Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Zanavyko taurė - 2017, Data: 2016-11-20, Vieta: Šakių SC, Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Salvijus Stravinskas 
 Diana Vizgirdienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Stravinskas, D.Vizgirdienė        
 32       ->        
  [83]  V.Bagdanavičius, M.Geršvaltaitytė      
 17   Valentinas Bagdanavičius 
 Milda Geršvaltaitytė 
    11:8  11:7  8:11  4:11  11:6 [24']      
[65]  V.Bagdanavičius, M.Geršvaltaitytė        
 16   Kęstutis Ramanauskas 
 Svetlana Čalkina 
  12:10  11:5  11:8 [17']        
    [105]  V.Bagdanavičius, M.Geršvaltaitytė    
 9   Edmundas Petrošius 
 Jolanta Treinytė 
      11:6  11:4  11:5 [15']    
 E.Petrošius, J.Treinytė        
 24       ->        
  [84]  A.Vizgirda, Z.Jarošaitienė      
 25         11:9  11:8  11:8 [18']      
 A.Vizgirda, Z.Jarošaitienė        
 8   Arūnas Vizgirda 
 Zita Jarošaitienė 
  ->        
      [127]  V.Bagdanavičius, M.Geršvaltaitytė  
 5   Egidijus Peleckis 
 Aldona Pikčilingienė 
        7:11  14:12  12:10  11:7 [22']  
 E.Peleckis, A.Pikčilingienė        
 28       ->        
  [85]  Š.Poderys, I.Peleckienė      
 21         11:5  9:11  11:7  9:11  11:4 [21']      
 Š.Poderys, I.Peleckienė        
 12   Šarūnas Poderys 
 Irena Peleckienė 
  ->        
    [106]  Š.Poderys, I.Peleckienė    
 13   Saulius Eibukas 
 Indrė Semaškienė 
      3:11  2:11  11:4  13:11  11:6 [15']    
[66]  S.Eibukas, I.Semaškienė        
 20   Marius Paulauskas 
 Evelina Misiūnaitė 
  11:4  11:6  12:10 [15']        
  [86]  R.Vizgirda, R.Petrošienė      
 29         8:11  11:9  11:9  11:7 [21']      
 R.Vizgirda, R.Petrošienė        
 4   Rytis Vizgirda 
 Ramunė Petrošienė 
  ->         1-a vieta
        [140]  V.Bagdanavičius, M.Geršvaltaitytė
 3   Artūras Jonuškis 
 Lorena Valantiejienė 
          11:7  8:11  11:6  11:8 [15']
 A.Jonuškis, L.Valantiejienė        
 30       ->        
  [87]  A.Jonuškis, L.Valantiejienė      
 19   Donatas Bankauskas 
 Sandra Čečkauskienė 
    12:10  2:11  11:7  9:11  11:7 [23']      
[67]  D.Bankauskas, S.Čečkauskienė        
 14   Audrius Lesinskas 
 Marina Murovova 
  11:8  11:5  8:11  11:7 [23']        
    [107]  A.Poderys, S.Zinkevičienė    
 11   Aidas Poderys 
 Sonata Zinkevičienė 
      11:8  11:9  12:10 [18']    
 A.Poderys, S.Zinkevičienė        
 22       ->        
  [88]  A.Poderys, S.Zinkevičienė      
 27         11:3  14:15  11:6  11:5 [20']      
 M.Augustaitis, A.Jarošaitienė        
 6   Marius Augustaitis 
 Agneta Jarošaitienė 
  ->        
      [128]  K.Adomaitis, J.Vaškelytė  
 7   Mantas Zinkevičius 
 Laura Butkutė-Olšauskė 
        11:5  12:10  11:7 [20']  
 M.Zinkevičius, L.Butkutė-Olšauskė        
 26       ->        
  [89]  K.Adomaitis, J.Vaškelytė      
 23         8:11  11:6  12:11  11:8 [21']      
 K.Adomaitis, J.Vaškelytė        
 10   Kęstutis Adomaitis 
 Jurgita Vaškelytė 
  ->        
    [108]  K.Adomaitis, J.Vaškelytė    
 15   Jonas Bartkus 
 Žydrė Dočkienė 
      11:3  11:5  11:5 [18']    
[68]  J.Bartkus, Ž.Dočkienė        
 18   Vilimas Šimkus 
 Vaida Gečienė 
  11:13  11:3  11:8  11:7 [25']      Š.Poderys, I.Peleckienė   3-a vieta
  [90]  J.Bartkus, Ž.Dočkienė   [141]  A.Poderys, S.Zinkevičienė
 31         13:11  4:11  7:11  14:12  13:11 [33']    A.Poderys, S.Zinkevičienė   8:11  11:7  11:9  11:7 [14']
 A.Mockus, T.Rakauskaitė        
 2   Andrius Mockus 
 Toma Rakauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Vizgirda, Z.Jarošaitienė    
      [129]  R.Vizgirda, R.Petrošienė  
       R.Vizgirda, R.Petrošienė   11:5  11:8  11:5 [16']   5-a vieta
       
       A.Jonuškis, L.Valantiejienė     ->
      [130]  A.Jonuškis, L.Valantiejienė  
       J.Bartkus, Ž.Dočkienė   11:5  11:6  11:5 [16']  
           
           
         A.Vizgirda, Z.Jarošaitienė   7-a vieta
       
         J.Bartkus, Ž.Dočkienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Stravinskas, D.Vizgirdienė      
    [109]  S.Stravinskas, D.Vizgirdienė    
     E.Petrošius, J.Treinytė   11:6  11:8  11:9 [9']    
      [131]  S.Stravinskas, D.Vizgirdienė  
     E.Peleckis, A.Pikčilingienė     12:10  11:4  11:6 [8']  
    [110]  E.Peleckis, A.Pikčilingienė    
     S.Eibukas, I.Semaškienė   11:7  11:6  11:8 [10']     9-a vieta
       
     D.Bankauskas, S.Čečkauskienė       ->
    [111]  M.Augustaitis, A.Jarošaitienė    
     M.Augustaitis, A.Jarošaitienė   6:11  11:6  13:11  9:11  13:11 [31']    
      [132]  M.Augustaitis, A.Jarošaitienė  
     M.Zinkevičius, L.Butkutė-Olšauskė     11:2  11:8  11:9 [19']  
    [112]  A.Mockus, T.Rakauskaitė    
     A.Mockus, T.Rakauskaitė   11:6  9:11  11:9  11:7 [22']    
           
         E.Peleckis, A.Pikčilingienė   11-a vieta
       
         A.Mockus, T.Rakauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Petrošius, J.Treinytė    
       
       S.Eibukas, I.Semaškienė   ->   13-a vieta
       
       D.Bankauskas, S.Čečkauskienė     ->
       
       M.Zinkevičius, L.Butkutė-Olšauskė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   K.Ramanauskas, S.Čalkina      
   K.Ramanauskas, S.Čalkina   ->      
     K.Ramanauskas, S.Čalkina    
      ->    
   .      
    ->      
      [113]  K.Ramanauskas, S.Čalkina  
        11:6  11:7  11:8  
   .      
    ->      
     M.Paulauskas, E.Misiūnaitė    
   M.Paulauskas, E.Misiūnaitė     ->    
   M.Paulauskas, E.Misiūnaitė      
    ->       17-a vieta
        [133]  K.Ramanauskas, S.Čalkina
          11:7  9:11  11:3  11:2 [51']
   A.Lesinskas, M.Murovova      
   A.Lesinskas, M.Murovova   ->      
     A.Lesinskas, M.Murovova    
      ->    
   .      
    ->      
      [114]  V.Šimkus, V.Gečienė  
        11:8  11:8  11:7 [4']  
   .      
    ->      
     V.Šimkus, V.Gečienė    
   V.Šimkus, V.Gečienė     ->    
   V.Šimkus, V.Gečienė      
    ->    M.Paulauskas, E.Misiūnaitė   19-a vieta
       
         A.Lesinskas, M.Murovova   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.