Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
8-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) Cs grupė, Data: 2013-01-26, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26  
 1   Regina Narijauskaitė ,   Laima Patašienė   Dėl 1-4 vietų    
 R.Narijauskaitė, L.Patašienė    
 8       ->    
  [13] 11:15   R.Narijauskaitė, L.Patašienė  
 5   Rasa Ambrasienė ,   Monika Kalinauskaitė      21:16  21:13 [22']  
[5] 10:25   R.Balčiūnaitė, M.Pranckevičiūtė    
 4   Rasa Balčiūnaitė ,   Milda Pranckevičiūtė    21:19  21:13 [23']    1-a vieta
    [21] 12:05   L.Siliūnienė, E.Šventoraitienė
 3   Inga Bankauskienė ,   Aldona Pikčilingienė        21:11  21:16 [13']
[6] 10:25   L.Siliūnienė, E.Šventoraitienė    
 6   Lolita Siliūnienė ,   Edita Šventoraitienė    21:12  21:16 [26']    
  [14] 11:15   L.Siliūnienė, E.Šventoraitienė  
 7         19:21  21:19  22:20 [49']  
 M.Gaidytė, T.Urbonienė    
 2   Monika Gaidytė ,   Tanita Urbonienė    ->    
     
     R.Balčiūnaitė, M.Pranckevičiūtė  3-a vieta
  [22] 12:05   M.Gaidytė, T.Urbonienė
   M.Gaidytė, T.Urbonienė   21:7  21:6 [15']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Ambrasienė, M.Kalinauskaitė  
   R.Ambrasienė, M.Kalinauskaitė   ->  5-a vieta
    [23] 12:05   I.Bankauskienė, A.Pikčilingienė
   I.Bankauskienė, A.Pikčilingienė     21:12  21:16 [21']
   I.Bankauskienė, A.Pikčilingienė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.