Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2021-12-18, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 U-17 
   6     2       0.7 
   7     2       1.2 
   3     1       0.4 
   3     1       0.7 
   4           0.7 
 U-13 
   4     1       0.25 
   9     2       0.5 
   2           0.13 
   3     1       0.13 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   18 d.  10:00  U-13   MV    E.Simanauskaitė   21:14  21:13    L.Šuikaitė   20'  
 2   18 d.  10:00  U-13   MV    O.Pocevičiūtė   21:10  21:9    G.Dikšaitytė   20'  
 3   18 d.  10:00  U-13   MV    A.Dikšaitytė   9:21  20:22    E.Katinaitė   21'  
 4   18 d.  10:00  U-13   VV    J.Aleknavičius   21:12  21:17    B.Nedzveckas   18'  
 5   18 d.  10:00  U-13   VV    N.Kikilas   21:10  21:13    V.Sutkus   19'  
 6   18 d.  10:20  U-13   MV    G.Butkutė   21:13  22:20    L.Šuikaitė   23'  
 7   18 d.  10:20  U-13   MV    E.Simanauskaitė   24:22  17:21  11:21    O.Pocevičiūtė   39'  
 8   18 d.  10:20  U-13   MV    G.Cirtautaitė   21:2  21:5    A.Dikšaitytė   14'  
 9   18 d.  10:40  U-17   MX    R.Krūminas  A.Stankevičiūtė   21:16  21:19    M.Lukonas  M.Rimkutė   23'  
 10   18 d.  10:40  U-17   MX    J.Aleknavičius  L.Aleknavičiūtė   7:21  16:21    U.Lygnugaris  D.Lygnugarytė   21'  
 11   18 d.  10:40  U-13   VV    J.Aleknavičius   21:4  21:4    V.Sutkus   15'  
 12   18 d.  10:40  U-13   VV    N.Kikilas   11:21  10:21    B.Nedzveckas   21'  
 13   18 d.  11:05  U-13   MV    G.Butkutė   21:7  21:7    G.Dikšaitytė   16'  
 14   18 d.  11:05  U-13   MV    O.Pocevičiūtė   21:12  21:18    L.Šuikaitė   20'  
 15   18 d.  11:05  U-13   MV    V.Petrauskaitė   21:6  21:10    E.Katinaitė   15'  
 16   18 d.  11:05  U-17   MX    R.Krūminas  A.Stankevičiūtė   21:8  21:9    U.Lygnugaris  D.Lygnugarytė   22'  
 17   18 d.  11:25  U-17   MX    M.Lukonas  M.Rimkutė   21:4  21:4    J.Aleknavičius  L.Aleknavičiūtė   18'  
 18   18 d.  11:25  U-13   VV    J.Aleknavičius   21:9  21:7    N.Kikilas   18'  
 19   18 d.  11:25  U-13   VV    V.Sutkus   6:21  6:21    B.Nedzveckas   18'  
 20   18 d.  11:25  U-13   MV    G.Butkutė   19:21  14:21    O.Pocevičiūtė   21'  
 21   18 d.  11:50  U-13   MV    E.Simanauskaitė   21:4  21:7    G.Dikšaitytė   14'  
 22   18 d.  11:50  U-13   MV    V.Petrauskaitė   21:10  21:11    A.Dikšaitytė   18'  
 23   18 d.  11:50  U-13   MV    G.Cirtautaitė   21:9  21:6    E.Katinaitė   16'  
 24   18 d.  11:50  U-17   VD    M.Stapulionis  D.Krūminas   13:21  20:22    U.Lygnugaris  T.Rimkus   26'  
 25   18 d.  12:10  U-17   MD    M.Rimkutė  A.Stankevičiūtė   21:8  21:7    R.Neverauskaitė  E.Žiaušytė   18'  
 26   18 d.  12:10  U-13   VD    N.Kikilas  B.Nedzveckas   21:19  21:16    J.Aleknavičius  V.Sutkus   26'  
 27   18 d.  12:10  U-13   MV    G.Butkutė   16:21  21:15  18:21    E.Simanauskaitė   31'  
 28   18 d.  12:10  U-13   MV    G.Dikšaitytė   12:21  10:21    L.Šuikaitė   14'  
 29   18 d.  12:35  U-13   MV    V.Petrauskaitė   13:21  10:21    G.Cirtautaitė   15'  
 30   18 d.  12:35  U-17   MD    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   21:4  21:5    R.Neverauskaitė  E.Žiaušytė   19'  
 31   18 d.  12:35  U-17   VD    M.Lukonas  R.Krūminas   21:7  21:16    U.Lygnugaris  T.Rimkus   19'  
 32   18 d.  12:35  U-13   MV    G.Cirtautaitė   21:13  18:21  17:21    O.Pocevičiūtė   29'  
 33   18 d.  12:55  U-13   MV    V.Petrauskaitė   18:21  8:21    E.Simanauskaitė   20'  
 34   18 d.  12:55  U-13   MV    G.Butkutė   21:8  21:8    E.Katinaitė   17'  
 35   18 d.  12:55  U-13   MV    A.Dikšaitytė   13:21  10:21    L.Šuikaitė   14'  
 36   18 d.  12:55  U-17   MD    L.Aleknavičiūtė  D.Lygnugarytė   21:16  19:21  17:21    M.Rimkutė  A.Stankevičiūtė   47'  
 37   18 d.  13:20  U-17   VD    M.Lukonas  R.Krūminas   21:14  21:16    M.Stapulionis  D.Krūminas   22'  
 38   18 d.  13:20  U-13   MD    V.Petrauskaitė  E.Simanauskaitė   21:8  21:19    E.Katinaitė  L.Šuikaitė    
 39   18 d.  13:20  U-17   MV    A.Stankevičiūtė   21:12  21:3    A.Pipiraitė   20'  
 40   18 d.  13:20  U-17   MV    M.Rimkutė   21:9  21:9    E.Žiaušytė   20'  
 41   18 d.  13:45  U-17   MV    D.Lygnugarytė   21:9  21:3    R.Neverauskaitė   18'  
 42   18 d.  13:45  U-17   VV    U.Lygnugaris   21:17  21:14    T.Rimkus   21'  
 43   18 d.  13:45  U-17   VV    M.Lukonas   21:6  21:6    M.Stapulionis   16'  
 44   18 d.  14:10  U-13   MD    G.Cirtautaitė  O.Pocevičiūtė   21:13  21:11    E.Katinaitė  L.Šuikaitė   18'  
 45   18 d.  14:10  U-17   MV    A.Stankevičiūtė   21:12  21:3    E.Žiaušytė   19'  
 46   18 d.  14:10  U-17   MV    M.Rimkutė   21:8  21:7    A.Pipiraitė   18'  
 47   18 d.  14:10  U-17   MV    L.Aleknavičiūtė   21:8  21:1    R.Neverauskaitė   17'  
 48   18 d.  14:35  U-17   VV    R.Krūminas   21:6  21:13    T.Rimkus   17'  
 49   18 d.  14:35  U-17   VV    D.Krūminas   21:7  21:15    M.Stapulionis   18'  
 50   18 d.  14:35  U-13   MD    G.Cirtautaitė  O.Pocevičiūtė   21:15  21:16    V.Petrauskaitė  E.Simanauskaitė   20'  
 51   18 d.  15:00  U-17   MV    A.Stankevičiūtė   21:8  21:9    M.Rimkutė   21'  
 52   18 d.  15:00  U-17   MV    E.Žiaušytė   21:15  21:13    A.Pipiraitė   21'  
 53   18 d.  15:00  U-17   MV    L.Aleknavičiūtė   21:18  21:12    D.Lygnugarytė   24'  
 54   18 d.  15:00  U-17   VV    R.Krūminas   21:8  21:19    U.Lygnugaris   23'  
 55   18 d.  15:25  U-17   VV    D.Krūminas   21:13  19:21  21:19    M.Lukonas   32'  
 56   18 d.  15:25  U-17   MV    A.Stankevičiūtė   21:4  21:6    L.Aleknavičiūtė   14'  
 57   18 d.  15:25  U-17   MV    M.Rimkutė   21:18  21:19    D.Lygnugarytė   26'  
 58   18 d.  15:50  U-17   MV    E.Žiaušytė   22:20  21:13    R.Neverauskaitė   20'  
 59   18 d.  15:50  U-17   VV    R.Krūminas   21:16  21:17    D.Krūminas   24'  
 60   18 d.  15:50  U-17   VV    U.Lygnugaris   19:21  16:21    M.Lukonas   17'  
 61   18 d.  15:50  U-17   VV    T.Rimkus   21:16  21:13    M.Stapulionis   20'  
61 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 115 116 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Delfi, Vilnius
Žemaitijos taurė
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
"Kavos banko" Entuziastų badmintono lyga
2022-02-05 10:00 2022-02-05 21:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
Trenerio Jono Šilerio atminimo taurė
2022-01-29 10:00 2022-01-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Kavos Era Taurė
2022-01-22 09:00 2022-01-22 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys (1 etapas)
2022-01-22 10:00 2022-01-22 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
Auksinė plunksna
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Uniqa arena, Šiauliai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
ONLY SINGLES
2022-01-15 10:00 2022-01-15 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
Power of Doubles and MIX
2022-01-08 10:00 2022-01-08 19:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.