Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
8-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) Cs grupė, Data: 2013-01-26, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26  
 1   Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, L.Vaškevičius      
 16       ->      
  [7] 10:25   A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
 9   Mantvydas Lasinskas 
 Ramūnas Makutėnas 
    21:16  21:15 [29']    
[1] 10:00   E.Jakubauskas, N.Kijauskas      
 8   Edvinas Jakubauskas 
 Nidas Kijauskas 
  21:13  21:12 [24']      
    [15] 11:15   A.Morkūnas, L.Vaškevičius  
 5   Sergėjus Klodt 
 Marius Šlaustas 
      21:8  21:11 [26']  
[2] 10:00   S.Klodt, M.Šlaustas      
 12   Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
  21:15  19:21  21:16 [41']      
  [8] 10:25   V.Bagdanavičius, S.Stravinskas    
 13         21:14  21:18 [29']    
 V.Bagdanavičius, S.Stravinskas      
 4   Valentinas Bagdanavičius 
 Salvijus Stravinskas 
  ->       1-a vieta
      [24] 12:05   A.Kepežinskas, K.Lukoševičius
 3   Vygantas Garmus 
 Arūnas Petkevičius 
        21:10  21:16 [29']
 V.Garmus, A.Petkevičius      
 14       ->      
  [9] 10:50   J.Bish Merchan, M.Bičkovas    
 11   Javier Bish Merchan 
 Marijus Bičkovas 
    21:19  21:18 [27']    
[3] 10:00   J.Bish Merchan, M.Bičkovas      
 6   Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
  21:12  21:16 [28']      
    [16] 11:15   A.Kepežinskas, K.Lukoševičius  
 7   Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
      21:13  21:18 [25']  
[4] 10:00   V.Paulauskas, A.Švarplys      
 10   Valdas Paulauskas 
 Andrius Švarplys 
  16:21  21:11  21:15 [38']      
  [10] 10:50   A.Kepežinskas, K.Lukoševičius    
 15         21:14  21:10 [26']    
 A.Kepežinskas, K.Lukoševičius      
 2   Audrius Kepežinskas 
 Kęstutis Lukoševičius 
  ->    V.Bagdanavičius, S.Stravinskas   3-a vieta
      [25] 12:30   V.Bagdanavičius, S.Stravinskas
       J.Bish Merchan, M.Bičkovas   21:14  21:16 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jakubauskas, N.Kijauskas    
    [17] 11:40   E.Jakubauskas, N.Kijauskas  
     S.Klodt, M.Šlaustas   19:21  21:18  21:15 [35']   5-a vieta
      [26] 12:30   V.Garmus, A.Petkevičius
     V.Garmus, A.Petkevičius     21:12  21:10 [22']
    [18] 11:40   V.Garmus, A.Petkevičius  
     V.Paulauskas, A.Švarplys   21:16  21:16 [27']  
         
         
       S.Klodt, M.Šlaustas   7-a vieta
      [27] 12:30   S.Klodt, M.Šlaustas
       V.Paulauskas, A.Švarplys   21:17  21:15 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Lasinskas, R.Makutėnas    
   M.Lasinskas, R.Makutėnas   ->    
    [11] 10:50   D.Rumšys, V.Stončius  
   D.Rumšys, V.Stončius     21:16  21:17 [24']  
   D.Rumšys, V.Stončius    
    ->     9-a vieta
      [19] 11:40   D.Rumšys, V.Stončius
        21:18  21:16 [7']
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius    
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius   ->    
    [12] 10:50   K.Adomaitis, A.Poderys  
   K.Adomaitis, A.Poderys     21:14  21:16 [29']  
   K.Adomaitis, A.Poderys    
    ->    
         
       M.Lasinskas, R.Makutėnas   11-a vieta
      [20] 11:40   M.Lasinskas, R.Makutėnas
       A.Ambrasas, S.Jurkevičius   21:14  21:14 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.