Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A, Bs ir Bj grupės, Data: 2016-09-24, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-09-24 2016-09-24 2016-09-24 2016-09-24  
 1   Emilija Kunigiškytė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Kunigiškytė      
 16       ->      
  [19] 11:00   E.Kunigiškytė    
 9   Diana Bumbulytė      8:11  11:7  15:13  14:12 [29']    
[8] 10:20   E.Puidokaitė      
 8   Emilija Puidokaitė    11:6  9:11  11:8  12:14  11:9 [40']      
    [31] 11:40   S.Poklikajeva  
 5   Snežana Poklikajeva        11:5  11:6  11:8 [18']  
[9] 10:20   S.Poklikajeva      
 12   Nikol Špet    11:3  11:6  11:0 [16']      
  [20] 11:00   S.Poklikajeva    
 13         12:10  11:3  10:12  11:4 [25']    
 V.Paulauskaitė      
 4   Viltė Paulauskaitė    ->       1-a vieta
      [45] 12:20   S.Golubickaitė
 3   Samanta Golubickaitė          11:4  11:7  11:2 [17']
 S.Golubickaitė      
 14       ->      
  [21] 11:00   S.Golubickaitė    
 11   Milda Geršvaltaitytė      11:4  7:11  11:13  11:8  11:3 [33']    
[10] 10:20   A.Rubinskaja      
 6   Alsu Rubinskaja    11:5  11:7  11:7 [20']      
    [32] 11:40   S.Golubickaitė  
 7   Greta Šukutytė        11:5  11:5  11:2 [15']  
[11] 10:20   G.Šukutytė      
 10   Giang Nguyen Thi Thu    6:11  9:11  11:7  11:3  11:8 [26']      
  [22] 11:00   D.Valantinaitė    
 15         11:7  11:1  13:11 [21']    
 D.Valantinaitė      
 2   Diana Valantinaitė    ->    E.Kunigiškytė   3-a vieta
      [46] 12:20   E.Kunigiškytė
       D.Valantinaitė   9:11  11:7  11:8  11:9 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Puidokaitė    
    [33] 11:40   V.Paulauskaitė  
     V.Paulauskaitė   11:5  11:9  6:11  11:9 [23']   5-a vieta
      [47] 12:20   A.Rubinskaja
     A.Rubinskaja     11:9  11:8  9:11  11:7 [26']
    [34] 11:40   A.Rubinskaja  
     G.Šukutytė   11:6  11:2  11:5 [14']  
         
         
       E.Puidokaitė   7-a vieta
     
       G.Šukutytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Bumbulytė    
   D.Bumbulytė   ->    
    [23] 11:00   D.Bumbulytė  
   N.Špet     11:6  11:9  11:8 [17']  
   N.Špet    
    ->     9-a vieta
      [35] 11:40   M.Geršvaltaitytė
        8:11  11:9  11:5  11:7 [28']
   M.Geršvaltaitytė    
   M.Geršvaltaitytė   ->    
    [24] 11:00   M.Geršvaltaitytė  
   G.Nguyen Thi Thu     11:7  11:7  8:11  11:9 [21']  
   G.Nguyen Thi Thu    
    ->    
         
       N.Špet   11-a vieta
     
       G.Nguyen Thi Thu   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.