Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti, Data: 2009-02-16, Vieta: Kretinga  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetas
 U-19 
   6     2       4 
 U-19 E 
 11           2 
 15           1 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   16 d.  10:00  U-19 E   MV    U.Trakimaitė   18:21    V.Besanaitė   8'  
 2   16 d.  10:00  U-19 E   MV    E.Rentauskaitė   21:11    S.Endriužytė   6'  
 3   16 d.  10:00  U-19 E   MV    G.Beniušytė   4:21    G.Narvilaitė   4'  
 4   16 d.  10:00  U-19 E   MV    M.Ruzgailaitė   21:4    J.Milašiūtė   4'  
 5   16 d.  10:20  U-19 E   MV    A.Kaulickytė   24:26    U.Graužinytė   11'  
 6   16 d.  10:20  U-19 E   MV    D.Sandaraitė   21:15    M.Jockutė   12'  
 7   16 d.  10:20  U-19 E   MV    G.Budrevičiūtė   1:21    R.Aleksevičiūtė   8'  
 8   16 d.  10:20  U-19 E   VV    E.Macevičius   15:21  21:14  21:15    R.Butkus   24'  
 9   16 d.  10:40  U-19 E   VV    T.Stankus   6:21  13:21    G.Eglinas   15'  
 10   16 d.  10:40  U-19 E   VV    T.Žukauskas   21:19  21:16    M.Razma   19'  
 11   16 d.  10:40  U-19   VV    A.Jockus   21:15  21:16    I.Reznikas   20'  
 12   16 d.  10:40  U-19   VV    E.Jakubauskas   19:21  21:16  22:24    L.Kontrimas   28'  
 13   16 d.  11:00  U-19 E   MV    E.Letinauskaitė   21:10  21:12    V.Besanaitė   15'  
 14   16 d.  11:00  U-19 E   MV    E.Rentauskaitė   16:21  7:21    G.Narvilaitė   17'  
 15   16 d.  11:00  U-19 E   MV    M.Ruzgailaitė   21:6  21:5    U.Graužinytė   14'  
 16   16 d.  11:00  U-19 E   MV    D.Sandaraitė   5:21  6:21    R.Aleksevičiūtė   19'  
 17   16 d.  11:20  U-19 E   MV    S.Endriužytė   21:3  21:3    G.Beniušytė   16'  
 18   16 d.  11:20  U-19 E   MV    J.Milašiūtė   21:17  21:15    A.Kaulickytė   21'  
 19   16 d.  11:20  U-19 E   MV    M.Jockutė   23:25  22:20  14:21    G.Budrevičiūtė   37'  
 20   16 d.  11:20  U-19 E   VV    M.Gaidjurgis   21:11  21:10    E.Macevičius   16'  
 21   16 d.  11:40  U-19 E   VV    R.Andrijauskas   16:21  15:21    G.Dima   17'  
 22   16 d.  11:40  U-19 E   VV    S.Viskontas   21:16  10:21  18:21    G.Eglinas   31'  
 23   16 d.  11:40  U-19 E   VV    T.Žukauskas   9:21  10:21    E.Dima   18'  
 24   16 d.  11:40  U-19   VV    E.Slušnys   21:7  21:4    I.Reznikas   11'  
 25   16 d.  12:00  U-19   VV    S.Šaltmeris   21:15  21:6    L.Kontrimas   16'  
 26   16 d.  12:00  U-19 E   MV    E.Letinauskaitė   21:19  21:18    G.Narvilaitė   20'  
 27   16 d.  12:00  U-19 E   MV    M.Ruzgailaitė   11:21  8:21    R.Aleksevičiūtė   17'  
 28   16 d.  12:00  U-19 E   MV    V.Besanaitė   10:21  21:19  14:21    E.Rentauskaitė   29'  
 29   16 d.  12:20  U-19 E   MV    U.Graužinytė   21:16  21:18    D.Sandaraitė   18'  
 30   16 d.  12:20  U-19 E   MV    U.Trakimaitė   10:21  16:21    S.Endriužytė   20'  
 31   16 d.  12:20  U-19 E   MV    J.Milašiūtė   21:8  21:13    G.Budrevičiūtė   19'  
 32   16 d.  12:20  U-19 E   MV    A.Kaulickytė   21:16  13:21  21:18    M.Jockutė   31'  
 33   16 d.  12:40  U-19 E   VV    M.Gaidjurgis   10:21  13:21    G.Dima   19'  
 34   16 d.  12:40  U-19 E   VV    G.Eglinas   11:21  21:18  18:21    E.Dima   31'  
 35   16 d.  12:40  U-19 E   VV    E.Macevičius   10:21  11:21    R.Andrijauskas   17'  
 36   16 d.  12:40  U-19 E   VV    S.Viskontas   21:17  23:21    T.Žukauskas   21'  
 38   16 d.  13:00  U-19   VV    E.Slušnys   21:5  21:3    A.Jockus   7'  
 39   16 d.  13:00  U-19   VV    S.Šaltmeris   21:12  14:21  21:9    E.Jakubauskas   31'  
 40   16 d.  13:00  U-19 E   MV    E.Letinauskaitė   20:22  7:21    R.Aleksevičiūtė   19'  
 41   16 d.  13:20  U-19 E   MV    G.Narvilaitė   7:21  21:14  21:16    M.Ruzgailaitė   28'  
 42   16 d.  13:20  U-19 E   MV    E.Rentauskaitė   21:12  21:6    U.Graužinytė   16'  
 43   16 d.  13:20  U-19 E   MV    V.Besanaitė   21:5  21:3    D.Sandaraitė   15'  
 44   16 d.  13:20  U-19 E   MV    S.Endriužytė   21:18  20:22  24:22    J.Milašiūtė   36'  
 45   16 d.  13:40  U-19 E   MV    U.Trakimaitė   21:11  21:9    G.Budrevičiūtė   19'  
 46   16 d.  13:40  U-19 E   MV    G.Beniušytė   11:21  16:21    A.Kaulickytė   24'  
 47   16 d.  13:40  U-19 E   VV    G.Dima   16:21  6:21    E.Dima   19'  
 48   16 d.  13:40  U-19 E   VV    M.Gaidjurgis   19:21  10:21    G.Eglinas   19'  
 49   16 d.  14:00  U-19 E   VV    R.Andrijauskas   21:16  14:21  18:21    S.Viskontas   30'  
 50   16 d.  14:00  U-19 E   VV    E.Macevičius   16:21  21:18  21:19    T.Žukauskas   23'  
 51   16 d.  14:00  U-19 E   VV    R.Butkus   12:21  6:21    T.Stankus   11'  
51 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 10:00 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.