Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
8-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) Cs grupė, Data: 2013-01-26, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26  
 1   Laimonas Vaškevičius    Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius      
 16       ->      
  [41] 13:50   L.Vaškevičius    
 9   Ramūnas Makutėnas      21:12  21:7 [22']    
[32] 13:25   S.Klodt      
 8   Sergėjus Klodt    21:13  21:16 [24']      
    [52] 15:05   L.Vaškevičius  
 5   Salvijus Stravinskas        21:9  21:12 [28']  
[33] 13:25   S.Stravinskas      
 12   Agnius Vobolis    21:11  21:10 [22']      
  [42] 14:15   M.Šlaustas    
 13   Gediminas Buntis      21:12  21:13 [24']    
[34] 13:25   M.Šlaustas      
 4   Marius Šlaustas    21:16  13:21  21:8 [30']       1-a vieta
      [64] 16:20   L.Vaškevičius
 3   Andrius Švarplys          21:11  21:12 [30']
 A.Švarplys      
 14       ->      
  [43] 14:15   A.Švarplys    
 11   Javier Bish Merchan      20:22  21:11  21:15 [34']    
[35] 13:25   A.Vegys      
 6   Augustinas Vegys    13:21  21:18  22:20 [35']      
    [53] 15:05   A.Kepežinskas  
 7   Donatas Rumšys        21:8  21:6 [15']  
[36] 13:25   V.Bagdanavičius      
 10   Valentinas Bagdanavičius    21:19  21:14 [19']      
  [44] 14:15   A.Kepežinskas    
 15         21:15  21:19 [22']    
 A.Kepežinskas      
 2   Audrius Kepežinskas    ->    M.Šlaustas   3-a vieta
      [65] 16:20   M.Šlaustas
       A.Švarplys   21:13  21:18 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Klodt    
    [54] 15:05   S.Stravinskas  
     S.Stravinskas   21:14  17:21  21:15 [32']   5-a vieta
      [66] 16:20   V.Bagdanavičius
     A.Vegys     21:9  23:21 [18']
    [55] 15:05   V.Bagdanavičius  
     V.Bagdanavičius   21:16  23:21 [14']  
         
         
       S.Klodt   7-a vieta
      [67] 16:20   A.Vegys
       A.Vegys   21:15  20:22  21:11 [37']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Makutėnas    
   R.Makutėnas   ->    
    [56] 15:30   G.Buntis  
   A.Vobolis     21:13  21:15 [22']  
  [45] 14:15   G.Buntis    
   G.Buntis   21:17  22:20 [23']     9-a vieta
      [68] 16:45   D.Rumšys
        21:16  30:28 [19']
   J.Bish Merchan    
   J.Bish Merchan   ->    
    [57] 15:30   D.Rumšys  
   D.Rumšys     21:18  24:22 [24']  
   D.Rumšys    
    ->    
         
       R.Makutėnas   11-a vieta
      [69] 16:45   J.Bish Merchan
       J.Bish Merchan   21:5  21:9 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Vobolis  
     A.Vobolis   ->   13-a vieta
       A.Vobolis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.