Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Auksinė plunksna, Data: 2022-01-15, Vieta: Uniqa arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15  
 1  Evaldas Bradūnas 
 Lorena Valantiejienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Bradūnas, L.Valantiejienė      
 16       ->      
  [107] 15:50   E.Bradūnas, L.Valantiejienė    
 9  Andrius Valantiejus 
 Evelina Šiušytė 
    21:14  21:12 [23']    
[90] 14:55   A.Valantiejus, E.Šiušytė      
 8  Matas Mackevičius 
 Deima Navickienė 
  21:17  21:11 [22']      
    [127] 17:05   E.Bradūnas, L.Valantiejienė  
 5  Aidas Urbonas 
 Laima Chomskytė 
      21:8  21:18 [21']  
[91] 14:55   J.Krūminš, D.Šavalgina      
 12   Juris Krūminš 
 Diana Šavalgina 
  21:17  21:11 [24']      
  [108] 15:50   P.Balaišis, J.Vadeikienė    
 13         19:21  21:13  21:16 [38']    
 P.Balaišis, J.Vadeikienė      
 4  Pijus Balaišis 
 Judita Vadeikienė 
  ->       1-a vieta
      [146] 18:25   G.Zaborskis, G.Janušonytė
 3  Gytis Vizgirda 
 Rasa Šulnienė 
        21:14  21:17 [28']
 G.Vizgirda, R.Šulnienė      
 14       ->      
  [109] 15:50   R.Bilius, J.Bilienė    
 11  Mindaugas Butautas 
 Asta Mažulienė 
    21:17  17:21  21:14 [34']    
[92] 14:55   R.Bilius, J.Bilienė      
 6  Ramūnas Bilius 
 Jurgita Bilienė 
  22:20  21:9 [23']      
    [128] 17:05   G.Zaborskis, G.Janušonytė  
 7  Tomas Petrošius 
 Sandra Čečkauskienė 
      21:15  21:13 [31']  
[93] 14:55   G.Zaborskis, G.Janušonytė      
 10  Gediminas Zaborskis 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:11  21:13 [21']      
  [110] 16:15   G.Zaborskis, G.Janušonytė    
 15         21:12  21:13 [35']    
 G.Stasiulis, D.Dragūnaitė      
 2  Giedrius Stasiulis 
 Dominyka Dragūnaitė 
  ->    P.Balaišis, J.Vadeikienė   3-a vieta
      [147] 18:25   R.Bilius, J.Bilienė
       R.Bilius, J.Bilienė   20:22  21:15  21:15 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Valantiejus, E.Šiušytė    
    [129] 17:30   A.Valantiejus, E.Šiušytė  
     J.Krūminš, D.Šavalgina   21:19  21:18 [31']   5-a vieta
      [148] 18:25   G.Stasiulis, D.Dragūnaitė
     G.Vizgirda, R.Šulnienė     21:16  15:21  21:15 [33']
    [130] 17:30   G.Stasiulis, D.Dragūnaitė  
     G.Stasiulis, D.Dragūnaitė   21:11  17:21  21:12 [31']  
         
         
       J.Krūminš, D.Šavalgina   7-a vieta
      [149] 18:25   G.Vizgirda, R.Šulnienė
       G.Vizgirda, R.Šulnienė   21:17  12:21  21:19 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mackevičius, D.Navickienė    
   M.Mackevičius, D.Navickienė   ->    
    [111] 16:15   A.Urbonas, L.Chomskytė  
   A.Urbonas, L.Chomskytė     22:20  21:17 [28']  
   A.Urbonas, L.Chomskytė    
    ->     9-a vieta
      [131] 17:30   T.Petrošius, S.Čečkauskienė
        21:11  21:13 [22']
   M.Butautas, A.Mažulienė    
   M.Butautas, A.Mažulienė   ->    
    [112] 16:15   T.Petrošius, S.Čečkauskienė  
   T.Petrošius, S.Čečkauskienė     21:16  21:10 [15']  
   T.Petrošius, S.Čečkauskienė    
    ->    
         
       M.Mackevičius, D.Navickienė   11-a vieta
      [132] 17:30   M.Mackevičius, D.Navickienė
       M.Butautas, A.Mažulienė   21:17  21:15 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Panevezys City Open
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Palangos stinta 2022
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Palangos SC1, Palanga
"NARVESEN" jaunimo lyga
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.