Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Auksinė plunksna, Data: 2022-01-15, Vieta: Uniqa arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gitana Krūminienė 
 Violeta Slušnienė 
7
21
19
21
 20'
18
21
21
15
21
17
 34'
21
18
12
21
16
21
 32'
135/155
-20
1
3
2 Aušrinė Mažulytė 
 Ugnė Tiškutė 
21
7
21
19
 20'
21
14
21
14
 28'
21
16
24
22
 27'
129/92
37
3
1
3 Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
21
18
15
21
17
21
 34'
14
21
14
21
 28'
9
21
15
21
 20'
105/144
-39
0
4
4 Fausta Gedminaitė 
 Milanta Sutkutė 
18
21
21
12
21
16
 32'
16
21
22
24
 27'
21
9
21
15
 20'
140/118
22
2
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
16
21
6
21
 20'
21
17
21
15
 27'
64/74
-10
1
2
2 Sandra Čečkauskienė 
 Kamilė Rutkauskaitė 
21
16
21
6
 20'
21
18
21
15
 27'
84/55
29
2
1
3 Jurgita Bilienė 
 Vaida Valauskienė 
17
21
15
21
 27'
18
21
15
21
 27'
65/84
-19
0
3



2022-01-15  
   1-a vieta
 3    Aušrinė Mažulytė,  Ugnė Tiškutė  
[72] 14:00   A.Mažulytė, U.Tiškutė
 4    Sandra Čečkauskienė,  Kamilė Rutkauskaitė   21:14  21:16 [23']
   



2022-01-15  
   3-a vieta
 2    Ernesta Grigeliūnienė,  Renata Staupelienė  
[73] 14:00   F.Gedminaitė, M.Sutkutė
 7    Fausta Gedminaitė,  Milanta Sutkutė   21:15  21:13 [28']
   



2022-01-15  
   5-a vieta
 1    Gitana Krūminienė,  Violeta Slušnienė  
[74] 14:00   J.Bilienė, V.Valauskienė
 6    Jurgita Bilienė,  Vaida Valauskienė   21:16  12:21  21:16 [36']
   



 
   7-a vieta
 5    Irena Peleckienė,  Diana Valantinaitė  
 I.Peleckienė, D.Valantinaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.