Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Ds), Data: 2022-05-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- LT Ds, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14 2022-05-14  
 1  Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [104] 16:00    E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
 9  Neringa Navarskiene 
 Asta Pelaitienė 
    14:21  21:19  21:13 [27']    
[83] 14:30    J.Razbadauskė, N.Sinė      
 8  Jovita Razbadauskė 
 Neringa Sinė 
  21:19  21:14 [17']      
    [124] 17:00    A.Kvasytė, A.Lingytė  
 5  Asta Kvasytė 
 Aušra Lingytė 
      21:18  21:12 [19']  
 A.Kvasytė, A.Lingytė      
 12       ->      
  [105] 16:00    A.Kvasytė, A.Lingytė    
 13         21:19  21:12 [18']    
 D.Butvydaitė, D.Darbutienė      
 4  Dominyka Butvydaitė 
 Diana Darbutienė 
  ->       1-a vieta
      [132] 17:30    A.Kvasytė, A.Lingytė
 3  Lina Railienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
        21:6  14:21  21:19 [26']
 L.Railienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 14       ->      
  [106] 16:00    K.Petraškaitė, M.Valatkienė    
 11         21:18  8:21  21:18 [27']    
 K.Petraškaitė, M.Valatkienė      
 6  Karolina Petraškaitė 
 Monika Valatkienė 
  ->      
    [125] 17:00    K.Petraškaitė, M.Valatkienė  
 7  Rugilė Juočytė 
 Rasa Lazauskaitė 
      21:14  24:22 [18']  
 R.Juočytė, R.Lazauskaitė      
 10       ->      
  [107] 16:00    E.Kaminskaitė, E.Rekašiūtė    
 15         26:24  21:11 [19']    
 E.Kaminskaitė, E.Rekašiūtė      
 2  Eglė Kaminskaitė 
 Eglė Rekašiūtė 
  ->    E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė   3-a vieta
      [132] 17:30    E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
       E.Kaminskaitė, E.Rekašiūtė   21:13  22:20 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Razbadauskė, N.Sinė    
    [126] 17:00    D.Butvydaitė, D.Darbutienė  
     D.Butvydaitė, D.Darbutienė   14:21  21:13  21:19 [27']   5-a vieta
      [133] 17:30    D.Butvydaitė, D.Darbutienė
     L.Railienė, R.Šutaitė-Giedraitienė     21:13  21:10 [15']
    [127] 17:00    L.Railienė, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     R.Juočytė, R.Lazauskaitė   21:13  21:15 [18']  
         
         
       J.Razbadauskė, N.Sinė   7-a vieta
      [134] 17:30    J.Razbadauskė, N.Sinė
       R.Juočytė, R.Lazauskaitė   22:20  14:21  26:24 [33']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Navarskiene, A.Pelaitienė    
   N.Navarskiene, A.Pelaitienė   ->    
     N.Navarskiene, A.Pelaitienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       N.Navarskiene, A.Pelaitienė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 120 121 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Delfi, Vilnius
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“
2022-06-04 10:00 2022-06-04 21:00
Palangos SC1, Palanga
Tik vienetai
2022-05-28 10:00 2022-05-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
MONADALIS.LT
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė
2022-05-21 09:30 2022-05-21 21:00
Palangos SC2, Palanga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vilniaus jaunių taurė (4 etapas)
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
BK Sūduva badmintono turnyras 230 metų minėjimui
2022-05-21 10:00 2022-05-21 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug C    VD  
     Suaug D    V    VD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
EY badmintono turnyras
2022-05-20 18:00 2022-05-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
ATVIRAS BADMINTONO TURNYRAS - BADMINTONAS 60+
2022-05-15 16:00 2022-05-15 21:00
Delfi, Vilnius
     50+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD    MD    MX  
17-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cv)
2022-05-14 10:00 2022-05-14 21:00
Badmintono centras, Vilnius
     LT Cv    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.