Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A, Bs ir Bj grupės, Data: 2016-09-24, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-09-24 2016-09-24 2016-09-24 2016-09-24  
 1   Emilija Kunigiškytė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Kunigiškytė      
 16       ->      
  [19] 11:00   E.Kunigiškytė    
 9   Diana Bumbulytė      8:11  11:7  15:13  14:12 [29']    
[8] 10:20   E.Puidokaitė      
 8   Emilija Puidokaitė    11:6  9:11  11:8  12:14  11:9 [40']      
    [31] 11:40   S.Poklikajeva  
 5   Snežana Poklikajeva        11:5  11:6  11:8 [18']  
[9] 10:20   S.Poklikajeva      
 12   Nikol Špet    11:3  11:6  11:0 [16']      
  [20] 11:00   S.Poklikajeva    
 13         12:10  11:3  10:12  11:4 [25']    
 V.Paulauskaitė      
 4   Viltė Paulauskaitė    ->       1-a vieta
      [45] 12:20   S.Golubickaitė
 3   Samanta Golubickaitė          11:4  11:7  11:2 [17']
 S.Golubickaitė      
 14       ->      
  [21] 11:00   S.Golubickaitė    
 11   Milda Geršvaltaitytė      11:4  7:11  11:13  11:8  11:3 [33']    
[10] 10:20   A.Rubinskaja      
 6   Alsu Rubinskaja    11:5  11:7  11:7 [20']      
    [32] 11:40   S.Golubickaitė  
 7   Greta Šukutytė        11:5  11:5  11:2 [15']  
[11] 10:20   G.Šukutytė      
 10   Giang Nguyen Thi Thu    6:11  9:11  11:7  11:3  11:8 [26']      
  [22] 11:00   D.Valantinaitė    
 15         11:7  11:1  13:11 [21']    
 D.Valantinaitė      
 2   Diana Valantinaitė    ->    E.Kunigiškytė   3-a vieta
      [46] 12:20   E.Kunigiškytė
       D.Valantinaitė   9:11  11:7  11:8  11:9 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Puidokaitė    
    [33] 11:40   V.Paulauskaitė  
     V.Paulauskaitė   11:5  11:9  6:11  11:9 [23']   5-a vieta
      [47] 12:20   A.Rubinskaja
     A.Rubinskaja     11:9  11:8  9:11  11:7 [26']
    [34] 11:40   A.Rubinskaja  
     G.Šukutytė   11:6  11:2  11:5 [14']  
         
         
       E.Puidokaitė   7-a vieta
     
       G.Šukutytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Bumbulytė    
   D.Bumbulytė   ->    
    [23] 11:00   D.Bumbulytė  
   N.Špet     11:6  11:9  11:8 [17']  
   N.Špet    
    ->     9-a vieta
      [35] 11:40   M.Geršvaltaitytė
        8:11  11:9  11:5  11:7 [28']
   M.Geršvaltaitytė    
   M.Geršvaltaitytė   ->    
    [24] 11:00   M.Geršvaltaitytė  
   G.Nguyen Thi Thu     11:7  11:7  8:11  11:9 [21']  
   G.Nguyen Thi Thu    
    ->    
         
       N.Špet   11-a vieta
     
       G.Nguyen Thi Thu   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17 
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.