Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziazmas ir patirtis IV, Data: 2012-09-15, Vieta: Ašigalio 23, Pilėnų vid. mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Mindaugas Dagilis    Dėl 1-32 vietos          
 M.Dagilis          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   M.Dagilis        
 33         ->        
 .          
 32       ->     Dėl 1-8 vietos      
     M.Dagilis      
 17   Tadas Kikilas        21:12  21:8 [18']      
 T.Kikilas          
 48   Arūnas Liočas      B/Ž          
   T.Kikilas        
 49         21:6  21:12 [18']        
 O.Renevis          
 16   Orestas Renevis    ->       Dėl 1-4 vietos    
       M.Dagilis    
 9   Aurelijus Umantas          21:12  21:10 [16']    
 A.Umantas          
 56       ->          
   A.Umantas        
 41   Vaidotas Sruogis      21:12  21:15 [24']        
 V.Sruogis          
 24   Artūras Krūvelis    21:13  21:9 [14']          
     D.Rumšys      
 25           21:15  14:21  21:15 [36']      
 .          
 40       ->          
   D.Rumšys        
 57         ->        
 D.Rumšys          
 8   Donatas Rumšys    ->         Dėl 1-2 vietos  
         M.Dagilis  
 5   Andrius Švarplys            21:13  21:16  
 A.Švarplys          
 60       ->          
   A.Švarplys        
 37         ->        
 .          
 28       ->          
     A.Švarplys      
 21   Jovitas Gatelis        21:11  21:12 [21']      
 J.Gatelis          
 44   Agnius Vobolis    21:13  21:8 [19']          
   J.Sazanskis        
 53         21:19  16:21  21:16 [39']        
 J.Sazanskis          
 12   Jaronimas Sazanskis    ->          
       A.Švarplys    
 13   Arūnas Smalskis          21:13  21:13 [12']    
 A.Smalskis          
 52       ->          
   A.Smalskis        
 45   Saulius Žvinys      15:21  21:13  21:11 [32']        
 S.Žvinys          
 20   Artūras Bagdonas    21:18  21:15 [20']          
     A.Smalskis      
 29           21:18  21:11 [24']      
 .          
 36       ->          
   M.Loveikis        
 61         ->        
 M.Loveikis          
 4   Mindaugas Loveikis    ->           1-a vieta
           M.Dagilis
 3   Marius Šlaustas              21:19  22:20
 M.Šlaustas          
 62       ->          
   M.Šlaustas        
 35         ->        
 .          
 30       ->          
     M.Šlaustas      
 19   Hassan Sodah        21:9  21:18 [19']      
 K.Paliulis          
 46   Karolis Paliulis    21:15  16:21  21:15 [30']          
   K.Ramanauskas        
 51         21:15  23:21 [24']        
 K.Ramanauskas          
 14   Kęstutis Ramanauskas    ->          
       M.Šlaustas    
 11   Kęstas Supronas          21:16  21:9    
 K.Supronas          
 54       ->          
   G.Buntis        
 43   Arūnas Grigaliūnas      21:9  21:8 [19']        
 G.Buntis          
 22   Gediminas Buntis    21:3  21:7 [10']          
     E.Jakubauskas      
 27           17:21  21:16  21:15 [33']      
 .          
 38       ->          
   E.Jakubauskas        
 59         ->        
 E.Jakubauskas          
 6   Edvinas Jakubauskas    ->          
         A.Morkūnas  
 7   Skirmantas Jurkevičius            18:21  21:18  21:13  
 S.Jurkevičius          
 58       ->          
   S.Jurkevičius        
 39         ->        
 .          
 26       ->          
     T.Supronas      
 23   Jonas Seniūnas        21:18  21:14 [15']      
 T.Supronas          
 42   Tadas Supronas    21:7  21:15 [13']          
   T.Supronas        
 55         21:19  21:16 [18']        
 S.Klodt          
 10   Sergėjus Klodt    ->          
       A.Morkūnas    
 15   Audrius Ambrasas          21:11  21:12 [14']    
 A.Ambrasas          
 50       ->        A.Švarplys   3-a vieta
   L.Supronas      A.Švarplys
 47   Tomas Triušinskas      21:2  21:14 [17']      M.Šlaustas   21:17  21:19
 L.Supronas          
 18   Linas Supronas    21:10  21:8 [12']          
     A.Morkūnas      
 31           16:21  21:11  21:16 [37']      
 .          
 34       ->          
   A.Morkūnas        
 63         ->        
 A.Morkūnas          
 2   Arūnas Morkūnas    ->       Dėl 5-8 vietos    
         D.Rumšys    
         D.Rumšys  
         A.Smalskis   21:17  21:18   5-a vieta
           E.Jakubauskas
         E.Jakubauskas     21:6  21:11
         E.Jakubauskas  
         T.Supronas   21:13  21:19  
             
             
           A.Smalskis   7-a vieta
         
           T.Supronas   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       T.Kikilas      
       T.Kikilas    
       A.Umantas   23:25  21:19  21:12    
         M.Loveikis  
       J.Sazanskis     21:16  25:23  
       M.Loveikis    
       M.Loveikis   13:21  21:18  21:17     9-a vieta
           L.Supronas
       K.Ramanauskas       21:9  21:19
       G.Buntis    
       G.Buntis   21:10  21:16    
         L.Supronas  
       S.Jurkevičius     21:17  21:12  
       L.Supronas    
       L.Supronas   12:21  21:12  23:21    
             
           T.Kikilas   11-a vieta
         
           G.Buntis   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         A.Umantas    
         
         J.Sazanskis   ->   13-a vieta
         
         K.Ramanauskas     ->
         
         S.Jurkevičius   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
           
     O.Renevis      
     O.Renevis   ->      
         
     V.Sruogis     ->    
     V.Sruogis      
      ->      
         
          ->  
     J.Gatelis      
     J.Gatelis   ->      
         
     S.Žvinys     ->    
     S.Žvinys      
      ->       17-a vieta
         
            ->
     K.Paliulis      
     K.Paliulis   ->      
         
     K.Supronas     ->    
     K.Supronas      
      ->      
         
          ->  
     S.Klodt      
     S.Klodt   ->      
         
     A.Ambrasas     ->    
     A.Ambrasas      
      ->     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
           
         
          ->   21-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     25-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   .        
    ->        
     A.Liočas      
   A.Liočas     ->      
   A.Liočas        
    ->        
         
        ->    
   A.Krūvelis        
   A.Krūvelis   ->        
     A.Krūvelis      
      ->      
   .        
    ->        
         
          ->  
   .        
    ->        
     A.Vobolis      
   A.Vobolis     ->      
   A.Vobolis        
    ->        
         
        ->    
   A.Bagdonas        
   A.Bagdonas   ->        
     A.Bagdonas      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
         
            ->
   .        
    ->        
     H.Sodah      
   H.Sodah     ->      
   H.Sodah        
    ->        
         
        ->    
   A.Grigaliūnas        
   A.Grigaliūnas   ->        
     A.Grigaliūnas      
      ->      
   .        
    ->        
         
          ->  
   .        
    ->        
     J.Seniūnas      
   J.Seniūnas     ->      
   J.Seniūnas        
    ->        
         
        ->    
   T.Triušinskas        
   T.Triušinskas   ->       35-a vieta
     T.Triušinskas  
      ->     ->
   .        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 10:00 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.