Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A), Data: 2022-05-14, Vieta: BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas  
Grupė- LT A, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, G.Dima      
 16       ->      
  [6] 10:25   E.Slušnys, G.Dima    
 9  Daniel Leonovič 
 Dominik Tankevič 
    23:21  21:17 [23']    
[1] 10:00   E.Bradūnas, A.Valantiejus      
 8  Evaldas Bradūnas 
 Ardas Valantiejus 
  21:14  21:13 [27']      
    [12] 11:15   E.Slušnys, G.Dima  
 5  Benas Vaškevičius 
 Tomas Vaškevičius 
      21:14  13:21  21:17 [33']  
 B.Vaškevičius, T.Vaškevičius      
 12       ->      
  [5] 10:25   B.Vaškevičius, T.Vaškevičius    
 13         21:13  21:14 [23']    
 Ą.Barkauskas, A.Valatka      
 4  Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
  ->       1-a vieta
      [22] 12:00   I.Medynskiy, V.Yakovlev
 3   Ivan Medynskiy 
 Viacheslav Yakovlev 
        21:15  21:17 [22']
 I.Medynskiy, V.Yakovlev      
 14       ->      
  [7] 10:25   I.Medynskiy, V.Yakovlev    
 11         21:10  21:5 [22']    
 D.Genys, M.Mackevičius      
 6  Dovas Genys 
 Matas Mackevičius 
  ->      
    [13] 11:15   I.Medynskiy, V.Yakovlev  
 7  Dovydas Razas 
 Nojus Tenikaitis 
      21:23  21:10  21:5 [27']  
[2] 10:00   Y.Romaniuk, I.Tsaregorodtsev      
 10   Yegor Romaniuk 
 Ivan Tsaregorodtsev 
  21:15  21:15 [26']      
  [8] 10:25   Y.Romaniuk, I.Tsaregorodtsev    
 15         21:11  21:15 [27']    
 A.Kvedarauskas, V.Pratusevičius      
 2  Aivaras Kvedarauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
  ->    B.Vaškevičius, T.Vaškevičius   3-a vieta
      [23] 12:00   B.Vaškevičius, T.Vaškevičius
       Y.Romaniuk, I.Tsaregorodtsev   21:17  21:18 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Bradūnas, A.Valantiejus    
    [14] 11:15   E.Bradūnas, A.Valantiejus  
     Ą.Barkauskas, A.Valatka   21:19  21:18 [22']   5-a vieta
      [24] 12:00   E.Bradūnas, A.Valantiejus
     D.Genys, M.Mackevičius     21:16  10:21  21:19 [32']
    [15] 11:15   A.Kvedarauskas, V.Pratusevičius  
     A.Kvedarauskas, V.Pratusevičius   21:11  21:11 [21']  
         
         
       Ą.Barkauskas, A.Valatka   7-a vieta
      [25] 12:00   Ą.Barkauskas, A.Valatka
       D.Genys, M.Mackevičius   21:8  21:6 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Leonovič, D.Tankevič    
   D.Leonovič, D.Tankevič   ->    
     D.Leonovič, D.Tankevič  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [16] 11:15   D.Razas, N.Tenikaitis
        21:3  21:10 [22']
   .    
    ->    
     D.Razas, N.Tenikaitis  
   D.Razas, N.Tenikaitis     ->  
   D.Razas, N.Tenikaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.