Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2006-09-08, Vieta: Tauragė  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 32           44.5 
 32           55 
 12           27.33 
   9           24 
 16           26.5 
 Diena  08  09  10  Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 87   10 d.  09:00  Suaug   MX    M.Matejka  E.Sladekova   11:21  11:21    A.Ivanov  E.Chernyavskaya   20'  
 88   10 d.  09:00  Suaug   MX    A.Cwalina  M.Kurdelska   21:11  21:10    H.Gotschl  C.Mayer   16'  
 89   10 d.  09:30  Suaug   VV    P.Abian   21:17  21:18    D.Zavadsky   40'  
 90   10 d.  09:00  Suaug   VV    N.Boljka   15:21  15:21    K.Navickas   31'  
 91   10 d.  09:30  Suaug   MV    M.Tvrdy   21:15  21:15    A.Stapušaitytė   41'  
 92   10 d.  09:30  Suaug   MV    R.Ingolfsdottir   21:18  19:21  13:21    K.Tolmoff   48'  
 93   10 d.  09:00  Suaug   VD    P.Florian  S.Kohoutek   21:17  22:20    S.Edvardsson  M.Jansson   27'  
 94   10 d.  09:30  Suaug   VD    A.Cwalina  W.Szkudlarczyk   21:15  21:17    D.Kazakov  S.Shumilkin   24'  
 95   10 d.  10:00  Suaug   MD    A.Moura  R.Šulnienė   11:21  13:21    K.Šefere  A.Stapušaitytė   24'  
 96   10 d.  10:00  Suaug   MD    E.Chernyavskaya  A.Prokopenko   1:0    K.Dovydaitytė  K.Tolmoff    
 97   10 d.  11:00  Suaug   MX    A.Ivanov  E.Chernyavskaya   10:21  15:21    A.Cwalina  M.Kurdelska   20'  
 98   10 d.  11:00  Suaug   VV    P.Abian   15:21  12:21    K.Navickas   27'  
 99   10 d.  11:00  Suaug   MV    M.Tvrdy   19:21  21:15  21:15    K.Tolmoff   57'  
 100   10 d.  11:45  Suaug   VD    P.Florian  S.Kohoutek   24:26  9:21    A.Cwalina  W.Szkudlarczyk   27'  
 101   10 d.  11:45  Suaug   MD    K.Šefere  A.Stapušaitytė   10:21  21:15  14:21    E.Chernyavskaya  A.Prokopenko   39'  
15 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.