Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė, Data: 2022-01-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-29 2022-01-29 2022-01-29 2022-01-29  
 1  Rimas Lavrukaitis 
 Arūnas Liočas 
  Dėl 1-8 vietos      
[5] 10:00   R.Lavrukaitis, A.Liočas      
 16  Vilius Bartušis 
 Matas Drukteinis 
  21:10  21:13 [26']      
  [37] 11:20   R.Lavrukaitis, A.Liočas    
 9  Mindaugas Pacevičius 
 Tadas Daukšas 
    21:18  23:21 [30']    
[6] 10:00   V.Liorančas, T.Tenikaitis      
 8  Vilmantas Liorančas 
 Tomas Tenikaitis 
  21:14  21:9 [20']      
    [70] 12:35   R.Lavrukaitis, A.Liočas  
 5  Evaldas Gedminas 
 Ramūnas Paškevičius 
      21:14  19:21  21:17 [43']  
[14] 10:20   E.Gedminas, R.Paškevičius      
 12  Žilvinas Gelžinis 
 Martynas Sipavičius 
  21:17  22:20 [28']      
  [38] 11:20   E.Gedminas, R.Paškevičius    
 13  Tadas Brazauskas 
 Džiugas Dragūnas 
    17:21  21:17  21:16 [41']    
[15] 10:25   M.Grigas, K.Vilpišauskas      
 4  Mykolas Grigas 
 Kajus Vilpišauskas 
  21:14  21:13 [24']       1-a vieta
      [108] 14:15   R.Lavrukaitis, A.Liočas
 3  Laimonas Bečalis 
 Edmundas Petrošius 
        21:14  9:21  21:17 [32']
[16] 10:25   L.Bečalis, E.Petrošius      
 14  Andrius Krivickas 
 Giedrius Krivickas 
  21:15  21:18 [21']      
  [39] 11:20   L.Bečalis, E.Petrošius    
 11  Julius Marozas 
 Romas Kulieša 
    21:17  21:17 [27']    
[17] 10:25   J.Marozas, R.Kulieša      
 6  Gabrielius Dapkus 
 Dovydas Navagrudskas 
  21:19  21:16 [28']      
    [71] 12:35   M.Mažalskis, M.Juodvalkis  
 7  Mindaugas Mažalskis 
 Mindaugas Juodvalkis 
      21:19  21:16 [23']  
[18] 10:25   M.Mažalskis, M.Juodvalkis      
 10  Nojus Alijauskas 
 Adomas Bardauskas 
  21:3  21:9 [21']      
  [40] 11:20   M.Mažalskis, M.Juodvalkis    
 15  Pijus Bambalas 
 Matas Sutkaitis 
    22:20  21:19 [24']    
[19] 10:25   R.Grytė, T.Jarutis      
 2  Rokas Grytė 
 Tadas Jarutis 
  21:9  21:11 [16']    E.Gedminas, R.Paškevičius   3-a vieta
      [109] 14:15   L.Bečalis, E.Petrošius
       L.Bečalis, E.Petrošius   21:19  21:18 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Liorančas, T.Tenikaitis    
    [76] 13:00   V.Liorančas, T.Tenikaitis  
     M.Grigas, K.Vilpišauskas   21:14  21:12 [23']   5-a vieta
      [113] 14:15   V.Liorančas, T.Tenikaitis
     J.Marozas, R.Kulieša     21:19  21:15 [24']
    [77] 13:00   R.Grytė, T.Jarutis  
     R.Grytė, T.Jarutis   12:21  21:16  21:14 [33']  
         
         
       M.Grigas, K.Vilpišauskas   7-a vieta
      [114] 14:40   J.Marozas, R.Kulieša
       J.Marozas, R.Kulieša   17:21  21:12  21:14 [42']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Bartušis, M.Drukteinis      
  [41] 11:20   M.Pacevičius, T.Daukšas    
   M.Pacevičius, T.Daukšas   21:11  21:9 [24']    
    [78] 13:00   M.Pacevičius, T.Daukšas  
   Ž.Gelžinis, M.Sipavičius     19:21  21:13  21:13 [31']  
  [46] 11:45   Ž.Gelžinis, M.Sipavičius    
   T.Brazauskas, D.Dragūnas   21:13  21:13 [23']     9-a vieta
      [115] 14:40   M.Pacevičius, T.Daukšas
   A.Krivickas, G.Krivickas       21:19  21:13 [23']
  [47] 11:45   A.Krivickas, G.Krivickas    
   G.Dapkus, D.Navagrudskas   21:14  21:8 [20']    
    [79] 13:00   A.Krivickas, G.Krivickas  
   N.Alijauskas, A.Bardauskas     21:12  21:10 [22']  
  [48] 11:45   N.Alijauskas, A.Bardauskas    
   P.Bambalas, M.Sutkaitis   16:21  21:15  21:15 [32']    
         
       Ž.Gelžinis, M.Sipavičius   11-a vieta
     
       N.Alijauskas, A.Bardauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Bartušis, M.Drukteinis    
    [80] 13:00   V.Bartušis, M.Drukteinis  
     T.Brazauskas, D.Dragūnas   21:14  21:18 [22']   13-a vieta
     
     G.Dapkus, D.Navagrudskas     ->
    [81] 13:00   G.Dapkus, D.Navagrudskas  
     P.Bambalas, M.Sutkaitis   21:8  21:13 [21']  
         
         
       T.Brazauskas, D.Dragūnas   15-a vieta
     
       P.Bambalas, M.Sutkaitis   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.