Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2016-11-12, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-11-12 2016-11-12 2016-11-12  
 1   Perla Murėnaitė    Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė        
 32       ->        
     P.Murėnaitė      
 17   Radvilė Kelečiūtė      11:1  11:0  11:1 [8']      
[1] 12:00    L.Aleknavičiūtė        
 16   Liepa Aleknavičiūtė    12:10  12:10  11:4 [16']        
    [27] 13:20    P.Murėnaitė    
 9   Signė Borisenko        11:4  11:4  11:3 [11']    
[2] 12:00    S.Borisenko        
 24   Marija Taicaitė    11:1  11:2  11:3 [9']        
  [14] 12:40    S.Borisenko      
 25   Oresta Ščerbakova      11:7  11:4  11:5 [12']      
[3] 12:00    J.Kelečiūtė        
 8   Jogailė Kelečiūtė    11:8  11:4  11:2 [9']        
      [184]    P.Murėnaitė  
 5   Gerda Dembskytė          11:8  11:7  11:7 [14']  
   G.Dembskytė        
 28   Paulė Černiauskaitė    11:0  11:0  11:0 [7']        
  [15] 12:40    G.Dembskytė      
 21   Martyna Marija Marcinkevičiūtė      11:2  11:7  11:4 [11']      
[5] 12:00    G.Jurkevičiūtė        
 12   Gabija Jurkevičiūtė    14:12  13:11  11:5 [19']        
    [28] 13:20    M.Sukackaitė    
 13   Emilija Ogurkis        11:3  11:4  11:6 [10']    
[6] 12:00    E.Ogurkis        
 20   Liepa Bracaitė    11:5  11:1  11:3 [12']        
  [16] 12:40    M.Sukackaitė      
 29         11:4  11:2  11:7 [10']      
 M.Sukackaitė        
 4   Monika Sukackaitė    ->         1-a vieta
           P.Murėnaitė
 3   Snežana Poklikajeva            11:6  8:11  11:6  11:2 [16']
 S.Poklikajeva        
 30       ->        
  [17] 12:40    S.Poklikajeva      
 19   Ula Kasparavičė      11:4  11:2  11:4 [9']      
   U.Kasparavičė        
 14   Agota Narvilaitė    11:4  11:9  11:9 [15']        
    [29] 13:20    S.Poklikajeva    
 11   Vakarė Trakšelytė        11:13  11:5  11:7  11:5 [16']    
[8] 12:20    V.Trakšelytė        
 22   Nora Vogonytė    11:3  11:8  11:4 [16']        
     E.Karlikauskytė      
 27   Dominyka Butvydaitė      11:9  11:5  7:11  11:6 [21']      
[9] 12:20    E.Karlikauskytė        
 6   Evelina Karlikauskytė    11:0  11:4  11:1 [8']        
         V.Paulauskaitė  
 7   Aistė Valantinaitė          9:11  11:8  12:10  11:9 [19']  
[10] 12:20    A.Valantinaitė        
 26   Amanda Vaišvilaitė    11:1  11:1  11:0 [9']        
  [19] 13:00    K.Anciūtė      
 23   Dangė Lygnugarytė      11:8  12:10  11:9 [17']      
[11] 12:20    K.Anciūtė        
 10   Kristė Anciūtė    11:2  11:2  11:3 [9']        
    [34] 13:40    V.Paulauskaitė    
 15   Liepa Leonavičiūtė        11:7  9:11  11:7  11:5 [24']    
[12] 12:20    L.Leonavičiūtė        
 18   Kotryna Čyvaitė    11:2  11:1  11:2 [11']      M.Sukackaitė   3-a vieta
  [20] 13:00    V.Paulauskaitė   [213]    M.Sukackaitė
 31         11:6  11:4  11:1 [12']    S.Poklikajeva   11:8  7:11  15:13  13:15  11:6 [28']
 V.Paulauskaitė        
 2   Viltė Paulauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Borisenko    
      [186]    S.Borisenko  
       G.Dembskytė   11:7  11:8  11:5 [11']   5-a vieta
        [214]    E.Karlikauskytė
       E.Karlikauskytė     9:11  11:1  12:10  11:6 [14']
      [187]    E.Karlikauskytė  
       K.Anciūtė   11:6  11:5  12:10 [12']  
           
           
         G.Dembskytė   7-a vieta
        [215]    K.Anciūtė
         K.Anciūtė   6:11  12:10  8:11  11:5  11:4 [24']
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Aleknavičiūtė      
    [35] 13:40    J.Kelečiūtė    
     J.Kelečiūtė   11:1  11:3  11:2 [10']    
      [188]    J.Kelečiūtė  
     G.Jurkevičiūtė     11:9  11:7  11:7 [17']  
    [40] 14:00    G.Jurkevičiūtė    
     E.Ogurkis   10:12  6:11  11:7  11:7  11:8 [24']     9-a vieta
        [216]    A.Valantinaitė
     U.Kasparavičė       10:12  11:4  13:11  11:4 [22']
    [41] 14:00    V.Trakšelytė    
     V.Trakšelytė   11:2  11:3  11:2 [11']    
      [189]    A.Valantinaitė  
     A.Valantinaitė     11:2  11:8  11:5 [15']  
    [46] 14:20    A.Valantinaitė    
     L.Leonavičiūtė   11:9  11:7  11:4 [13']    
           
         G.Jurkevičiūtė   11-a vieta
        [217]    V.Trakšelytė
         V.Trakšelytė   13:11  11:5  11:9 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Aleknavičiūtė    
      [190]    E.Ogurkis  
       E.Ogurkis   11:2  11:0  11:5 [8']   13-a vieta
        [218]    E.Ogurkis
       U.Kasparavičė     3:11  11:5  11:8  11:2 [15']
      [191]    L.Leonavičiūtė  
       L.Leonavičiūtė   11:1  8:11  11:7  9:11  11:6 [23']  
           
           
         L.Aleknavičiūtė   15-a vieta
        [219]    U.Kasparavičė
    Dėl 17-32 vietos      U.Kasparavičė   11:4  9:11  11:3  11:3 [14']
         
   R.Kelečiūtė      
   R.Kelečiūtė   ->      
    [47] 14:20    M.Taicaitė    
   M.Taicaitė     11:8  11:7  11:5 [14']    
  [21] 13:00    M.Taicaitė      
   O.Ščerbakova   11:4  11:13  12:10  11:5 [20']      
      [192]    M.Marcinkevičiūtė  
   P.Černiauskaitė       11:6  6:11  11:2  14:12 [15']  
  [22] 13:00    M.Marcinkevičiūtė      
   M.Marcinkevičiūtė   11:0  11:4  11:0 [8']      
    [52] 14:40    M.Marcinkevičiūtė    
   L.Bracaitė     11:9  8:11  13:11  11:7 [19']    
   L.Bracaitė      
    ->       17-a vieta
        [220]    M.Marcinkevičiūtė
          11:6  11:9  11:5 [13']
   A.Narvilaitė      
   A.Narvilaitė   ->      
    [53] 14:40    N.Vogonytė    
   N.Vogonytė     11:2  11:5  11:7 [13']    
  [23] 13:00    N.Vogonytė      
   D.Butvydaitė   11:5  11:3  11:5 [14']      
      [193]    N.Vogonytė  
   A.Vaišvilaitė       14:12  8:11  11:5  11:5 [20']  
  [24] 13:00    A.Vaišvilaitė      
   D.Lygnugarytė   11:9  13:11  12:10 [17']      
    [58] 15:00    K.Čyvaitė    
   K.Čyvaitė     14:12  11:6  11:5 [15']    
   K.Čyvaitė      
    ->    M.Taicaitė   19-a vieta
       
         K.Čyvaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       R.Kelečiūtė    
      [194]    L.Bracaitė  
       L.Bracaitė   4:11  11:9  9:11  11:8  11:6 [26']   21-a vieta
       
       A.Narvilaitė     ->
      [195]    A.Narvilaitė  
       A.Vaišvilaitė   11:2  11:2  11:3 [9']  
           
           
         R.Kelečiūtė   23-a vieta
       
         A.Vaišvilaitė   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     O.Ščerbakova    
     O.Ščerbakova   ->    
      [196]    O.Ščerbakova  
     P.Černiauskaitė     11:0  
     P.Černiauskaitė    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     D.Butvydaitė    
     D.Butvydaitė   ->    
      [197]    D.Butvydaitė  
     D.Lygnugarytė     11:5  11:5  9:11  11:7 [17']  
     D.Lygnugarytė    
      ->    
           
         P.Černiauskaitė   27-a vieta
       
         D.Lygnugarytė   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.