Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys (1 etapas), Data: 2022-01-22, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- U-12, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22 2022-01-22  
 1  Skaja Dapkutė    Dėl 1-16 vietos        
 S.Dapkutė        
 32       ->        
  [7] 10:15   S.Dapkutė      
 17  Ditė Kontrimaitė      21:7  21:7 [18']      
[1] 10:00   P.Zaborskytė        
 16  Perla Zaborskytė    21:12  21:14 [26']        
    [13] 10:55   S.Dapkutė    
 9  Vakarė Petrauskaitė        21:7  21:6 [18']    
 V.Petrauskaitė        
 24       ->        
  [4] 10:00   J.Kazlauskaitė      
 25         21:16  17:21  21:17 [35']      
 J.Kazlauskaitė        
 8  Joana Kazlauskaitė    ->        
      [26] 12:00   S.Dapkutė  
 5  Eglė Simanauskaitė          21:16  21:9 [16']  
 E.Simanauskaitė        
 28       ->        
  [5] 10:15   E.Simanauskaitė      
 21         21:6  21:8 [12']      
 K.Kasnauskytė        
 12  Kotryna Kasnauskytė    ->        
    [14] 10:55   G.Cirtautaitė    
 13  Liepa Murauskaitė        21:17  21:16 [18']    
 L.Murauskaitė        
 20       ->        
  [6] 10:15   G.Cirtautaitė      
 29         21:8  21:5 [15']      
 G.Cirtautaitė        
 4  Gabrielė Cirtautaitė    ->         1-a vieta
        [38] 13:05   S.Dapkutė
 3  Olivia Pocevičiūtė            21:10  18:21  21:18 [31']
 O.Pocevičiūtė        
 30       ->        
  [8] 10:15   O.Pocevičiūtė      
 19  Indraja Šernauskaitė      21:11  21:7 [22']      
[2] 10:00   G.Dikšaitytė        
 14  Greta Dikšaitytė    21:5  21:6 [15']        
    [15] 10:55   K.Matutytė    
 11  Adelė Dikšaitytė        21:17  21:9 [21']    
 A.Dikšaitytė        
 22       ->        
  [9] 10:35   K.Matutytė      
 27         21:8  21:2 [15']      
 K.Matutytė        
 6  Kotryna Matutytė    ->        
      [27] 12:00   K.Matutytė  
 7  Samanta Juknaitė          21:5  21:16 [17']  
 S.Juknaitė        
 26       ->        
  [10] 10:35   S.Juknaitė      
 23         21:15  21:6 [17']      
 E.Katinaitė        
 10  Emilija Katinaitė    ->        
    [16] 10:55   S.Juknaitė    
 15  Ema Damarodaitė        24:22  16:21  21:9 [37']    
[3] 10:00   E.Damarodaitė        
 18  Beatričė Užomeckaitė    21:7  21:15 [21']      G.Cirtautaitė   3-a vieta
  [11] 10:35   V.Sutkaitytė   [39] 13:05   G.Cirtautaitė
 31         22:20  21:18 [20']    S.Juknaitė   23:21  21:9 [17']
 V.Sutkaitytė        
 2  Vaidilė Sutkaitytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Kazlauskaitė    
      [28] 12:00   E.Simanauskaitė  
       E.Simanauskaitė   21:8  21:18 [21']   5-a vieta
       
       O.Pocevičiūtė     ->
      [29] 12:20   O.Pocevičiūtė  
       V.Sutkaitytė   15:21  21:18  21:11 [32']  
           
           
         J.Kazlauskaitė   7-a vieta
       
         V.Sutkaitytė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Zaborskytė      
    [17] 11:15   V.Petrauskaitė    
     V.Petrauskaitė   21:5  21:9 [15']    
      [30] 12:20   V.Petrauskaitė  
     K.Kasnauskytė     21:7  21:6 [12']  
    [18] 11:15   L.Murauskaitė    
     L.Murauskaitė   21:9  21:16 [16']     9-a vieta
       
     G.Dikšaitytė       ->
    [19] 11:15   G.Dikšaitytė    
     A.Dikšaitytė   21:18  19:21  21:11 [27']    
      [31] 12:20   E.Damarodaitė  
     E.Katinaitė     21:12  21:7 [15']  
    [20] 11:15   E.Damarodaitė    
     E.Damarodaitė   21:13  21:14 [19']    
           
         L.Murauskaitė   11-a vieta
       
         G.Dikšaitytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Zaborskytė    
      [32] 12:20   P.Zaborskytė  
       K.Kasnauskytė   21:12  21:17 [22']   13-a vieta
       
       A.Dikšaitytė     ->
      [33] 12:45   E.Katinaitė  
       E.Katinaitė   21:17  21:8 [18']  
           
           
         K.Kasnauskytė   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      A.Dikšaitytė   ->
         
   D.Kontrimaitė      
   D.Kontrimaitė   ->      
     D.Kontrimaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Kontrimaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [21] 11:40   B.Užomeckaitė
          21:17  21:14 [24']
   I.Šernauskaitė      
   I.Šernauskaitė   ->      
     I.Šernauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [12] 10:35   B.Užomeckaitė  
        21:10  21:10 [18']  
   .      
    ->      
     B.Užomeckaitė    
   B.Užomeckaitė     ->    
   B.Užomeckaitė      
    ->     19-a vieta
         I.Šernauskaitė
         I.Šernauskaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.