Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės, Data: 2016-09-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-09-24 2016-09-24 2016-09-24 2016-09-24  
 1   Rusnė Vitkauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 R.Vitkauskaitė      
 16       ->      
  [20] 11:00    R.Vitkauskaitė    
 9   Dangė Lygnugarytė      11:8  11:5  11:5 [10']    
[5] 10:00    S.Mauragytė      
 8   Smiltė Mauragytė    11:3  11:3  11:5 [9']      
    [39] 12:00    R.Vitkauskaitė  
 5   Liepa Leonavičiūtė        15:13  15:13  11:6 [21']  
 L.Leonavičiūtė      
 12       ->      
  [21] 11:00    L.Leonavičiūtė    
 13         11:6  12:10  11:5 [14']    
 V.Puišytė      
 4   Vytenė Puišytė    ->       1-a vieta
      [56] 13:00    R.Vitkauskaitė
 3   Agota Narvilaitė          11:13  11:9  11:8  11:9 [23']
 A.Narvilaitė      
 14       ->      
  [22] 11:00    A.Narvilaitė    
 11   Liepa Bracaitė      11:5  11:3  11:4 [13']    
[6] 10:00    R.Kelečiūtė      
 6   Radvilė Kelečiūtė    11:6  10:12  11:8  3:11  11:9 [25']      
       A.Narvilaitė  
 7   Kotryna Čyvaitė        12:10  11:5  11:2 [11']  
[7] 10:20    K.Čyvaitė      
 10   Goda Lukoševičiūtė    11:9  11:8  12:10 [17']      
     K.Čyvaitė    
 15         3:11  11:6  13:11  5:11  11:9 [25']    
 S.Micevičiūtė      
 2   Saida Micevičiūtė    ->    L.Leonavičiūtė   3-a vieta
      [57] 13:00    L.Leonavičiūtė
       K.Čyvaitė   11:7  11:6  11:6 [12']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Mauragytė    
    [41] 12:00    V.Puišytė  
     V.Puišytė   11:7  11:6  11:2 [13']   5-a vieta
      [58] 13:00    V.Puišytė
     R.Kelečiūtė     11:6  13:15  11:8  7:11  11:4 [31']
    [42] 12:00    R.Kelečiūtė  
     S.Micevičiūtė   6:11  13:11  11:2  11:8 [20']  
         
         
       S.Mauragytė   7-a vieta
         S.Micevičiūtė
       S.Micevičiūtė   11:6  9:11  8:11  11:4  11:4 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Lygnugarytė    
   D.Lygnugarytė   ->    
     D.Lygnugarytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [43] 12:20    L.Bracaitė
        11:8  12:10  11:7 [15']
   L.Bracaitė    
   L.Bracaitė   ->    
    [24] 11:00    L.Bracaitė  
   G.Lukoševičiūtė     11:4  11:4  14:12 [16']  
   G.Lukoševičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Lukoševičiūtė
       G.Lukoševičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.