.    Mėgėjai   VD    E.Bradūnas  E.Adakauskas   21:18  14:21  21:17    G.Strumila  A.Mockus   31'  
 100    d.    Mėgėjai   VD    V.Bagdanavičius  V.Šimkus   17:21  15:21    S.Eibukas  M.Brazauskas   47'  
 101    d.    Mėgėjai   VD    P.Jūras  I.Lukoševičius   15:21  21:12  21:19    R.Lavrukaitis  D.Kairys   42'  
 102    d.    Mėgėjai   VD    D.Likas  A.Urbonas   16:21  14:21    E.Čižinauskas  A.Sirbikė   41'  
 103    d.    Mėgėjai   VD    T.Tiškus  E.Peleckis   18:21  17:21    T.Staniulis  K.Krūminas   30'  
 104    d.    Mėgėjai   VD    P.Gečas  R.Grytė   21:18  21:18    K.Jucys  R.Ražanauskas   3'  
 105    d.    Mėgėjai   VD    A.Morkūnas  V.Jonikas   21:10  21:6    M.Zinkevičius  A.Ščerbakovas   2'  
 106    d.    Mėgėjai   VD    N.Šimkus  J.Iqbal   21:18  21:14    G.Stasiulis  E.Petrošius   16'  
 107    d.    Mėgėjai B   VD    A.Giedrikas  V.Liutika   25:23  15:21  16:21    G.Bacevičius  M.Mažalskis   34'  
 108    d.    Mėgėjai B   VD    R.Peleckis  R.Galvanauskas   12:21  11:21    A.Poderys  Ž.Ramonas   20'  
 109    d.    Mėgėjai B   VD    A.Vizgirda  M.Juodvalkis   19:21  21:15  19:21    L.Urniežius  A.Šadauskas   40'  
 110    d.    Mėgėjai B   VD    R.Mazurkevičius  S.Kubiliūnas   19:21  19:21    A.Bičiūnas  T.Tenikaitis   25'  
 111    d.    Mėgėjai B   VD    T.Makulavičius  V.Šmitas   21:23  18:21    A.Vizbara  A.Ūzas   27'  
 112    d.    Mėgėjai B   VD    R.Mališauskas  V.Klimantavičius   12:21  6:21    H.Smilgevičius  M.Varnelis   22'  
 113    d.    Mėgėjai   VD    E.Bradūnas  E.Adakauskas   21:17  21:18    S.Eibukas  M.Brazauskas   24'  
 114    d.    Mėgėjai   VD    P.Jūras  I.Lukoševičius   19:21  21:23    E.Čižinauskas  A.Sirbikė   22'  
 115    d.    Mėgėjai   VD    T.Staniulis  K.Krūminas   19:21  7:21    P.Gečas  R.Grytė   16'  
 116    d.    Mėgėjai   VD    A.Morkūnas  V.Jonikas   22:20  15:21  16:21    N.Šimkus  J.Iqbal   33'  
 117    d.    Mėgėjai   VD    G.Strumila  A.Mockus   21:13  21:12    V.Bagdanavičius  V.Šimkus   20'  
 118    d.    Mėgėjai   VD    R.Lavrukaitis  D.Kairys   21:17  17:21  18:21    D.Likas  A.Urbonas   33'  
 119    d.    Mėgėjai   VD    T.Tiškus  E.Peleckis   21:17  21:18    K.Jucys  R.Ražanauskas   25'  
 120    d.    Mėgėjai   VD    M.Zinkevičius  A.Ščerbakovas   23:21  22:20    G.Stasiulis  E.Petrošius   28'  
 121    d.    Mėgėjai B   VD    G.Bacevičius  M.Mažalskis   9:21  18:21    A.Poderys  Ž.Ramonas   21'  
 122    d.    Mėgėjai B   VD    L.Urniežius  A.Šadauskas   20:22  13:21    A.Bičiūnas  T.Tenikaitis   28'  
 123    d.    Mėgėjai B   VD    A.Giedrikas  V.Liutika   21:5  21:14    R.Peleckis  R.Galvanauskas   19'  
 124    d.    Mėgėjai B   VD    A.Vizgirda  M.Juodvalkis   21:9  21:16    R.Mazurkevičius  S.Kubiliūnas   18'  
 125    d.    Mėgėjai B   VD    A.Valauskas  D.Širmenis   14:21  20:22    A.Vizbara  A.Ūzas   24'  
 126    d.    Mėgėjai B   VD    H.Smilgevičius  M.Varnelis   21:14  20:22  21:19    R.Povilaitis  M.Peleckis   54'  
 127    d.    Mėgėjai   VD    E.Bradūnas  E.Adakauskas   17:21  21:19  21:15    E.Čižinauskas  A.Sirbikė   29'  
 128    d.    Mėgėjai   VD    P.Gečas  R.Grytė   17:21  21:8  23:25    N.Šimkus  J.Iqbal   39'  
 129    d.    Mėgėjai   VD    S.Eibukas  M.Brazauskas   14:21  18:21    P.Jūras  I.Lukoševičius   37'  
 130    d.    Mėgėjai   VD    T.Staniulis  K.Krūminas   19:21  10:21    A.Morkūnas  V.Jonikas   36'  
 131    d.    Mėgėjai   VD    G.Strumila  A.Mockus   18:21  16:21    D.Likas  A.Urbonas    
 132    d.    Mėgėjai   VD    T.Tiškus  E.Peleckis   21:9  21:9    M.Zinkevičius  A.Ščerbakovas   8'  
 133    d.    Mėgėjai B   VD    A.Poderys  Ž.Ramonas   15:21  22:20  21:15    A.Bičiūnas  T.Tenikaitis   26'  
 134    d.    Mėgėjai B   VD    G.Bacevičius  M.Mažalskis   21:19  16:21  18:21    L.Urniežius  A.Šadauskas   28'  
 135    d.    Mėgėjai B   VD    A.Giedrikas  V.Liutika   11:21  18:21    A.Vizgirda  M.Juodvalkis   21'  
 136    d.    Mėgėjai B   VD    A.Vizbara  A.Ūzas   16:21  21:23    H.Smilgevičius  M.Varnelis   23'  
 137    d.    Mėgėjai   VD    E.Bradūnas  E.Adakauskas   21:19  21:11    N.Šimkus  J.Iqbal   20'  
 138    d.    Mėgėjai   VD    E.Čižinauskas  A.Sirbikė   21:18  21:12    P.Gečas  R.Grytė   20'  
 139    d.    Mėgėjai   VD    P.Jūras  I.Lukoševičius   21:17  23:21    A.Morkūnas  V.Jonikas   27'  
 140    d.    Mėgėjai   VD    D.Likas  A.Urbonas   10:21  19:21    T.Tiškus  E.Peleckis   24'  
 141    d.    Suaug B   VV    M.Mažalskis   17:21  8:21    M.Brazauskas   5'  
 142    d.    Suaug B   VV    E.Adakauskas   19:21  16:21    E.Čižinauskas   27'  
 143    d.    Suaug B   VV    J.Iqbal   11:21  16:21    N.Šimkus   22'  
 144    d.    Suaug B   VV    A.Sirbikė   21:13  21:17    I.Lukoševičius   19'  
 145    d.    Suaug B   VV    E.Čižinauskas   19:21  21:12  21:9    N.Šimkus   38'  
 146    d.    Suaug B   VV    A.Sirbikė   16:21  17:21    M.Brazauskas   23'  
 147    d.    Suaug B   VV    E.Adakauskas   19:21  21:14  21:19    J.Iqbal   30'  
 148    d.    Suaug B   VV    I.Lukoševičius   21:19  21:18    M.Mažalskis   19'  
 149    d.    Suaug B   VV    E.Čižinauskas   20:22  20:22    M.Brazauskas   26'  
 150    d.    Suaug B   VV    N.Šimkus   21:17  22:20    A.Sirbikė   30'  
 151    d.    Suaug B   VV    E.Adakauskas   21:11  21:18    I.Lukoševičius   23'  
 152    d.    Suaug B   VV    J.Iqbal   21:15  21:13    M.Mažalskis   23'  
142 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 114 115 
Vaikų ir jaunimo turnyras- Pirmas Blynas
2021-12-19 10:00 2021-12-19 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
CBC KALĖDINIS TURNYRAS
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Delfi, Vilnius
Mūsų viltys
2021-12-18 10:00 2021-12-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Šeimų turnyras. Badmintonas- populiariausias šeimų sportas Lietuvoje.
2021-12-12 10:00 2021-12-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    MD  
CBC Junior
2021-12-11 10:00 2021-12-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
Zanavyko taurė (2 etapas) (registracija baigta)
2021-12-11 09:30 2021-12-11 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    V    MV  
Lietuvos veteranų čempionatas
2021-12-04 09:30 2021-12-04 22:00
Prienai, Prienai
     35+    VV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
Power of Doubles and Mix
2021-11-27 10:00 2021-11-27 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
16-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Dj)
2021-11-20 10:00 2021-11-20 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.