Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Entuziazmas ir patirtis IV, Data: 2012-09-15, Vieta: Ašigalio 23, Pilėnų vid. mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vasilij Tolstoj 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Tolstoj, T.Urbonienė      
 16       ->      
   S.Žvinys, V.Žvinienė    
 9   Saulius Žvinys 
 Vida Žvinienė 
    21:16  21:15    
 S.Žvinys, V.Žvinienė      
 8   Vaidotas Sruogis 
 Rasa Lapinskaitė 
  21:10  21:7      
     S.Žvinys, V.Žvinienė  
 5   Audrius Ambrasas 
 Rasa Balčiūnaitė 
      21:16  21:17  
 A.Ambrasas, R.Balčiūnaitė      
 12       ->      
   J.Gatelis, R.Ambrasienė    
 13         21:17  21:14    
 J.Gatelis, R.Ambrasienė      
 4   Jovitas Gatelis 
 Rasa Ambrasienė 
  ->       1-a vieta
       S.Klodt, A.Pikčilingienė
 3   Kęstutis Adomaitis 
 Jolanta Adomaitienė 
        21:13  16:21  21:12
 K.Adomaitis, J.Adomaitienė      
 14       ->      
   K.Adomaitis, J.Adomaitienė    
 11         21:6  21:4    
 D.Kubilius, M.Pranckevičiūtė      
 6   Darius Kubilius 
 Milda Pranckevičiūtė 
  ->      
     S.Klodt, A.Pikčilingienė  
 7   Jaronimas Sazanskis 
 Inga Kazlauskienė 
      21:18  13:21  21:17  
 J.Sazanskis, I.Kazlauskienė      
 10   Tomas Triušinskas 
 Rasa Bacevičiūtė 
  22:20  21:14      
   S.Klodt, A.Pikčilingienė    
 15         19:21  21:12  21:4    
 S.Klodt, A.Pikčilingienė      
 2   Sergėjus Klodt 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->    J.Gatelis, R.Ambrasienė   3-a vieta
       J.Gatelis, R.Ambrasienė
       K.Adomaitis, J.Adomaitienė   21:15  16:21  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Tolstoj, T.Urbonienė    
     V.Tolstoj, T.Urbonienė  
     A.Ambrasas, R.Balčiūnaitė   21:14  21:13   5-a vieta
       V.Tolstoj, T.Urbonienė
     D.Kubilius, M.Pranckevičiūtė     21:18  21:15
     D.Kubilius, M.Pranckevičiūtė  
     J.Sazanskis, I.Kazlauskienė   21:12  24:22  
         
         
       A.Ambrasas, R.Balčiūnaitė   7-a vieta
     
       J.Sazanskis, I.Kazlauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Sruogis, R.Lapinskaitė    
   V.Sruogis, R.Lapinskaitė   ->    
     V.Sruogis, R.Lapinskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       V.Sruogis, R.Lapinskaitė
        21:15  21:11
   .    
    ->    
     T.Triušinskas, R.Bacevičiūtė  
   T.Triušinskas, R.Bacevičiūtė     ->  
   T.Triušinskas, R.Bacevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 79 80 
Entuziastų turnyras
2018-02-03 10:00 2018-02-03 21:00
Pilėnų VM, Kaunas
IBK gimtadienis
2018-01-27 10:00 2018-01-27 21:00
Č.Kudabos mokykla, Ignalina
     Suaug 
     Suaug B 
     U-12 
Men’s Singles Tournament
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
Panevėžio badmintono klubo turnyras
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:00
Nevėžio pagrindinė mokykla, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    VV    VD  
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas)
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (5 etapas)
2018-01-13 10:00 2018-01-13 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
JSO Nr. 1
2018-01-06 09:30 2018-01-06 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (4)
2018-01-06 10:00 2018-01-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Men’s Singles Tournament
2018-01-05 18:15 2018-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������