Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IBK gimtadienio turnyras, Data: 2016-01-23, Vieta: Č.Kudabos mokykla, Ignalina  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-01-23 2016-01-23 2016-01-23 2016-01-23  
 1   Fernandas Juchnevičius 
 Sandra Damaškaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 F.Juchnevičius, S.Damaškaitė      
 16       ->      
  [29] 11:35   F.Juchnevičius, S.Damaškaitė    
 9   Dainius Čeplinskas 
 Justė Žibūdienė 
    21:13  21:13 [22']    
[20] 10:45   D.Čeplinskas, J.Žibūdienė      
 8   Gediminas Kareiva 
 Lorena Valantiejienė 
  21:14  21:17 [26']      
    [38] 12:25   F.Juchnevičius, S.Damaškaitė  
 5   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
      21:10  15:21  21:11 [28']  
[19] 10:45   J.Masaitis, B.Rakštytė      
 12   Julius Masaitis 
 Beata Rakštytė 
  21:19  21:14 [15']      
  [30] 11:35   A.Latviūnas, U.Padaigaitė    
 13   Artiom Nikitin 
 Samanta Golubickaitė 
    21:15  21:7 [20']    
[21] 11:10   A.Latviūnas, U.Padaigaitė      
 4   Andrius Latviūnas 
 Urtė Padaigaitė 
  21:13  21:15 [26']       1-a vieta
      [48] 13:15   M.Dagilis, T.Rakauskaitė
 3   Ramūnas Kavaliauskas 
 Jurgita Bilienė 
        21:10  21:18 [22']
 R.Kavaliauskas, J.Bilienė      
 14       ->      
  [31] 12:00   R.Kavaliauskas, J.Bilienė    
 11   Aleksandr Mingaliov 
 Jelena Puchova 
    21:13  22:20 [30']    
[22] 11:10   A.Mingaliov, J.Puchova      
 6   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  9:21  21:16  21:19 [36']      
    [39] 12:25   M.Dagilis, T.Rakauskaitė  
 7   Vytas Kisielius 
 Lina Drūteikaitė 
      21:17  21:15 [23']  
[23] 11:10   V.Kisielius, L.Drūteikaitė      
 10   Artūras Olšauskas 
 Laura Butkutė-Olšauskė 
  21:6  21:13 [7']      
  [32] 12:00   M.Dagilis, T.Rakauskaitė    
 15         21:16  21:12 [19']    
 M.Dagilis, T.Rakauskaitė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Toma Rakauskaitė 
  ->    A.Latviūnas, U.Padaigaitė   3-a vieta
      [49] 13:15   R.Kavaliauskas, J.Bilienė
       R.Kavaliauskas, J.Bilienė   21:18  12:21  21:18 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Čeplinskas, J.Žibūdienė    
    [40] 12:25   J.Masaitis, B.Rakštytė  
     J.Masaitis, B.Rakštytė   21:19  21:19 [24']   5-a vieta
      [50] 13:15   V.Kisielius, L.Drūteikaitė
     A.Mingaliov, J.Puchova     21:5  21:15 [16']
    [41] 12:50   V.Kisielius, L.Drūteikaitė  
     V.Kisielius, L.Drūteikaitė   21:6  21:10 [17']  
         
         
       D.Čeplinskas, J.Žibūdienė   7-a vieta
      [51] 13:40   D.Čeplinskas, J.Žibūdienė
       A.Mingaliov, J.Puchova   21:11  21:8 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Kareiva, L.Valantiejienė    
   G.Kareiva, L.Valantiejienė   ->    
    [42] 12:50   G.Kareiva, L.Valantiejienė  
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė     19:21  21:8  21:18 [39']  
  [33] 12:00   A.Nikitin, S.Golubickaitė    
   A.Nikitin, S.Golubickaitė   21:18  21:14 [22']     9-a vieta
      [52] 13:40   A.Olšauskas, L.Butkutė-Olšauskė
        23:21  21:13 [29']
   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   ->    
    [43] 12:50   A.Olšauskas, L.Butkutė-Olšauskė  
   A.Olšauskas, L.Butkutė-Olšauskė     21:15  21:11 [20']  
   A.Olšauskas, L.Butkutė-Olšauskė    
    ->    
         
       A.Nikitin, S.Golubickaitė   11-a vieta
      [53] 13:40   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:18  17:21  21:16 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė  
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   ->   13-a vieta
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.