Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Auksinė plunksna, Data: 2022-01-15, Vieta: Uniqa arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Laima Chomskytė 
 Judita Vadeikienė 
8
21
14
21
 21'
21
16
21
19
 27'
64/77
-13
1
2
2 Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
21
8
21
14
 21'
21
7
21
9
 27'
84/38
46
2
1
3 Deima Navickienė 
 Ingrida Savickienė 
16
21
19
21
 27'
7
21
9
21
 27'
51/84
-33
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Evelina Šiušytė 
 Lorena Valantiejienė 
22
20
12
21
21
19
 42'
21
14
21
4
 20'
97/78
19
2
1
2 Rasa Šulnienė 
 Vykintė Trakšelytė 
20
22
21
12
19
21
 42'
21
14
22
20
 26'
103/89
14
1
2
3 Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
14
21
4
21
 20'
14
21
20
22
 26'
52/85
-33
0
3



2022-01-15  
   1-a vieta
 2    Evelina Šiušytė,  Lorena Valantiejienė  
[75] 14:00   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė
 3    Dominyka Dragūnaitė,  Gabrielė Janušonytė   21:14  21:17 [25']
   



2022-01-15  
   3-a vieta
 1    Laima Chomskytė,  Judita Vadeikienė  
[76] 14:00   R.Šulnienė, V.Trakšelytė
 4    Rasa Šulnienė,  Vykintė Trakšelytė   21:14  21:19 [27']
   



2022-01-15  
   5-a vieta
 5    Deima Navickienė,  Ingrida Savickienė  
[77] 14:00   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 6    Modesta Kožkuvienė,  Asta Mažulienė   21:13  21:13 [22']
   



 
   7-a vieta
 7      
 .
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.