Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Power of Doubles and Mix, Data: 2021-11-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2021-11-27 2021-11-27 2021-11-27 2021-11-27  
 1  Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
 Ema Sliesoraitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Marcinkevičiūtė, E.Sliesoraitytė      
 16       ->      
  [43] 14:00    M.Marcinkevičiūtė, E.Sliesoraitytė    
 9  Aušra Lingytė 
 Asta Kvasytė 
    21:16  19:21  21:19 [26']    
[35] 13:00    Ž.Nečejauskaitė, A.Kazlienė      
 8  Živilė Nečejauskaitė 
 Akvilė Kazlienė 
  21:19  19:21  21:19 [28']      
    [54] 14:30    L.Daunytė, J.Bazytė  
 5  Viktorija Rakejevaitė 
 Sandra Auzacalitaitė 
      16:21  21:19  21:18 [28']  
 V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė      
 12       ->      
  [44] 14:00    L.Daunytė, J.Bazytė    
 13         21:12  21:18 [18']    
 L.Daunytė, J.Bazytė      
 4  Laura Daunytė 
 Jurgita Bazytė 
  ->       1-a vieta
      [64] 15:30    G.Juršėnaitė, D.Lubė
 3  Kamilė Rutkauskaitė 
 Marija Šiaučiūnaitė 
        21:15  10:21  21:18 [31']
 K.Rutkauskaitė, M.Šiaučiūnaitė      
 14       ->      
  [45] 14:00    K.Rutkauskaitė, M.Šiaučiūnaitė    
 11         21:17  21:18 [19']    
 A.Michaliova, S.Andriūnaitė      
 6  Alina Michaliova 
 Sandra Andriūnaitė 
  ->      
    [55] 15:00    G.Juršėnaitė, D.Lubė  
 7  Rita Bielinytė 
 Eglė Bagdonienė 
      21:13  21:18 [18']  
[36] 13:00    R.Bielinytė, E.Bagdonienė      
 10  Grėtė Vyšniauskaitė 
 Viktorija Kazlauskaitė 
  21:12  21:18 [17']      
  [46] 14:00    G.Juršėnaitė, D.Lubė    
 15         21:12  21:11 [15']    
 G.Juršėnaitė, D.Lubė      
 2  Goda Juršėnaitė 
 Diana Lubė 
  ->    M.Marcinkevičiūtė, E.Sliesoraitytė   3-a vieta
      [65] 15:30    M.Marcinkevičiūtė, E.Sliesoraitytė
       K.Rutkauskaitė, M.Šiaučiūnaitė   21:17  13:21  24:22 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Nečejauskaitė, A.Kazlienė    
    [56] 15:00    Ž.Nečejauskaitė, A.Kazlienė  
     V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė   21:13  24:26  21:12 [28']   5-a vieta
      [66] 15:30    A.Michaliova, S.Andriūnaitė
     A.Michaliova, S.Andriūnaitė     16:21  21:16  21:14 [28']
    [57] 15:00    A.Michaliova, S.Andriūnaitė  
     R.Bielinytė, E.Bagdonienė   21:14  21:15 [17']  
         
         
       V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė   7-a vieta
      [67] 16:00    V.Rakejevaitė, S.Auzacalitaitė
       R.Bielinytė, E.Bagdonienė   21:11  20:22  21:11 [30']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Lingytė, A.Kvasytė    
   A.Lingytė, A.Kvasytė   ->    
     A.Lingytė, A.Kvasytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [47] 14:00    A.Lingytė, A.Kvasytė
        21:18  21:9 [16']
   .    
    ->    
     G.Vyšniauskaitė, V.Kazlauskaitė  
   G.Vyšniauskaitė, V.Kazlauskaitė     ->  
   G.Vyšniauskaitė, V.Kazlauskaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.