Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas, Data: 2016-11-12, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-11-12 2016-11-12 2016-11-13  
 1   Domas Pakšys 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [104] 17:40    D.Pakšys, P.Murėnaitė    
 9   Artūras Radavičius 
 Aistė Valantinaitė 
    11:5  11:7  11:3 [14']    
[95] 17:00    A.Radavičius, A.Valantinaitė      
 8   Matas Miliauskis 
 Signė Borisenko 
  7:11  11:7  12:10  4:11  11:9 [26']      
    [154] 09:00    D.Pakšys, P.Murėnaitė  
 5   Vilius Bagdanavičius 
 Gerda Dembskytė 
      10:12  11:8  11:6  7:11  12:10 [24']  
   V.Bagdanavičius, G.Dembskytė      
 12   Titas Žibūda 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
  11:2  11:2  11:2 [9']      
  [107] 17:40    V.Bagdanavičius, G.Dembskytė    
 13   Mantas Šatkauskas 
 Radvilė Kelečiūtė 
    14:12  12:10  12:10 [17']    
[97] 17:20    M.Vilinauskas, M.Sukackaitė      
 4   Matas Vilinauskas 
 Monika Sukackaitė 
  11:0  11:2  11:2 [9']       1-a vieta
         R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva
 3   Dovas Genys 
 Viltė Paulauskaitė 
        15:14  11:8  11:7 [17']
   D.Genys, V.Paulauskaitė      
 14   Justinas Tomkevičius 
 Marija Taicaitė 
  11:2  11:6  11:4 [12']      
  [108] 17:40    D.Genys, V.Paulauskaitė    
 11   Mantas Jokubaitis 
 Gabija Jurkevičiūtė 
    13:11  11:2  11:4 [18']    
[101] 17:20    J.Abraitis, K.Anciūtė      
 6   Julius Abraitis 
 Kristė Anciūtė 
  9:11  11:3  15:13  8:11  11:9 [28']      
       R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva  
 7   Arnas Juknevičius 
 Evelina Karlikauskytė 
      11:8  11:5  9:11  11:5 [19']  
[102] 17:20    A.Juknevičius, E.Karlikauskytė      
 10   Matas Mackevičius 
 Jogailė Kelečiūtė 
  7:11  14:12  7:11  11:6  11:4 [26']      
  [109] 18:00    R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva    
 15   Rokas Kazlauskas 
 Kotryna Čyvaitė 
    11:4  11:5  11:4 [11']    
   R.Grigaliūnas, S.Poklikajeva      
 2   Rapolas Grigaliūnas 
 Snežana Poklikajeva 
  11:3  11:2  11:6 [9']    V.Bagdanavičius, G.Dembskytė   3-a vieta
      [162]    D.Genys, V.Paulauskaitė
       D.Genys, V.Paulauskaitė   7:11  11:9  12:10  11:6 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Radavičius, A.Valantinaitė    
    [156] 09:00    M.Vilinauskas, M.Sukackaitė  
     M.Vilinauskas, M.Sukackaitė   11:1  11:4  11:1 [11']   5-a vieta
      [163]    M.Vilinauskas, M.Sukackaitė
     J.Abraitis, K.Anciūtė     11:5  11:6  11:8 [12']
    [157] 09:00    A.Juknevičius, E.Karlikauskytė  
     A.Juknevičius, E.Karlikauskytė   11:7  11:5  11:9 [14']  
         
         
       A.Radavičius, A.Valantinaitė   7-a vieta
      [164]    A.Radavičius, A.Valantinaitė
       J.Abraitis, K.Anciūtė   11:5  11:9  11:7 [13']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Miliauskis, S.Borisenko    
   M.Miliauskis, S.Borisenko   ->    
    [158]    M.Miliauskis, S.Borisenko  
   T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė     11:3  11:4  11:5 [11']  
     T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė    
   M.Šatkauskas, R.Kelečiūtė   9:11  11:3  11:2  11:6 [19']     9-a vieta
      [165]    M.Miliauskis, S.Borisenko
   J.Tomkevičius, M.Taicaitė       6:11  14:12  7:11  11:6  11:9 [26']
     M.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė    
   M.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė   11:6  11:4  11:6 [12']    
    [159]    M.Mackevičius, J.Kelečiūtė  
   M.Mackevičius, J.Kelečiūtė     11:7  13:11  11:1 [13']  
  [114] 18:00    M.Mackevičius, J.Kelečiūtė    
   R.Kazlauskas, K.Čyvaitė   7:11  11:6  11:4  11:6 [17']    
         
       T.Žibūda, M.Marcinkevičiūtė   11-a vieta
      [166]    M.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė
       M.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė   11:2  11:6  11:5 [10']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Šatkauskas, R.Kelečiūtė  
     M.Šatkauskas, R.Kelečiūtė   ->   13-a vieta
      [167]    J.Tomkevičius, M.Taicaitė
     J.Tomkevičius, M.Taicaitė     13:11  11:4  11:6 [15']
       J.Tomkevičius, M.Taicaitė  
     R.Kazlauskas, K.Čyvaitė   6:11  5:11  14:12  11:4  11:4 [21']  
         
         
        15-a vieta
       R.Kazlauskas, K.Čyvaitė
       R.Kazlauskas, K.Čyvaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.