Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
8-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) Cs grupė, Data: 2013-01-26, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26  
 1   Laimonas Vaškevičius    Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius      
 16       ->      
  [41] 13:50   L.Vaškevičius    
 9   Ramūnas Makutėnas      21:12  21:7 [22']    
[32] 13:25   S.Klodt      
 8   Sergėjus Klodt    21:13  21:16 [24']      
    [52] 15:05   L.Vaškevičius  
 5   Salvijus Stravinskas        21:9  21:12 [28']  
[33] 13:25   S.Stravinskas      
 12   Agnius Vobolis    21:11  21:10 [22']      
  [42] 14:15   M.Šlaustas    
 13   Gediminas Buntis      21:12  21:13 [24']    
[34] 13:25   M.Šlaustas      
 4   Marius Šlaustas    21:16  13:21  21:8 [30']       1-a vieta
      [64] 16:20   L.Vaškevičius
 3   Andrius Švarplys          21:11  21:12 [30']
 A.Švarplys      
 14       ->      
  [43] 14:15   A.Švarplys    
 11   Javier Bish Merchan      20:22  21:11  21:15 [34']    
[35] 13:25   A.Vegys      
 6   Augustinas Vegys    13:21  21:18  22:20 [35']      
    [53] 15:05   A.Kepežinskas  
 7   Donatas Rumšys        21:8  21:6 [15']  
[36] 13:25   V.Bagdanavičius      
 10   Valentinas Bagdanavičius    21:19  21:14 [19']      
  [44] 14:15   A.Kepežinskas    
 15         21:15  21:19 [22']    
 A.Kepežinskas      
 2   Audrius Kepežinskas    ->    M.Šlaustas   3-a vieta
      [65] 16:20   M.Šlaustas
       A.Švarplys   21:13  21:18 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Klodt    
    [54] 15:05   S.Stravinskas  
     S.Stravinskas   21:14  17:21  21:15 [32']   5-a vieta
      [66] 16:20   V.Bagdanavičius
     A.Vegys     21:9  23:21 [18']
    [55] 15:05   V.Bagdanavičius  
     V.Bagdanavičius   21:16  23:21 [14']  
         
         
       S.Klodt   7-a vieta
      [67] 16:20   A.Vegys
       A.Vegys   21:15  20:22  21:11 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Makutėnas    
   R.Makutėnas   ->    
    [56] 15:30   G.Buntis  
   A.Vobolis     21:13  21:15 [22']  
  [45] 14:15   G.Buntis    
   G.Buntis   21:17  22:20 [23']     9-a vieta
      [68] 16:45   D.Rumšys
        21:16  30:28 [19']
   J.Bish Merchan    
   J.Bish Merchan   ->    
    [57] 15:30   D.Rumšys  
   D.Rumšys     21:18  24:22 [24']  
   D.Rumšys    
    ->    
         
       R.Makutėnas   11-a vieta
      [69] 16:45   J.Bish Merchan
       J.Bish Merchan   21:5  21:9 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Vobolis  
     A.Vobolis   ->   13-a vieta
       A.Vobolis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.