Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
52-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas, Data: 2014-02-01, Vieta: SEB arena, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 16           48 
 12           48 
 12           24 
 12           24 
 16           24 
 Kvalifikacija 1 
   4           0 
   2           0 
   3     1       0 
   2           0 
   3     1       0 
 Kvalifikacija 2 
   4           0 
   2           0 
   3     1       0 
   3     1       0 
 Kvalifikacija 3 
   4           0 
   2           0 
   3     1       0 
   3     1       0 
 Kvalifikacija 4 
   4           0 
   2           0 
   2           0 
   3     1       0 
 Diena  01  02  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 88   02 d.  10:00  Suaug   MX    P.Bartušis  V.Fomkinaitė   21:12  23:21    R.Šileris  G.Janušonytė   24  
 89   02 d.  10:00  Suaug   MX    R.Stapušaitis  A.Stapušaitytė   21:8  21:14    E.Slušnys  G.Voitechovskaja   27  
 90   02 d.  10:30  Suaug   MD    R.Aleksevičiūtė  G.Narvilaitė   21:12  16:21  21:9    L.Būraitė  E.Laurišaitė   30  
 91   02 d.  10:40  Suaug   MD    I.Starevičiutė  R.Šulnienė   6:21  14:21    V.Fomkinaitė  A.Stapušaitytė   20  
 92   02 d.  10:50  Suaug   VD    P.Bartušis  A.Plavin   21:7  21:6    T.Dovydaitis  D.Narvilas   18  
 93   02 d.  11:00  Suaug   VD    K.Kašinskis  A.Kvedarauskas   14:21  13:21    E.Slušnys  L.Sparnauskis   17  
 94   02 d.  11:20  Suaug   MV    A.Stapušaitytė   21:3  21:4    R.Aleksevičiūtė   17  
 95   02 d.  11:20  Suaug   MV    V.Fomkinaitė   21:13  21:19    G.Voitechovskaja   30  
 96   02 d.  11:45  Suaug   VV    R.Šileris   21:16  17:21  8:21    E.Slušnys   40  
 97   02 d.  11:45  Suaug   VV    K.Navickas   21:12  19:21  21:16    P.Bartušis   47  
 98   00 d.  00:00  Suaug   MX    P.Bartušis  V.Fomkinaitė   23:25  15:21    R.Stapušaitis  A.Stapušaitytė   35  
 99   00 d.  00:00  Suaug   MX    R.Šileris  G.Janušonytė   19:21  21:17  9:21    E.Slušnys  G.Voitechovskaja   33  
 100   00 d.  00:00  Suaug   MD    R.Aleksevičiūtė  G.Narvilaitė   16:21  10:21    V.Fomkinaitė  A.Stapušaitytė   24  
 101   00 d.  00:00  Suaug   MD    L.Būraitė  E.Laurišaitė   9:21  17:21    I.Starevičiutė  R.Šulnienė   19  
 102   00 d.  00:00  Suaug   VD    P.Bartušis  A.Plavin   21:15  21:13    E.Slušnys  L.Sparnauskis   22  
 103   00 d.  00:00  Suaug   VD    T.Dovydaitis  D.Narvilas   19:21  15:21    K.Kašinskis  A.Kvedarauskas   22  
 104   00 d.  00:00  Suaug   MV    A.Stapušaitytė   21:19  21:14    V.Fomkinaitė   32  
 105   00 d.  00:00  Suaug   MV    R.Aleksevičiūtė   13:21  12:21    G.Voitechovskaja   20  
 106   00 d.  00:00  Suaug   VV    E.Slušnys   11:21  14:21    K.Navickas   20  
 107   00 d.  00:00  Suaug   VV    R.Šileris   9:21  8:21    P.Bartušis   22  
20 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.