Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
8-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) Cs grupė, Data: 2013-01-26, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
 GrupėVyrų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug C 
 13           8.62 
 12           4.17 
   6           2 
 12           4 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   26 d.  10:00  Suaug C   VD    M.Lasinskas  R.Makutėnas   13:21  12:21    E.Jakubauskas  N.Kijauskas   24'  
 2   26 d.  10:00  Suaug C   VD    S.Klodt  M.Šlaustas   21:15  19:21  21:16    D.Rumšys  V.Stončius   41'  
 3   26 d.  10:00  Suaug C   VD    J.Bish Merchan  M.Bičkovas   21:12  21:16    A.Ambrasas  S.Jurkevičius   28'  
 4   26 d.  10:00  Suaug C   VD    K.Adomaitis  A.Poderys   21:16  11:21  15:21    V.Paulauskas  A.Švarplys   38'  
 5   26 d.  10:25  Suaug C   MD    R.Ambrasienė  M.Kalinauskaitė   19:21  13:21    R.Balčiūnaitė  M.Pranckevičiūtė   23'  
 6   26 d.  10:25  Suaug C   MD    I.Bankauskienė  A.Pikčilingienė   12:21  16:21    L.Siliūnienė  E.Šventoraitienė   26'  
 7   26 d.  10:25  Suaug C   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:16  21:15    E.Jakubauskas  N.Kijauskas   29'  
 8   26 d.  10:25  Suaug C   VD    S.Klodt  M.Šlaustas   14:21  18:21    V.Bagdanavičius  S.Stravinskas   29'  
 9   26 d.  10:50  Suaug C   VD    V.Garmus  A.Petkevičius   19:21  18:21    J.Bish Merchan  M.Bičkovas   27'  
 10   26 d.  10:50  Suaug C   VD    V.Paulauskas  A.Švarplys   14:21  10:21    A.Kepežinskas  K.Lukoševičius   26'  
 11   26 d.  10:50  Suaug C   VD    M.Lasinskas  R.Makutėnas   16:21  17:21    D.Rumšys  V.Stončius   24'  
 12   26 d.  10:50  Suaug C   VD    A.Ambrasas  S.Jurkevičius   14:21  16:21    K.Adomaitis  A.Poderys   29'  
 13   26 d.  11:15  Suaug C   MD    R.Narijauskaitė  L.Patašienė   21:16  21:13    R.Balčiūnaitė  M.Pranckevičiūtė   22'  
 14   26 d.  11:15  Suaug C   MD    L.Siliūnienė  E.Šventoraitienė   19:21  21:19  22:20    M.Gaidytė  T.Urbonienė   49'  
 15   26 d.  11:15  Suaug C   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   21:8  21:11    V.Bagdanavičius  S.Stravinskas   26'  
 16   26 d.  11:15  Suaug C   VD    J.Bish Merchan  M.Bičkovas   13:21  18:21    A.Kepežinskas  K.Lukoševičius   25'  
 17   26 d.  11:40  Suaug C   VD    E.Jakubauskas  N.Kijauskas   19:21  21:18  21:15    S.Klodt  M.Šlaustas   35'  
 18   26 d.  11:40  Suaug C   VD    V.Garmus  A.Petkevičius   21:16  21:16    V.Paulauskas  A.Švarplys   27'  
 19   26 d.  11:40  Suaug C   VD    D.Rumšys  V.Stončius   21:18  21:16    K.Adomaitis  A.Poderys   7'  
 20   26 d.  11:40  Suaug C   VD    M.Lasinskas  R.Makutėnas   21:14  21:14    A.Ambrasas  S.Jurkevičius   30'  
 21   26 d.  12:05  Suaug C   MD    R.Narijauskaitė  L.Patašienė   11:21  16:21    L.Siliūnienė  E.Šventoraitienė   13'  
 22   26 d.  12:05  Suaug C   MD    R.Balčiūnaitė  M.Pranckevičiūtė   7:21  6:21    M.Gaidytė  T.Urbonienė   15'  
 23   26 d.  12:05  Suaug C   MD    R.Ambrasienė  M.Kalinauskaitė   12:21  16:21    I.Bankauskienė  A.Pikčilingienė   21'  
 24   26 d.  12:05  Suaug C   VD    A.Morkūnas  L.Vaškevičius   10:21  16:21    A.Kepežinskas  K.Lukoševičius   29'  
 25   26 d.  12:30  Suaug C   VD    V.Bagdanavičius  S.Stravinskas   21:14  21:16    J.Bish Merchan  M.Bičkovas   26'  
 26   26 d.  12:30  Suaug C   VD    E.Jakubauskas  N.Kijauskas   12:21  10:21    V.Garmus  A.Petkevičius   22'  
 27   26 d.  12:30  Suaug C   VD    S.Klodt  M.Šlaustas   21:17  21:15    V.Paulauskas  A.Švarplys   28'  
 28   26 d.  13:00  Suaug C   MX    V.Stončius  M.Pranckevičiūtė   21:12  19:21  20:22    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   41'  
 29   26 d.  13:00  Suaug C   MX    K.Adomaitis  A.Pikčilingienė   12:21  17:21    V.Paulauskas  E.Šventoraitienė   10'  
 30   26 d.  13:00  Suaug C   MX    A.Vegys  M.Kalinauskaitė   9:21  15:21    S.Jurkevičius  M.Gaidytė   21'  
 31   26 d.  13:00  Suaug C   MX    A.Poderys  I.Bankauskienė   21:19  21:13    N.Kijauskas  R.Balčiūnaitė   23'  
 32   26 d.  13:25  Suaug C   VV    R.Makutėnas   13:21  16:21    S.Klodt   24'  
 33   26 d.  13:25  Suaug C   VV    S.Stravinskas   21:11  21:10    A.Vobolis   22'  
 34   26 d.  13:25  Suaug C   VV    G.Buntis   16:21  21:13  8:21    M.Šlaustas   30'  
 35   26 d.  13:25  Suaug C   VV    J.Bish Merchan   21:13  18:21  20:22    A.Vegys   35'  
 36   26 d.  13:25  Suaug C   VV    D.Rumšys   19:21  14:21    V.Bagdanavičius   19'  
 37   26 d.  13:50  Suaug C   MX    V.Garmus  L.Siliūnienė   21:11  24:22    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   13'  
 38   26 d.  13:50  Suaug C   MX    V.Paulauskas  E.Šventoraitienė   15:21  14:21    A.Petkevičius  L.Patašienė   21'  
 39   26 d.  13:50  Suaug C   MX    M.Lasinskas  T.Urbonienė   14:21  17:21    S.Jurkevičius  M.Gaidytė   25'  
 40   26 d.  13:50  Suaug C   MX    A.Poderys  I.Bankauskienė   9:21  17:21    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė   18'  
 41   26 d.  13:50  Suaug C   VV    L.Vaškevičius   21:12  21:7    S.Klodt   22'  
 42   26 d.  14:15  Suaug C   VV    S.Stravinskas   12:21  13:21    M.Šlaustas   24'  
 43   26 d.  14:15  Suaug C   VV    A.Švarplys   20:22  21:11  21:15    A.Vegys   34'  
 44   26 d.  14:15  Suaug C   VV    V.Bagdanavičius   15:21  19:21    A.Kepežinskas   22'  
 45   26 d.  14:15  Suaug C   VV    A.Vobolis   17:21  20:22    G.Buntis   23'  
 46   26 d.  14:15  Suaug C   MX    V.Garmus  L.Siliūnienė   11:21  22:24    A.Petkevičius  L.Patašienė   21'  
 47   26 d.  14:40  Suaug C   MX    S.Jurkevičius  M.Gaidytė   15:21  21:19  20:22    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė   38'  
 48   26 d.  14:40  Suaug C   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   6:21  18:21    V.Paulauskas  E.Šventoraitienė   23'  
 49   26 d.  14:40  Suaug C   MX    M.Lasinskas  T.Urbonienė   21:17  9:21  21:18    A.Poderys  I.Bankauskienė   32'  
 50   26 d.  14:40  Suaug C   MX    V.Stončius  M.Pranckevičiūtė   21:14  17:21  13:21    K.Adomaitis  A.Pikčilingienė   31'  
 51   26 d.  14:40  Suaug C   MX    A.Vegys  M.Kalinauskaitė   16:21  14:21    N.Kijauskas  R.Balčiūnaitė   23'  
 52   26 d.  15:05  Suaug C   VV    L.Vaškevičius   21:9  21:12    M.Šlaustas   28'  
 53   26 d.  15:05  Suaug C   VV    A.Švarplys   8:21  6:21    A.Kepežinskas   15'  
 54   26 d.  15:05  Suaug C   VV    S.Klodt   14:21  21:17  15:21    S.Stravinskas   32'  
 55   26 d.  15:05  Suaug C   VV    A.Vegys   16:21  21:23    V.Bagdanavičius   14'  
 56   26 d.  15:30  Suaug C   VV    R.Makutėnas   13:21  15:21    G.Buntis   22'  
 57   26 d.  15:30  Suaug C   VV    J.Bish Merchan   18:21  22:24    D.Rumšys   24'  
 58   26 d.  15:30  Suaug C   MX    A.Petkevičius  L.Patašienė   14:21  21:14  21:18    A.Morkūnas  R.Narijauskaitė   34'  
 59   26 d.  15:30  Suaug C   MX    V.Garmus  L.Siliūnienė   18:21  21:18  23:25    S.Jurkevičius  M.Gaidytė   40'  
 60   26 d.  15:55  Suaug C   MX    V.Paulauskas  E.Šventoraitienė   19:21  16:21    M.Lasinskas  T.Urbonienė   25'  
 61   26 d.  15:55  Suaug C   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė   14:21  5:21    A.Poderys  I.Bankauskienė   22'  
 62   26 d.  15:55  Suaug C   MX    K.Adomaitis  A.Pikčilingienė   21:11  21:17    N.Kijauskas  R.Balčiūnaitė   9'  
 63   26 d.  15:55  Suaug C   MX    V.Stončius  M.Pranckevičiūtė   19:21  17:21    A.Vegys  M.Kalinauskaitė   24'  
 64   26 d.  16:20  Suaug C   VV    L.Vaškevičius   21:11  21:12    A.Kepežinskas   30'  
 65   26 d.  16:20  Suaug C   VV    M.Šlaustas   21:13  21:18    A.Švarplys   29'  
 66   26 d.  16:20  Suaug C   VV    S.Stravinskas   9:21  21:23    V.Bagdanavičius   18'  
 67   26 d.  16:20  Suaug C   VV    S.Klodt   15:21  22:20  11:21    A.Vegys   37'  
 68   26 d.  16:45  Suaug C   VV    G.Buntis   16:21  28:30    D.Rumšys   19'  
 69   26 d.  16:45  Suaug C   VV    R.Makutėnas   5:21  9:21    J.Bish Merchan   14'  
69 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-13 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:00 2019-09-29 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-11 
Hummel Badmintono Lyga
2019-09-28 10:00 2019-09-28 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 10:00 2019-09-21 21:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.