Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-03-18, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, O.Jaciuk      
 16   Edvinas Jakubauskas 
 Raminta Kaubrytė 
  15:0  15:0      
   A.Plavin, O.Jaciuk    
 9   Aivaras Maskaliūnas 
 Emilija Untė 
    15:4  15:1    
 A.Maskaliūnas, E.Untė      
 8   Augustinas Narkis 
 Anna Semionova 
    B/Ž      
     A.Plavin, O.Jaciuk  
 5   Povilas Bartušis 
 Giedrė Liorančaitė 
      15:1  15:1  
 P.Bartušis, G.Liorančaitė      
 12   Egidijus Šakalys 
 Erika Noreikaitė 
  15:6  15:1      
   L.Litvinas, I.Starevičiutė    
 13   Julius Augustinavičius 
 Rūta Strockytė 
    15:7  15:6    
 L.Litvinas, I.Starevičiutė      
 4   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
  15:5  15:7       1-a vieta
       E.Slušnys, D.Kairytė
 3   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
        9:15  15:8  15:5
 E.Slušnys, D.Kairytė      
 14   Vaidotas Prevelis 
 Laura Šimukauskaitė 
  15:0  15:1      
   E.Slušnys, D.Kairytė    
 11   Žygimantas Eismontas 
 Greta Parnarauskaitė 
    15:4  15:1    
 M.Prevelis, E.Liočaitė      
 6   Martynas Prevelis 
 Emilija Liočaitė 
  15:6  14:17  15:12      
     E.Slušnys, D.Kairytė  
 7   Alvydas Jockus 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      15:7  15:5  
 A.Jockus, L.Šidlauskaitė      
 10   Mantas Pranauskas 
 Ieva Linkutė 
  15:1  15:2      
   V.Česnavičius, G.Voitechovskaja    
 15   Lukas Rimeika 
 Kristina Bastytė 
    15:2  15:3    
 V.Česnavičius, G.Voitechovskaja      
 2   Vaidotas Česnavičius 
 Gerda Voitechovskaja 
  15:1  15:1    L.Litvinas, I.Starevičiutė   3-a vieta
       V.Česnavičius, G.Voitechovskaja
       V.Česnavičius, G.Voitechovskaja   15:6  15:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Maskaliūnas, E.Untė    
     
     P.Bartušis, G.Liorančaitė   ->   5-a vieta
     
     M.Prevelis, E.Liočaitė     
     
     A.Jockus, L.Šidlauskaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
   E.Jakubauskas, R.Kaubrytė      
     
   A.Narkis, A.Semionova   ->    
     
   E.Šakalys, E.Noreikaitė       
     
   J.Augustinavičius, R.Strockytė   ->     9-a vieta
     
   V.Prevelis, L.Šimukauskaitė       
     
   Ž.Eismontas, G.Parnarauskaitė   ->    
     
   M.Pranauskas, I.Linkutė       
     
   L.Rimeika, K.Bastytė   ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C    VD  
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.