Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziazmas ir patirtis IV, Data: 2012-09-15, Vieta: Ašigalio 23, Pilėnų vid. mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
7
8
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Audrius Ambrasas 
 Hassan Sodah 
5
21
8
21
2
21
2
21
21
8
12
21
21
14
11
21
19
21
20
22
21
18
19
21
23
25
16
21
16
21
21
8
21
9
258/314
-56
2
6
2 Sergėjus Klodt 
 Kęstas Supronas 
21
5
21
8
16
21
21
17
22
20
23
21
21
18
21
15
21
16
21
15
21
15
21
17
19
21
25
27
21
19
21
16
336/271
65
6
2
3 Orestas Renevis 
 Artūras Bagdonas 
21
2
21
2
21
16
17
21
20
22
21
23
21
7
21
14
15
21
17
21
21
13
21
18
21
15
21
17
21
4
21
6
321/222
99
5
4
4 Mantas Zinkevičius 
 Jovitas Gatelis 
8
21
21
12
14
21
21
23
18
21
23
21
7
21
14
21
16
21
16
21
24
22
18
21
14
21
22
20
15
21
11
21
14
21
21
13
21
16
318/379
-61
1
7
5 Jonas Seniūnas 
 Artūras Krūvelis 
21
11
21
19
15
21
16
21
21
15
21
17
21
16
21
16
21
12
21
13
10
21
11
21
21
7
21
7
262/217
45
5
3
6 Tomas Triušinskas 
 Agnius Vobolis 
22
20
18
21
21
19
15
21
15
21
13
21
18
21
22
24
21
18
21
14
12
21
13
21
9
21
6
21
10
21
21
18
21
13
278/336
-58
3
5
7 Vaidotas Sruogis 
 Saulius Žvinys 
25
23
21
16
17
21
21
19
27
25
15
21
17
21
20
22
21
15
21
11
21
10
21
11
21
9
21
6
21
10
21
13
331/253
78
6
1
8 Karolis Paliulis 
 Arūnas Grigaliūnas 
21
16
8
21
9
21
19
21
16
21
4
21
6
21
21
14
13
21
16
21
7
21
7
21
21
10
18
21
13
21
10
21
13
21
222/334
-112
0
8

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.