Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-03-18, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Edgaras Slušnys    Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys        
 32       ->        
   E.Slušnys      
 17   Vaidotas Prevelis      15:0  15:0 [7']      
 L.Sparnauskis        
 16   Laurynas Sparnauskis    9:15  15:14  15:9 [39']        
     E.Slušnys    
 9   Martynas Prevelis        15:2  15:5    
 M.Prevelis        
 24   Ernestas Stonkus    15:10  15:1 [10']        
   M.Prevelis      
 25   Tomas Stankus      8:15  15:1  15:0 [29']      
 T.Liorančas        
 8   Tautvydas Liorančas    15:0  15:0 [11']        
       E.Slušnys  
 5   Alvydas Jockus          15:9  15:4  
 A.Jockus        
 28       ->        
   A.Jockus      
 21   Dovydas Gelgutas      10:15  15:7  15:2 [32']      
 A.Maskaliūnas        
 12   Aivaras Maskaliūnas    15:2  15:1 [11']        
     L.Litvinas    
 13   Viktoras Grigorjevas        15:9  15:11    
 V.Grigorjevas        
 20   Tadas Stankevičius    15:2  15:1 [6']        
   L.Litvinas      
 29         15:2  15:6 [17']      
 L.Litvinas        
 4   Lukas Litvinas    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3   Vaidotas Česnavičius            7:15  15:3  15:8 [44']
 V.Česnavičius        
 30       ->        
   V.Česnavičius      
 19   Julius Augustinavičius      15:1  15:2      
 J.Augustinavičius        
 14   Egidijus Šakalys    15:1  15:1 [18']        
     V.Česnavičius    
 11   Mantas Pranauskas        15:6  15:8    
 M.Pranauskas        
 22   Lukas Rimeika    15:2  15:12 [7']        
   Ž.Eismontas      
 27         15:4  15:8 [15']      
 Ž.Eismontas        
 6   Žygimantas Eismontas    ->        
       A.Plavin  
 7   Augustinas Narkis          15:13  15:10  
 A.Narkis        
 26   Ignas Reznikas    15:2  15:2 [10']        
   P.Bartušis      
 23   Henrikas Umbražūnas      15:5  15:3 [24']      
 P.Bartušis        
 10   Povilas Bartušis    15:0  15:2 [11']        
     A.Plavin    
 15   Edvinas Jakubauskas        15:6  15:11    
 E.Jakubauskas        
 18   Karolis Borusas    15:10  15:8      L.Litvinas   3-a vieta
   A.Plavin    V.Česnavičius
 31         15:6  15:1 [14']    V.Česnavičius   15:7  3:15  15:11 [47']
 A.Plavin        
 2   Alan Plavin    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Prevelis    
       M.Prevelis  
       A.Jockus   6:15  15:10  15:9   5-a vieta
         P.Bartušis
       Ž.Eismontas     13:15  15:12  15:12
       P.Bartušis  
       P.Bartušis   8:15  15:6  15:1  
           
           
         A.Jockus   7-a vieta
         A.Jockus
         Ž.Eismontas   15:12  15:4
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Sparnauskis      
     T.Liorančas    
     T.Liorančas   15:7  15:10    
       T.Liorančas  
     A.Maskaliūnas     15:12  15:8  
     V.Grigorjevas    
     V.Grigorjevas   15:9  15:10     9-a vieta
         T.Liorančas
     J.Augustinavičius       15:9  15:10
     J.Augustinavičius    
     M.Pranauskas   17:16  15:4    
       A.Narkis  
     A.Narkis     10:15  15:1  15:10  
     A.Narkis    
     E.Jakubauskas   15:5  15:12    
           
         V.Grigorjevas   11-a vieta
         V.Grigorjevas
         J.Augustinavičius   8:15  15:13  15:3
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sparnauskis    
       A.Maskaliūnas  
       A.Maskaliūnas   15:8  15:5   13-a vieta
         E.Jakubauskas
       M.Pranauskas     12:15  15:7  15:6
       E.Jakubauskas  
       E.Jakubauskas   11:15  15:10  15:5  
           
           
         L.Sparnauskis   15-a vieta
         L.Sparnauskis
    Dėl 17-32 vietos      M.Pranauskas   15:7  15:4
         
   V.Prevelis      
   V.Prevelis   ->      
     V.Prevelis    
   E.Stonkus     15:0  15:6    
   E.Stonkus      
   T.Stankus   15:5  15:4 [16']      
       V.Prevelis  
        11:15  15:7  15:2  
   D.Gelgutas      
   D.Gelgutas   ->      
     D.Gelgutas    
   T.Stankevičius     15:8  15:7    
   T.Stankevičius      
    ->       17-a vieta
         K.Borusas
          17:14  15:9
   E.Šakalys      
   E.Šakalys   ->      
     L.Rimeika    
   L.Rimeika     15:1  15:11    
   L.Rimeika      
    ->      
       K.Borusas  
   I.Reznikas       15:10  15:10  
   H.Umbražūnas      
   H.Umbražūnas   15:13  15:9 [24']      
     K.Borusas    
   K.Borusas     15:2  15:0    
   K.Borusas      
    ->    D.Gelgutas   19-a vieta
         L.Rimeika
         L.Rimeika   15:5  15:10
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Stonkus    
       E.Stonkus  
       T.Stankevičius   4:15  15:9  15:10   21-a vieta
         E.Šakalys
       E.Šakalys     15:10  15:2
       E.Šakalys  
       H.Umbražūnas   15:13  15:6  
           
           
         T.Stankevičius   23-a vieta
         H.Umbražūnas
         H.Umbražūnas   15:13  15:9
      Dėl 25-32 vietos      
         
     T.Stankus    
     T.Stankus   ->    
       T.Stankus  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         I.Reznikas
          15:3  15:10
     .    
      ->    
       I.Reznikas  
     I.Reznikas     ->  
     I.Reznikas    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.