Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A), Data: 2022-05-14, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
Grupė- LT A, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Vilius Bagdanavičius    Dėl 1-16 vietos        
 V.Bagdanavičius        
 32       ->        
  [58] 14:00   I.Tsaregorodtsev      
 17   Ivan Tsaregorodtsev      22:20  21:14 [32']      
[26] 12:00   I.Tsaregorodtsev        
 16  Dominykas Gabriūnas    21:8  21:12 [22']        
    [65] 14:50   V.Yakovlev    
 9  Matas Mackevičius        21:14  21:11 [33']    
 M.Mackevičius        
 24       ->        
  [47] 13:25   V.Yakovlev      
 25         21:7  21:5 [28']      
 V.Yakovlev        
 8   Viacheslav Yakovlev    ->        
      [81] 15:40   V.Yakovlev  
 5  Tomas Vaškevičius          21:10  21:11 [28']  
 T.Vaškevičius        
 28       ->        
  [48] 13:25   I.Medynskiy      
 21  Tautvydas Raila      19:21  21:12  21:7 [36']      
[32] 12:20   I.Medynskiy        
 12   Ivan Medynskiy    21:13  21:11 [22']        
    [66] 14:50   I.Medynskiy    
 13  Dominik Tankevič        21:9  21:7 [23']    
[33] 12:40   Y.Romaniuk        
 20   Yegor Romaniuk    21:9  21:17 [28']        
  [49] 13:25   B.Vaškevičius      
 29         19:21  21:3  21:8 [35']      
 B.Vaškevičius        
 4  Benas Vaškevičius    ->         1-a vieta
        [92] 16:30   O.Shmundyak
 3   Oleksandar Shmundyak            21:17  19:21  21:15 [70']
 O.Shmundyak        
 30       ->        
  [57] 14:00   O.Shmundyak      
 19   Vladyslav Kunin      21:11  21:9 [21']      
[34] 12:40   V.Kunin        
 14  Nojus Tenikaitis    21:15  21:14 [27']        
    [67] 14:50   O.Shmundyak    
 11  Dovas Genys        21:3  21:18 [29']    
[35] 12:40   V.Stepanchenko        
 22   Vladyslav Stepanchenko    21:19  21:12 [26']        
  [53] 14:00   D.Pakšys      
 27         20:22  21:16  21:12 [41']      
 D.Pakšys        
 6  Domas Pakšys    ->        
      [82] 16:05   O.Shmundyak  
 7  Ąžuolas Barkauskas          21:9  21:14 [26']  
 Ą.Barkauskas        
 26       ->        
  [54] 14:00   Ą.Barkauskas      
 23         21:17  21:16 [28']      
 V.Šukys        
 10  Vytautas Šukys    ->        
    [68] 14:50   Ą.Barkauskas    
 15  Daniel Leonovič        21:18  21:10 [37']    
[36] 12:40   D.Leonovič        
 18  Pijus Kovas    21:19  21:16 [32']      I.Medynskiy   3-a vieta
  [55] 14:00   A.Valatka   [93] 16:30   I.Medynskiy
 31         21:17  21:16 [29']    Ą.Barkauskas   21:10  21:14 [26']
 A.Valatka        
 2  Augustas Valatka    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Tsaregorodtsev    
      [83] 16:05   B.Vaškevičius  
       B.Vaškevičius   21:0   5-a vieta
        [94] 16:55   B.Vaškevičius
       D.Pakšys     19:21  21:19  21:17 [45']
      [84] 16:05   D.Pakšys  
       A.Valatka   21:4  21:3 [18']  
           
           
         I.Tsaregorodtsev   7-a vieta
       
         A.Valatka   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Bagdanavičius      
    [69] 14:50   V.Bagdanavičius    
     M.Mackevičius   21:11  21:8 [26']    
      [85] 16:05   V.Bagdanavičius  
     T.Vaškevičius     21:15  21:14 [27']  
    [70] 15:15   Y.Romaniuk    
     Y.Romaniuk   21:19  21:17 [26']     9-a vieta
        [95] 16:55   V.Bagdanavičius
     V.Kunin       21:15  22:20 [24']
    [71] 15:15   V.Stepanchenko    
     V.Stepanchenko   21:19  21:1 [21']    
      [86] 16:05   V.Stepanchenko  
     V.Šukys     21:6  21:11 [19']  
    [72] 15:15   V.Šukys    
     D.Leonovič   21:19  21:12 [32']    
           
         Y.Romaniuk   11-a vieta
       
         V.Šukys   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Mackevičius    
       
       T.Vaškevičius   ->   13-a vieta
       
       V.Kunin     ->
       
       D.Leonovič   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Gabriūnas      
   D.Gabriūnas   ->      
     D.Gabriūnas    
      ->    
   .      
    ->      
      [73] 15:15   T.Raila  
        22:20  24:22 [36']  
   T.Raila      
   T.Raila   ->      
    [56] 14:00   T.Raila    
   D.Tankevič     21:8  13:21  21:15 [34']    
   D.Tankevič      
    ->       17-a vieta
        [87] 16:05   T.Raila
          21:17  21:17 [25']
   N.Tenikaitis      
   N.Tenikaitis   ->      
    [59] 14:25   N.Tenikaitis    
   D.Genys     21:19  21:17 [23']    
   D.Genys      
    ->      
      [74] 15:15   N.Tenikaitis  
        21:0  
   .      
    ->      
     P.Kovas    
   P.Kovas     ->    
   P.Kovas      
    ->    D.Gabriūnas   19-a vieta
       
         P.Kovas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       D.Tankevič  
       D.Tankevič   ->   21-a vieta
       
       D.Genys     ->
       D.Genys  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.