Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziazmas ir patirtis IV, Data: 2012-09-15, Vieta: Ašigalio 23, Pilėnų vid. mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vasilij Tolstoj 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Tolstoj, T.Urbonienė      
 16       ->      
   S.Žvinys, V.Žvinienė    
 9   Saulius Žvinys 
 Vida Žvinienė 
    21:16  21:15    
 S.Žvinys, V.Žvinienė      
 8   Vaidotas Sruogis 
 Rasa Lapinskaitė 
  21:10  21:7      
     S.Žvinys, V.Žvinienė  
 5   Audrius Ambrasas 
 Rasa Balčiūnaitė 
      21:16  21:17  
 A.Ambrasas, R.Balčiūnaitė      
 12       ->      
   J.Gatelis, R.Ambrasienė    
 13         21:17  21:14    
 J.Gatelis, R.Ambrasienė      
 4   Jovitas Gatelis 
 Rasa Ambrasienė 
  ->       1-a vieta
       S.Klodt, A.Pikčilingienė
 3   Kęstutis Adomaitis 
 Jolanta Adomaitienė 
        21:13  16:21  21:12
 K.Adomaitis, J.Adomaitienė      
 14       ->      
   K.Adomaitis, J.Adomaitienė    
 11         21:6  21:4    
 D.Kubilius, M.Pranckevičiūtė      
 6   Darius Kubilius 
 Milda Pranckevičiūtė 
  ->      
     S.Klodt, A.Pikčilingienė  
 7   Jaronimas Sazanskis 
 Inga Kazlauskienė 
      21:18  13:21  21:17  
 J.Sazanskis, I.Kazlauskienė      
 10   Tomas Triušinskas 
 Rasa Bacevičiūtė 
  22:20  21:14      
   S.Klodt, A.Pikčilingienė    
 15         19:21  21:12  21:4    
 S.Klodt, A.Pikčilingienė      
 2   Sergėjus Klodt 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->    J.Gatelis, R.Ambrasienė   3-a vieta
       J.Gatelis, R.Ambrasienė
       K.Adomaitis, J.Adomaitienė   21:15  16:21  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Tolstoj, T.Urbonienė    
     V.Tolstoj, T.Urbonienė  
     A.Ambrasas, R.Balčiūnaitė   21:14  21:13   5-a vieta
       V.Tolstoj, T.Urbonienė
     D.Kubilius, M.Pranckevičiūtė     21:18  21:15
     D.Kubilius, M.Pranckevičiūtė  
     J.Sazanskis, I.Kazlauskienė   21:12  24:22  
         
         
       A.Ambrasas, R.Balčiūnaitė   7-a vieta
     
       J.Sazanskis, I.Kazlauskienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Sruogis, R.Lapinskaitė    
   V.Sruogis, R.Lapinskaitė   ->    
     V.Sruogis, R.Lapinskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       V.Sruogis, R.Lapinskaitė
        21:15  21:11
   .    
    ->    
     T.Triušinskas, R.Bacevičiūtė  
   T.Triušinskas, R.Bacevičiūtė     ->  
   T.Triušinskas, R.Bacevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.