Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Badmintono diena, Data: 2016-01-09, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-01-09 2016-01-09 2016-01-09 2016-01-09 2016-01-09  
 1   Evaldas Bradūnas 
 Nidas Kijauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Bradūnas, N.Kijauskas        
 32       ->        
  [73] 14:00    E.Bradūnas, N.Kijauskas      
 17   Marius Armonas 
 Vidmantas Jonikas 
    21:13  21:11 [14']      
[54] 12:20    M.Armonas, V.Jonikas        
 16   Pijus Balaišis 
 Emilis Makutėnas 
  19:21  21:13  21:11 [24']        
    [92] 15:15    E.Bradūnas, N.Kijauskas    
 9   Julius Masaitis 
 Artiom Nikitin 
      21:15  21:10 [17']    
[55] 12:45    J.Masaitis, A.Nikitin        
 24   Raimondas Lingys 
 Aurelijus Šadauskas 
  21:10  21:17 [15']        
  [74] 14:00    A.Grigaliūnas, S.Jurkevičius      
 25   Audrius Lesinskas 
 Paulius Plytnikas 
    21:19  21:12 [20']      
[57] 12:45    A.Grigaliūnas, S.Jurkevičius        
 8   Arūnas Grigaliūnas 
 Skirmantas Jurkevičius 
  21:6  21:11 [15']        
      [114] 16:30    F.Juchnevičius, S.Leonovič  
 5   Deimantas Čekanauskas 
 Karolis Šemeta 
        8:21  21:19  21:13 [29']  
 D.Čekanauskas, K.Šemeta        
 28       ->        
  [75] 14:00    D.Čekanauskas, K.Šemeta      
 21   Vaishnav Shehevaa Balasubramaniam 
 Agnius Vobolis 
    21:14  21:17 [19']      
   V.Balasubramaniam, A.Vobolis        
 12   Virgilijus Balaišis 
 Audrius Brazauskas 
  21:14  21:15 [22']        
    [93] 15:15    F.Juchnevičius, S.Leonovič    
 13   Dainius Čeplinskas 
 Vaidas Markevičius 
      16:21  21:13  21:16 [28']    
[56] 12:45    D.Čeplinskas, V.Markevičius        
 20   Jonas Bartkus 
 Martynas Povilaitis 
  21:18  21:19 [21']        
  [76] 14:00    F.Juchnevičius, S.Leonovič      
 29         21:12  21:9 [15']      
 F.Juchnevičius, S.Leonovič        
 4   Fernandas Juchnevičius 
 Sergej Leonovič 
  ->         1-a vieta
        [132] 17:45    F.Juchnevičius, S.Leonovič
 3   Marius Paulauskas 
 Laimonas Vaškevičius 
          21:18  21:15 [21']
 M.Paulauskas, L.Vaškevičius        
 30       ->        
  [77] 14:00    M.Paulauskas, L.Vaškevičius      
 19   Gediminas Kareiva 
 Andrius Valantiejus 
    21:13  21:8 [14']      
[61] 13:10    G.Kareiva, A.Valantiejus        
 14   Justas Gudonis 
 Artūras Olšauskas 
  15:21  21:19  21:17 [30']        
    [94] 15:15    M.Jarošaitis, T.Tiškus    
 11   Mantas Dyburis 
 Nerijus Valuckas 
      21:18  21:7 [16']    
[62] 13:10    M.Dyburis, N.Valuckas        
 22   Ramūnas Makutėnas 
 Andrius Orlovas 
  21:16  21:18 [17']        
     M.Jarošaitis, T.Tiškus      
 27         21:13  21:17 [17']      
 M.Jarošaitis, T.Tiškus        
 6   Mindaugas Jarošaitis 
 Tomas Tiškus 
  ->        
      [115] 16:55    V.Garmus, S.Stravinskas  
 7   Gytis Vizgirda 
 Justas Balsys 
        21:7  17:21  21:19 [32']  
 G.Vizgirda, J.Balsys        
 26       ->        
  [79] 14:25    G.Vizgirda, J.Balsys      
 23   Tomas Arvasevičius 
 Tomas Raulinavičius 
    21:13  21:23  21:13 [28']      
[63] 13:10    D.Juodsnukis, D.Zinkus        
 10   Dalius Juodsnukis 
 Dainius Zinkus 
  21:9  21:11 [14']        
    [95] 15:15    V.Garmus, S.Stravinskas    
 15   Andrius Latviūnas 
 Andžej Mackevič 
      19:21  21:18  21:19 [40']    
[64] 13:10    V.Liorančas, L.Rimkus        
 18   Vilmantas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
  21:16  21:16 [15']      E.Bradūnas, N.Kijauskas   3-a vieta
  [80] 14:25    V.Garmus, S.Stravinskas   [133] 18:10    E.Bradūnas, N.Kijauskas
 31         21:16  21:15 [20']    M.Jarošaitis, T.Tiškus   21:14  12:21  24:22 [31']
 V.Garmus, S.Stravinskas        
 2   Vygantas Garmus 
 Salvijus Stravinskas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Grigaliūnas, S.Jurkevičius    
         D.Čekanauskas, K.Šemeta  
       D.Čekanauskas, K.Šemeta   24:22  21:13 [22']   5-a vieta
       
       M.Paulauskas, L.Vaškevičius     ->
      [117] 16:55    G.Vizgirda, J.Balsys  
       G.Vizgirda, J.Balsys   21:14  21:18 [18']  
           
           
         A.Grigaliūnas, S.Jurkevičius   7-a vieta
       
         M.Paulauskas, L.Vaškevičius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Armonas, V.Jonikas      
       J.Masaitis, A.Nikitin    
     J.Masaitis, A.Nikitin   21:11  21:11 [15']    
      [118] 16:55    V.Balasubramaniam, A.Vobolis  
     V.Balasubramaniam, A.Vobolis     14:21  21:17  21:17 [30']  
    [97] 15:40    V.Balasubramaniam, A.Vobolis    
     D.Čeplinskas, V.Markevičius   21:10  16:21  23:21 [27']     9-a vieta
       
     G.Kareiva, A.Valantiejus       ->
    [98] 15:40    M.Dyburis, N.Valuckas    
     M.Dyburis, N.Valuckas   18:21  23:21  21:15 [30']    
      [119] 16:55    M.Dyburis, N.Valuckas  
     D.Juodsnukis, D.Zinkus     21:12  23:21 [18']  
       V.Liorančas, L.Rimkus    
     V.Liorančas, L.Rimkus   21:19  21:7 [15']    
           
         J.Masaitis, A.Nikitin   11-a vieta
       
         V.Liorančas, L.Rimkus   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Armonas, V.Jonikas    
       
       D.Čeplinskas, V.Markevičius   ->   13-a vieta
       
       G.Kareiva, A.Valantiejus     ->
       
       D.Juodsnukis, D.Zinkus   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   P.Balaišis, E.Makutėnas      
   P.Balaišis, E.Makutėnas   ->      
    [100] 15:40    P.Balaišis, E.Makutėnas    
   R.Lingys, A.Šadauskas     21:8  21:19 [17']    
  [81] 14:25    A.Lesinskas, P.Plytnikas      
   A.Lesinskas, P.Plytnikas   21:16  21:15 [20']      
         V.Balaišis, A.Brazauskas  
        21:18  21:8 [18']  
   V.Balaišis, A.Brazauskas      
   V.Balaišis, A.Brazauskas   ->      
    [101] 15:40    V.Balaišis, A.Brazauskas    
   J.Bartkus, M.Povilaitis     21:18  21:5 [18']    
   J.Bartkus, M.Povilaitis      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   J.Gudonis, A.Olšauskas      
   J.Gudonis, A.Olšauskas   ->      
    [102] 15:40    J.Gudonis, A.Olšauskas    
   R.Makutėnas, A.Orlovas     16:21  21:15  21:17 [28']    
   R.Makutėnas, A.Orlovas      
    ->      
      [121] 17:20    J.Gudonis, A.Olšauskas  
        21:19  16:21  26:24 [30']  
   T.Arvasevičius, T.Raulinavičius      
   T.Arvasevičius, T.Raulinavičius   ->      
       A.Latviūnas, A.Mackevič    
   A.Latviūnas, A.Mackevič     21:6  21:12 [12']    
   A.Latviūnas, A.Mackevič      
    ->    P.Balaišis, E.Makutėnas   19-a vieta
       
         A.Latviūnas, A.Mackevič   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Lesinskas, P.Plytnikas    
       
       J.Bartkus, M.Povilaitis   ->   21-a vieta
       
       R.Makutėnas, A.Orlovas     ->
       
       T.Arvasevičius, T.Raulinavičius   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     R.Lingys, A.Šadauskas    
     R.Lingys, A.Šadauskas   ->    
       R.Lingys, A.Šadauskas  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 79 80 
Entuziastų turnyras
2018-02-03 10:00 2018-02-03 21:00
Pilėnų VM, Kaunas
IBK gimtadienis
2018-01-27 10:00 2018-01-27 21:00
Č.Kudabos mokykla, Ignalina
     Suaug 
     Suaug B 
     U-12 
Men’s Singles Tournament
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
Panevėžio badmintono klubo turnyras
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:00
Nevėžio pagrindinė mokykla, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MD  
     Suaug C    VV    VD  
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas)
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (5 etapas)
2018-01-13 10:00 2018-01-13 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
JSO Nr. 1
2018-01-06 09:30 2018-01-06 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (4)
2018-01-06 10:00 2018-01-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Men’s Singles Tournament
2018-01-05 18:15 2018-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������