Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2016-12-10, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-12-10 2016-12-10 2016-12-10  
 1   Birutė Baranauskaitė ,   Laima Chomskytė   Dėl 1-4 vietų    
[39] 11:45   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 8   Violeta Slušnienė ,   Monika Žiūkaitė    11:2  11:4  11:9 [18']    
  [49] 12:05   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė  
 5   Agnė Krušataitė ,   Monika Petreikytė      8:11  6:11  11:4  11:5  11:8 [29']  
[40] 11:45   J.Kažanauskaitė, M.Murovova    
 4   Justė Kažanauskaitė ,   Marina Murovova    11:3  11:5  11:7 [18']    1-a vieta
    [59] 12:50   Ž.Dočkienė, J.Treinytė
 3   Jolita Meškelytė ,   Indrė Semaškienė        11:5  11:4  11:8 [21']
[41] 11:45   J.Kareckienė, I.Giedraitytė    
 6   Jurgita Kareckienė ,   Ieva Giedraitytė    7:11  11:7  11:8  13:11 [31']    
  [50] 12:30   Ž.Dočkienė, J.Treinytė  
 7   Sandra Čečkauskienė ,   Ieva Ketvirtienė      11:7  11:2  11:3 [22']  
[42] 11:45   Ž.Dočkienė, J.Treinytė    
 2   Žydrė Dočkienė ,   Jolanta Treinytė    11:3  11:6  11:1 [17']    
     
     J.Kažanauskaitė, M.Murovova  3-a vieta
  [60] 12:50   J.Kareckienė, I.Giedraitytė
   J.Kareckienė, I.Giedraitytė   15:13  11:7  11:7  11:9 [37']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Slušnienė, M.Žiūkaitė    
  [51] 12:30   A.Krušataitė, M.Petreikytė  
   A.Krušataitė, M.Petreikytė   11:7  11:2  11:7 [16']  5-a vieta
    [61] 12:50   J.Meškelytė, I.Semaškienė
   J.Meškelytė, I.Semaškienė     12:10  11:9  11:4 [17']
  [52] 12:30   J.Meškelytė, I.Semaškienė  
   S.Čečkauskienė, I.Ketvirtienė   11:7  11:6  11:5 [18']  
       
       
     V.Slušnienė, M.Žiūkaitė  7-a vieta
    [62] 12:50   S.Čečkauskienė, I.Ketvirtienė
     S.Čečkauskienė, I.Ketvirtienė   4:11  11:7  3:11  11:7  11:9 [29']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.