Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Auksinė plunksna, Data: 2022-01-15, Vieta: Uniqa arena, Šiauliai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15  
 1  Gintautas Misius 
 Jurga Misiuvienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Misius, J.Misiuvienė      
 16       ->      
  [94] 15:25   M.Viščinis, G.Viščinytė    
 9  Artūras Šlaustas 
 Jolanta Bauer 
      B/Ž    
[78] 14:30   M.Viščinis, G.Viščinytė      
 8  Mikas Viščinis 
 Guoda Viščinytė 
  21:19  21:13 [25']      
    [113] 16:40   A.Stuknys, L.Dapševičiūtė  
 5  Andrius Stuknys 
 Laura Dapševičiūtė 
      21:6  21:4 [26']  
[79] 14:30   A.Stuknys, L.Dapševičiūtė      
 12  Benas Adamonis 
 Atilė Vyblova 
  21:9  21:10 [21']      
  [95] 15:25   A.Stuknys, L.Dapševičiūtė    
 13  Saulius Rimkus 
 Gintarė Mikšienė 
    21:10  20:22  21:13 [30']    
[80] 14:30   M.Sipavičius, S.Bikutė      
 4  Martynas Sipavičius 
 Sandra Bikutė 
  13:21  21:16  21:15 [39']       1-a vieta
      [133] 18:00   A.Stuknys, L.Dapševičiūtė
 3  Henrikas Smilgevičius 
 Asta Pelaitienė 
        21:6  21:14 [10']
[81] 14:30   T.Tamošaitis, D.Motiejūnė      
 14  Tadas Tamošaitis 
 Donata Motiejūnė 
  17:21  21:18  21:16 [35']      
  [96] 15:25   A.Valauskas, V.Valauskienė    
 11  Egidijus Serdikevičius 
 Monika Pečeliūnienė 
    21:17  21:14 [21']    
[82] 14:30   A.Valauskas, V.Valauskienė      
 6  Aurimas Valauskas 
 Vaida Valauskienė 
  21:8  21:10 [18']      
    [114] 16:40   A.Valauskas, V.Valauskienė  
 7  Mantas Šiupinys 
 Aušra Šiupiniene 
      19:21  21:17  21:18 [38']  
14:30   T.Gunta, S.Griciuvienė      
 10  Tomas Gunta 
 Simona Griciuvienė 
  21:17  19:21  22:20 [40']      
  [97] 15:25   A.Koroliovas, A.Rėčkuvienė    
 15         21:18  18:21  21:15 [35']    
 A.Koroliovas, A.Rėčkuvienė      
 2  Alius Koroliovas 
 Asta Rėčkuvienė 
  ->    M.Viščinis, G.Viščinytė   3-a vieta
      [134] 18:00   A.Koroliovas, A.Rėčkuvienė
       A.Koroliovas, A.Rėčkuvienė   22:20  21:12 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Misius, J.Misiuvienė    
    [115] 16:40   M.Sipavičius, S.Bikutė  
     M.Sipavičius, S.Bikutė     B/Ž   5-a vieta
      [135] 18:00   M.Sipavičius, S.Bikutė
     T.Tamošaitis, D.Motiejūnė     21:16  21:18 [15']
    [116] 16:40   T.Tamošaitis, D.Motiejūnė  
     T.Gunta, S.Griciuvienė   21:19  21:18 [24']  
         
         
       G.Misius, J.Misiuvienė   7-a vieta
      [136] 18:00   T.Gunta, S.Griciuvienė
       T.Gunta, S.Griciuvienė     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Šlaustas, J.Bauer    
   A.Šlaustas, J.Bauer   ->    
    [117] 16:40   B.Adamonis, A.Vyblova  
   B.Adamonis, A.Vyblova     21:17  21:12 [21']  
  [98] 15:25   B.Adamonis, A.Vyblova    
   S.Rimkus, G.Mikšienė   25:23  17:21  21:19 [38']     9-a vieta
      [137] 18:00   H.Smilgevičius, A.Pelaitienė
   H.Smilgevičius, A.Pelaitienė       6:21  21:18  21:18 [50']
  [99] 15:25   H.Smilgevičius, A.Pelaitienė    
   E.Serdikevičius, M.Pečeliūnienė   21:10  13:21  21:13 [33']    
    [118] 16:40   H.Smilgevičius, A.Pelaitienė  
   M.Šiupinys, A.Šiupiniene     21:15  21:6 [22']  
   M.Šiupinys, A.Šiupiniene    
    ->    
         
       A.Šlaustas, J.Bauer   11-a vieta
      [138] 18:00   M.Šiupinys, A.Šiupiniene
       M.Šiupinys, A.Šiupiniene   21:16  23:21 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Rimkus, G.Mikšienė  
     S.Rimkus, G.Mikšienė   ->   13-a vieta
      [119] 16:40   S.Rimkus, G.Mikšienė
     E.Serdikevičius, M.Pečeliūnienė     21:16  21:16 [23']
     E.Serdikevičius, M.Pečeliūnienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Panevezys City Open
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Palangos stinta 2022
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Palangos SC1, Palanga
"NARVESEN" jaunimo lyga
2022-02-12 10:00 2022-02-12 21:00
Kauno MEGA, Kaunas
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.