Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
ONLY SINGLES, Data: 2022-01-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15 2022-01-15  
 1  Albertas Rimkus    Dėl 1-16 vietos        
 A.Rimkus        
 32       ->        
  [8] 11:00   A.Rimkus      
 17  Linas Venskūnas      21:17  21:15 [28']      
[1] 11:00   G.Mačėnas        
 16  Giedrius Mačėnas    21:14  21:19 [25']        
    [19] 12:00   A.Rimkus    
 9  Nojus Budrikas        21:13  21:17 [37']    
 N.Budrikas        
 24       ->        
  [9] 11:30   N.Budrikas      
 25         21:15  21:13 [30']      
 M.Armonas        
 8  Marius Armonas    ->        
      [30] 13:00   A.Rimkus  
 5  Rokas Kondrotas          21:13  14:21  21:17 [37']  
 R.Kondrotas        
 28       ->        
  [10] 11:30   R.Kondrotas      
 21         21:19  21:12 [30']      
 G.Miestauskas        
 12  Giedrius Miestauskas    ->        
    [20] 12:00   R.Kondrotas    
 13  Gediminas Jauniškis        16:21  21:14  21:16 [32']    
[2] 11:00   G.Jauniškis        
 20       ->        
  [11] 11:30   M.Danys      
 29         21:10  21:12 [26']      
 M.Danys        
 4  Mindaugas Danys    ->         1-a vieta
        [44] 14:00   M.Brazauskas
 3  Elmoras Adakauskas            21:17  21:15 [29']
 E.Adakauskas        
 30       ->        
  [12] 11:30   E.Adakauskas      
 19  Donatas Budrys      21:13  21:14 [25']      
[3] 11:00   K.Kučinskas        
 14  Kęstutis Kučinskas    21:19  21:13 [28']        
    [21] 12:30   R.Kavaliauskas    
 11  Ramūnas Kavaliauskas        21:16  13:21  21:11 [38']    
 R.Kavaliauskas        
 22       ->        
  [13] 11:30   R.Kavaliauskas      
 27         21:17  21:19 [29']      
 A.Jakutis        
 6  Aurimas Jakutis    ->        
      [31] 13:00   M.Brazauskas  
 7  Martynas Plauška          21:13  21:14 [32']  
 M.Plauška        
 26       ->        
  [14] 11:30   M.Plauška      
 23         11:21  21:10  21:15 [37']      
 A.Murnikovas        
 10  Arminas Murnikovas    ->        
    [22] 12:30   M.Brazauskas    
 15  Tadas Ivanauskas        21:15  21:13 [25']    
[4] 11:00   R.Zavackas        
 18  Rimantas Zavackas    21:19  18:21  21:18 [55']      R.Kondrotas   3-a vieta
  [15] 12:00   M.Brazauskas   [45] 14:30   R.Kondrotas
 31         21:10  21:9 [18']    R.Kavaliauskas   22:20  14:21  21:11 [43']
 M.Brazauskas        
 2  Marius Brazauskas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       N.Budrikas    
      [32] 13:00   N.Budrikas  
       M.Danys   25:23  21:18 [24']   5-a vieta
        [46] 14:30   N.Budrikas
       E.Adakauskas     21:18  21:17 [28']
      [33] 13:30   M.Plauška  
       M.Plauška   21:16  23:21 [28']  
           
           
         M.Danys   7-a vieta
        [47] 14:30   M.Danys
         E.Adakauskas   21:17  21:16 [22']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Mačėnas      
    [23] 12:30   G.Mačėnas    
     M.Armonas   21:15  21:19 [37']    
      [34] 13:30   G.Miestauskas  
     G.Miestauskas     18:21  21:19  21:18 [37']  
    [24] 12:30   G.Miestauskas    
     G.Jauniškis   21:14  21:12 [5']     9-a vieta
        [48] 14:30   A.Jakutis
     K.Kučinskas       23:21  22:20 [30']
    [25] 12:30   A.Jakutis    
     A.Jakutis   21:15  21:14 [17']    
      [35] 13:30   A.Jakutis  
     A.Murnikovas     21:9  21:13 [34']  
    [26] 12:30   A.Murnikovas    
     R.Zavackas   21:17  21:12 [20']    
           
         G.Mačėnas   11-a vieta
        [49] 14:30   A.Murnikovas
         A.Murnikovas   9:21  21:11  21:13 [36']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Armonas    
      [36] 13:30   M.Armonas  
       G.Jauniškis   21:15  21:10 [30']   13-a vieta
        [50] 14:30   M.Armonas
       K.Kučinskas     21:10  21:8 [26']
      [37] 13:30   R.Zavackas  
       R.Zavackas   21:17  21:16 [26']  
           
           
         G.Jauniškis   15-a vieta
        [51] 15:00   G.Jauniškis
    Dėl 17-32 vietos      K.Kučinskas   20:22  21:12  21:16 [39']
         
   L.Venskūnas      
   L.Venskūnas   ->      
     L.Venskūnas    
      ->    
   .      
    ->      
      [38] 13:30   L.Venskūnas  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [52] 15:00   T.Ivanauskas
          21:6  21:8 [24']
   D.Budrys      
   D.Budrys   ->      
     D.Budrys    
      ->    
   .      
    ->      
      [39] 14:00   T.Ivanauskas  
        21:7  21:10 [21']  
   .      
    ->      
     T.Ivanauskas    
   T.Ivanauskas     ->    
   T.Ivanauskas      
    ->     19-a vieta
        [53] 15:00   D.Budrys
         D.Budrys   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.