Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
8-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) Cs grupė, Data: 2013-01-26, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26 2013-01-26  
 1   Vygantas Garmus 
 Lolita Siliūnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Garmus, L.Siliūnienė      
 16       ->      
  [37] 13:50   V.Garmus, L.Siliūnienė    
 9   Valentas Stončius 
 Milda Pranckevičiūtė 
    21:11  24:22 [13']    
[28] 13:00   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 8   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  12:21  21:19  22:20 [41']      
    [46] 14:15   A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
      21:11  24:22 [21']  
[29] 13:00   V.Paulauskas, E.Šventoraitienė      
 12   Valdas Paulauskas 
 Edita Šventoraitienė 
  21:12  21:17 [10']      
  [38] 13:50   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 13         21:15  21:14 [21']    
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 4   Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  ->       1-a vieta
      [58] 15:30   A.Petkevičius, L.Patašienė
 3   Mantvydas Lasinskas 
 Tanita Urbonienė 
        14:21  21:14  21:18 [34']
 M.Lasinskas, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [39] 13:50   S.Jurkevičius, M.Gaidytė    
 11   Augustinas Vegys 
 Monika Kalinauskaitė 
    21:14  21:17 [25']    
[30] 13:00   S.Jurkevičius, M.Gaidytė      
 6   Skirmantas Jurkevičius 
 Monika Gaidytė 
  21:9  21:15 [21']      
    [47] 14:40   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
 7   Aidas Poderys 
 Inga Bankauskienė 
      21:15  19:21  22:20 [38']  
[31] 13:00   A.Poderys, I.Bankauskienė      
 10   Nidas Kijauskas 
 Rasa Balčiūnaitė 
  21:19  21:13 [23']      
  [40] 13:50   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė    
 15         21:9  21:17 [18']    
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
  ->    V.Garmus, L.Siliūnienė   3-a vieta
      [59] 15:30   S.Jurkevičius, M.Gaidytė
       S.Jurkevičius, M.Gaidytė   21:18  18:21  25:23 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
    [48] 14:40   V.Paulauskas, E.Šventoraitienė  
     V.Paulauskas, E.Šventoraitienė   21:6  21:18 [23']   5-a vieta
      [60] 15:55   M.Lasinskas, T.Urbonienė
     M.Lasinskas, T.Urbonienė     21:19  21:16 [25']
    [49] 14:40   M.Lasinskas, T.Urbonienė  
     A.Poderys, I.Bankauskienė   21:17  9:21  21:18 [32']  
         
         
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   7-a vieta
      [61] 15:55   A.Poderys, I.Bankauskienė
       A.Poderys, I.Bankauskienė   21:14  21:5 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Stončius, M.Pranckevičiūtė    
   V.Stončius, M.Pranckevičiūtė   ->    
    [50] 14:40   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė     14:21  21:17  21:13 [31']  
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
    ->     9-a vieta
      [62] 15:55   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
        21:11  21:17 [9']
   A.Vegys, M.Kalinauskaitė    
   A.Vegys, M.Kalinauskaitė   ->    
    [51] 14:40   N.Kijauskas, R.Balčiūnaitė  
   N.Kijauskas, R.Balčiūnaitė     21:16  21:14 [23']  
   N.Kijauskas, R.Balčiūnaitė    
    ->    
         
       V.Stončius, M.Pranckevičiūtė   11-a vieta
      [63] 15:55   A.Vegys, M.Kalinauskaitė
       A.Vegys, M.Kalinauskaitė   21:19  21:17 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.