Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė (2 etapas), Data: 2021-12-11, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-12-11 2021-12-11 2021-12-11  
 1  Irena Peleckienė ,  Asta Rėčkuvienė   Dėl 1-4 vietų    
[5] 10:00   A.Pratusevičiūtė, K.Šadbaraitė    
 8  Asta Pratusevičiūtė ,  Karolina Šadbaraitė    21:17  21:7 [21']    
  [17] 10:50   A.Pratusevičiūtė, K.Šadbaraitė  
 5  Rasa Lazauskaitė ,  Augustė Šveikauskaitė      21:17  21:18 [23']  
[6] 10:00   R.Lazauskaitė, A.Šveikauskaitė    
 4  Inesa Bacevičienė ,  Deimantė Litvinskaitė    21:19  22:20 [26']    1-a vieta
    [29] 12:05   V.Martinkienė, D.Vizgirdienė
 3  Vaida Martinkienė ,  Diana Vizgirdienė        21:9  21:7 [20']
[7] 10:00   V.Martinkienė, D.Vizgirdienė    
 6  Jurgita Brazauskaitė ,  Aldona Pikčilingienė    21:7  21:4 [18']    
  [18] 10:50   V.Martinkienė, D.Vizgirdienė  
 7  Lina Kyzikienė ,  Vykintė Trakšelytė      21:11  21:15 [21']  
[8] 10:00   M.Gumbrevičiūtė, J.Chomskytė    
 2  Milda Gumbrevičiūtė ,  Jurga Chomskytė    19:21  21:12  21:13 [33']    
     
     R.Lazauskaitė, A.Šveikauskaitė  3-a vieta
  [30] 12:05   M.Gumbrevičiūtė, J.Chomskytė
   M.Gumbrevičiūtė, J.Chomskytė   21:16  12:21  21:13 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   I.Peleckienė, A.Rėčkuvienė    
  [19] 11:15   I.Bacevičienė, D.Litvinskaitė  
   I.Bacevičienė, D.Litvinskaitė   22:20  21:10 [21']  5-a vieta
    [31] 12:05   L.Kyzikienė, V.Trakšelytė
   J.Brazauskaitė, A.Pikčilingienė     28:26  21:17 [26']
  [20] 11:15   L.Kyzikienė, V.Trakšelytė  
   L.Kyzikienė, V.Trakšelytė   21:7  21:7 [22']  
       
       
     I.Peleckienė, A.Rėčkuvienė  7-a vieta
    [32] 12:05   I.Peleckienė, A.Rėčkuvienė
     J.Brazauskaitė, A.Pikčilingienė   21:18  21:14 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.