Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

11-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Dj grupė, Data: 2016-05-07, Vieta: A.Puškino VM, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-05-07 2016-05-07 2016-05-07 2016-05-07 2016-05-07  
 1   Jogailė Kelečiūtė    Dėl 1-16 vietos        
 J.Kelečiūtė        
 32       ->        
  [9] 11:40   J.Kelečiūtė      
 17   Augustina Siaurukaitė      21:18  21:17      
[1] 11:00   A.Mozolevskaja        
 16   Anastasija Mozolevskaja    21:5  21:8        
    [17] 12:20   J.Kelečiūtė    
 9   Jelizaveta Gabrinovič        11:21  21:18  21:15    
[2] 11:00   J.Gabrinovič        
 24   Ieva Taicaitė    21:5  21:3        
  [10] 11:40   J.Gabrinovič      
 25         21:4  21:7      
 G.Žickytė        
 8   Greta Žickytė    ->        
      [29] 13:20   J.Kelečiūtė  
 5   Emilija Ogurkis          14:21  21:17  21:17  
 E.Ogurkis        
 28       ->        
  [11] 11:40   E.Ogurkis      
 21   Daniela Šilobrit      21:23  21:19  21:7      
[3] 11:00   A.Rudenko        
 12   Aliona Rudenko    21:5  21:8        
    [18] 12:20   E.Ogurkis    
 13   Radvilė Kelečiūtė        21:16  21:17    
[4] 11:00   R.Kelečiūtė        
 20   Viglė Andriušaitytė    21:7  21:6        
  [12] 11:50   V.Trakšelytė      
 29         21:1  21:2      
 V.Trakšelytė        
 4   Vakarė Trakšelytė    ->         1-a vieta
        [37] 14:00   K.Anciūtė
 3   Kristė Anciūtė            21:12  21:9
 K.Anciūtė        
 30       ->        
  [13] 12:00   K.Anciūtė      
 19   Eliza Daunytė      21:8  21:9      
[5] 11:20   M.Taicaitė        
 14   Marija Taicaitė    21:13  21:8        
    [19] 12:30   K.Anciūtė    
 11   Paulina Celešiūtė        21:12  21:8    
[6] 11:20   P.Celešiūtė        
 22   Anastasija Sepova    21:10  21:8        
  [14] 12:00   S.Borisenko      
 27         21:4  21:4      
 S.Borisenko        
 6   Signė Borisenko    ->        
      [30] 13:20   K.Anciūtė  
 7   Rusnė Vitkauskaitė          18:21  21:15  21:13  
 R.Vitkauskaitė        
 26       ->        
  [15] 12:00   R.Vitkauskaitė      
 23   Elizaveta Ivanova      21:13  21:17      
[7] 11:20   S.Micevičiūtė        
 10   Saida Micevičiūtė    21:3  21:2        
    [20] 12:30   V.Trakšelytė    
 15   Vytenė Puišytė        21:9  21:8    
[8] 11:20   V.Puišytė        
 18   Marija Byčkova    21:3  21:3      E.Ogurkis   3-a vieta
  [16] 12:10   V.Trakšelytė   [38] 14:00   V.Trakšelytė
 31         21:8  21:2    V.Trakšelytė   16:21  21:13  21:8
 V.Trakšelytė        
 2   Vykintė Trakšelytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Gabrinovič    
      [31] 13:40   V.Trakšelytė  
       V.Trakšelytė   21:17  17:21  21:16   5-a vieta
       
       S.Borisenko     ->
      [32] 13:40   S.Borisenko  
       R.Vitkauskaitė   21:3  21:12  
           
           
         J.Gabrinovič   7-a vieta
       
         R.Vitkauskaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Mozolevskaja      
    [21] 12:40   A.Mozolevskaja    
     G.Žickytė   19:21  21:10  21:10    
      [33] 13:40   A.Rudenko  
     A.Rudenko     21:13  15:21  21:15 [32']  
    [22] 12:40   A.Rudenko    
     R.Kelečiūtė   21:5  21:2     9-a vieta
       
     M.Taicaitė       ->
    [23] 13:00   M.Taicaitė    
     P.Celešiūtė   21:8  21:6    
      [34] 13:40   M.Taicaitė  
     S.Micevičiūtė     21:9  21:17 [21']  
    [24] 13:00   V.Puišytė    
     V.Puišytė   15:21  21:10  21:15    
           
         A.Mozolevskaja   11-a vieta
       
         V.Puišytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Žickytė    
       
       R.Kelečiūtė   ->   13-a vieta
       
       P.Celešiūtė     ->
       
       S.Micevičiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Siaurukaitė      
   A.Siaurukaitė   ->      
    [25] 13:00   I.Taicaitė    
   I.Taicaitė     21:15  21:4    
   I.Taicaitė      
    ->      
      [35] 14:00   D.Šilobrit  
        21:9  21:19 [24']  
   D.Šilobrit      
   D.Šilobrit   ->      
    [26] 13:00   D.Šilobrit    
   V.Andriušaitytė     21:5  21:3    
   V.Andriušaitytė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   E.Daunytė      
   E.Daunytė   ->      
    [27] 13:20   E.Daunytė    
   A.Sepova     21:1  21:2    
   A.Sepova      
    ->      
      [36] 14:00   E.Daunytė  
        21:3  21:3  
   E.Ivanova      
   E.Ivanova   ->      
    [28] 13:20   M.Byčkova    
   M.Byčkova     21:10  21:10    
   M.Byčkova      
    ->    I.Taicaitė   19-a vieta
       
         M.Byčkova   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Siaurukaitė    
       
       V.Andriušaitytė   ->   21-a vieta
       
       A.Sepova     ->
       
       E.Ivanova   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.