Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ, Data: 2022-06-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2022-06-18 2022-06-18 2022-06-18 2022-06-18  
 1  Domas Pakšys 
 Aurelija Pakšytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, A.Pakšytė      
 16       ->      
  [35] 13:00    K.Dauskurtas, V.Žymantė    
 9   Timofii Kadiemin 
 Jorė Kavaliauskaitė 
    21:10  21:8 [16']    
[33] 12:30    K.Dauskurtas, V.Žymantė      
 8  Kazimieras Dauskurtas 
 Vaiva Žymantė 
  21:8  21:17 [18']      
    [39] 13:00    K.Dauskurtas, V.Žymantė  
 5  Benediktas Kamantauskas 
 Taja Leonovič 
      21:9  21:6 [16']  
 B.Kamantauskas, T.Leonovič      
 12       ->      
  [36] 13:00    B.Kamantauskas, T.Leonovič    
 13         21:13  22:20 [22']    
 D.Gabriūnas, J.Kelečiūtė      
 4  Dominykas Gabriūnas 
 Jogailė Kelečiūtė 
  ->       1-a vieta
      [42] 13:30    K.Dauskurtas, V.Žymantė
 3  Vidmantas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
        21:16  21:16 [21']
 V.Salietis, A.Brikaitė      
 14       ->      
  [37] 13:00    V.Salietis, A.Brikaitė    
 11         21:19  13:21  21:15 [34']    
[34]  T.Ivanauskas, Y.Vantsarovska      
 6  Tadas Ivanauskas 
 Yaroslava Vantsarovska 
  ->      
    [39] 13:00    V.Stepanchenko, M.Koriagina  
 7  Daniel Leonovič 
 Aurelija Ramaneckaitė 
      21:13  14:21  21:13 [30']  
[34] 12:30    V.Stepanchenko, M.Koriagina      
 10   Vladyslav Stepanchenko 
 Maria Koriagina 
  21:10  21:15 [19']      
  [38] 13:00    V.Stepanchenko, M.Koriagina    
 15         21:7  21:13 [15']    
 R.Kavaliauskas, R.Gečaitė      
 2  Ramūnas Kavaliauskas 
 Rugilė Gečaitė 
  ->    B.Kamantauskas, T.Leonovič   3-a vieta
      [43] 13:30    V.Salietis, A.Brikaitė
       V.Salietis, A.Brikaitė   24:22  17:21  21:18 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Pakšys, A.Pakšytė    
    [40] 13:30    D.Pakšys, A.Pakšytė  
     D.Gabriūnas, J.Kelečiūtė   21:19  21:18 [24']   5-a vieta
      [44] 13:30    D.Pakšys, A.Pakšytė
     T.Ivanauskas, Y.Vantsarovska     21:18  21:15 [19']
    [41] 13:30    T.Ivanauskas, Y.Vantsarovska  
     R.Kavaliauskas, R.Gečaitė   21:8  21:12 [15']  
         
         
       D.Gabriūnas, J.Kelečiūtė   7-a vieta
      [45] 14:00   D.Gabriūnas, J.Kelečiūtė
       R.Kavaliauskas, R.Gečaitė   21:0  21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Kadiemin, J.Kavaliauskaitė    
   T.Kadiemin, J.Kavaliauskaitė   ->    
     T.Kadiemin, J.Kavaliauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [46] 14:00    T.Kadiemin, J.Kavaliauskaitė
        10:21  21:17  21:15 [32']
   .    
    ->    
     D.Leonovič, A.Ramaneckaitė  
   D.Leonovič, A.Ramaneckaitė     ->  
   D.Leonovič, A.Ramaneckaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 121 122 
Badmintono Mėgėjų Lyga
2022-07-09 10:00 2022-07-09 21:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    MX  
Atviros Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2022-06-25 10:00 2022-06-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Baltijos taurė
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
VILNIAUS 700 m. JUBILIEJAUS TAURĖ
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD  
Atviros badmintono pirmenybės skirtos Prienų miesto 520 metų jubiliejui.
2022-06-18 10:00 2022-06-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian International
2022-06-09 09:00 2022-06-12 21:00
Lengvosios atletikos maniežas, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
Sportiados badmintono turnyras
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Vilniaus jaunių taurė (baigiamasis etapas)
2022-06-11 10:00 2022-06-11 21:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Vasara su NARVESEN
2022-06-11 09:50 2022-06-11 21:00
BAUEN Badmintono Arena/Mega, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.