Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
8-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) Cs grupė, Data: 2013-01-26, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26  
 1   Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, L.Vaškevičius      
 16       ->      
  [7] 10:25   A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
 9   Mantvydas Lasinskas 
 Ramūnas Makutėnas 
    21:16  21:15 [29']    
[1] 10:00   E.Jakubauskas, N.Kijauskas      
 8   Edvinas Jakubauskas 
 Nidas Kijauskas 
  21:13  21:12 [24']      
    [15] 11:15   A.Morkūnas, L.Vaškevičius  
 5   Sergėjus Klodt 
 Marius Šlaustas 
      21:8  21:11 [26']  
[2] 10:00   S.Klodt, M.Šlaustas      
 12   Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
  21:15  19:21  21:16 [41']      
  [8] 10:25   V.Bagdanavičius, S.Stravinskas    
 13         21:14  21:18 [29']    
 V.Bagdanavičius, S.Stravinskas      
 4   Valentinas Bagdanavičius 
 Salvijus Stravinskas 
  ->       1-a vieta
      [24] 12:05   A.Kepežinskas, K.Lukoševičius
 3   Vygantas Garmus 
 Arūnas Petkevičius 
        21:10  21:16 [29']
 V.Garmus, A.Petkevičius      
 14       ->      
  [9] 10:50   J.Bish Merchan, M.Bičkovas    
 11   Javier Bish Merchan 
 Marijus Bičkovas 
    21:19  21:18 [27']    
[3] 10:00   J.Bish Merchan, M.Bičkovas      
 6   Audrius Ambrasas 
 Skirmantas Jurkevičius 
  21:12  21:16 [28']      
    [16] 11:15   A.Kepežinskas, K.Lukoševičius  
 7   Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
      21:13  21:18 [25']  
[4] 10:00   V.Paulauskas, A.Švarplys      
 10   Valdas Paulauskas 
 Andrius Švarplys 
  16:21  21:11  21:15 [38']      
  [10] 10:50   A.Kepežinskas, K.Lukoševičius    
 15         21:14  21:10 [26']    
 A.Kepežinskas, K.Lukoševičius      
 2   Audrius Kepežinskas 
 Kęstutis Lukoševičius 
  ->    V.Bagdanavičius, S.Stravinskas   3-a vieta
      [25] 12:30   V.Bagdanavičius, S.Stravinskas
       J.Bish Merchan, M.Bičkovas   21:14  21:16 [26']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jakubauskas, N.Kijauskas    
    [17] 11:40   E.Jakubauskas, N.Kijauskas  
     S.Klodt, M.Šlaustas   19:21  21:18  21:15 [35']   5-a vieta
      [26] 12:30   V.Garmus, A.Petkevičius
     V.Garmus, A.Petkevičius     21:12  21:10 [22']
    [18] 11:40   V.Garmus, A.Petkevičius  
     V.Paulauskas, A.Švarplys   21:16  21:16 [27']  
         
         
       S.Klodt, M.Šlaustas   7-a vieta
      [27] 12:30   S.Klodt, M.Šlaustas
       V.Paulauskas, A.Švarplys   21:17  21:15 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Lasinskas, R.Makutėnas    
   M.Lasinskas, R.Makutėnas   ->    
    [11] 10:50   D.Rumšys, V.Stončius  
   D.Rumšys, V.Stončius     21:16  21:17 [24']  
   D.Rumšys, V.Stončius    
    ->     9-a vieta
      [19] 11:40   D.Rumšys, V.Stončius
        21:18  21:16 [7']
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius    
   A.Ambrasas, S.Jurkevičius   ->    
    [12] 10:50   K.Adomaitis, A.Poderys  
   K.Adomaitis, A.Poderys     21:14  21:16 [29']  
   K.Adomaitis, A.Poderys    
    ->    
         
       M.Lasinskas, R.Makutėnas   11-a vieta
      [20] 11:40   M.Lasinskas, R.Makutėnas
       A.Ambrasas, S.Jurkevičius   21:14  21:14 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.