Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

IBK gimtadienio turnyras, Data: 2016-01-23, Vieta: Č.Kudabos mokykla, Ignalina  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-01-23 2016-01-23 2016-01-23 2016-01-23  
 1   Fernandas Juchnevičius 
 Sandra Damaškaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 F.Juchnevičius, S.Damaškaitė      
 16       ->      
  [29] 11:35   F.Juchnevičius, S.Damaškaitė    
 9   Dainius Čeplinskas 
 Justė Žibūdienė 
    21:13  21:13 [22']    
[20] 10:45   D.Čeplinskas, J.Žibūdienė      
 8   Gediminas Kareiva 
 Lorena Valantiejienė 
  21:14  21:17 [26']      
    [38] 12:25   F.Juchnevičius, S.Damaškaitė  
 5   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
      21:10  15:21  21:11 [28']  
[19] 10:45   J.Masaitis, B.Rakštytė      
 12   Julius Masaitis 
 Beata Rakštytė 
  21:19  21:14 [15']      
  [30] 11:35   A.Latviūnas, U.Padaigaitė    
 13   Artiom Nikitin 
 Samanta Golubickaitė 
    21:15  21:7 [20']    
[21] 11:10   A.Latviūnas, U.Padaigaitė      
 4   Andrius Latviūnas 
 Urtė Padaigaitė 
  21:13  21:15 [26']       1-a vieta
      [48] 13:15   M.Dagilis, T.Rakauskaitė
 3   Ramūnas Kavaliauskas 
 Jurgita Kalpokaitė 
        21:10  21:18 [22']
 R.Kavaliauskas, J.Kalpokaitė      
 14       ->      
  [31] 12:00   R.Kavaliauskas, J.Kalpokaitė    
 11   Aleksandr Mingaliov 
 Jelena Puchova 
    21:13  22:20 [30']    
[22] 11:10   A.Mingaliov, J.Puchova      
 6   Mantas Zinkevičius 
 Sonata Zinkevičienė 
  9:21  21:16  21:19 [36']      
    [39] 12:25   M.Dagilis, T.Rakauskaitė  
 7   Vytas Kisielius 
 Lina Drūteikaitė 
      21:17  21:15 [23']  
[23] 11:10   V.Kisielius, L.Drūteikaitė      
 10   Artūras Olšauskas 
 Laura Butkutė-Olšauskė 
  21:6  21:13 [7']      
  [32] 12:00   M.Dagilis, T.Rakauskaitė    
 15         21:16  21:12 [19']    
 M.Dagilis, T.Rakauskaitė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Toma Rakauskaitė 
  ->    A.Latviūnas, U.Padaigaitė   3-a vieta
      [49] 13:15   R.Kavaliauskas, J.Kalpokaitė
       R.Kavaliauskas, J.Kalpokaitė   21:18  12:21  21:18 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Čeplinskas, J.Žibūdienė    
    [40] 12:25   J.Masaitis, B.Rakštytė  
     J.Masaitis, B.Rakštytė   21:19  21:19 [24']   5-a vieta
      [50] 13:15   V.Kisielius, L.Drūteikaitė
     A.Mingaliov, J.Puchova     21:5  21:15 [16']
    [41] 12:50   V.Kisielius, L.Drūteikaitė  
     V.Kisielius, L.Drūteikaitė   21:6  21:10 [17']  
         
         
       D.Čeplinskas, J.Žibūdienė   7-a vieta
      [51] 13:40   D.Čeplinskas, J.Žibūdienė
       A.Mingaliov, J.Puchova   21:11  21:8 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Kareiva, L.Valantiejienė    
   G.Kareiva, L.Valantiejienė   ->    
    [42] 12:50   G.Kareiva, L.Valantiejienė  
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė     19:21  21:8  21:18 [39']  
  [33] 12:00   A.Nikitin, S.Golubickaitė    
   A.Nikitin, S.Golubickaitė   21:18  21:14 [22']     9-a vieta
      [52] 13:40   A.Olšauskas, L.Butkutė-Olšauskė
        23:21  21:13 [29']
   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė    
   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   ->    
    [43] 12:50   A.Olšauskas, L.Butkutė-Olšauskė  
   A.Olšauskas, L.Butkutė-Olšauskė     21:15  21:11 [20']  
   A.Olšauskas, L.Butkutė-Olšauskė    
    ->    
         
       A.Nikitin, S.Golubickaitė   11-a vieta
      [53] 13:40   M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė
       M.Zinkevičius, S.Zinkevičienė   21:18  17:21  21:16 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė  
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   ->   13-a vieta
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 79 80 
Entuziastų turnyras
2018-02-03 10:00 2018-02-03 21:00
Pilėnų VM, Kaunas
IBK gimtadienis
2018-01-27 10:00 2018-01-27 21:00
Č.Kudabos mokykla, Ignalina
     Suaug 
     Suaug B 
     U-12 
Men’s Singles Tournament
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
Panevėžio badmintono klubo turnyras
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:00
Nevėžio pagrindinė mokykla, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    VV    VD  
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas)
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (5 etapas)
2018-01-13 10:00 2018-01-13 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
JSO Nr. 1
2018-01-06 09:30 2018-01-06 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (4)
2018-01-06 10:00 2018-01-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Men’s Singles Tournament
2018-01-05 18:15 2018-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������