Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) Cv ir Ds grupės, Data: 2016-12-10, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-12-10 2016-12-10 2016-12-10 2016-12-10  
 1   Aleksandr Mingaliov 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[1] 09:30   A.Mingaliov, J.Treinytė      
 16   Vidas Pilvinis 
 Ieva Ketvirtienė 
  11:5  8:11  11:8  11:5 [29']      
  [9] 09:50   A.Mingaliov, J.Treinytė    
 9   Tomas Šnepeta 
 Monika Petreikytė 
    11:8  11:4  9:11  7:11  11:3 [30']    
[2] 09:30   K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 8   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
  11:3  11:7  11:7 [16']      
    [21] 10:30   V.Lobach, J.Kažanauskaitė  
 5   Saulius Eibukas 
 Žydrė Dočkienė 
      11:6  11:8  11:7 [29']  
[3] 09:30   S.Eibukas, Ž.Dočkienė      
 12   Audrius Lesinskas 
 Indrė Semaškienė 
  11:7  12:10  11:6 [18']      
  [10] 09:50   V.Lobach, J.Kažanauskaitė    
 13   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
    11:9  8:11  11:7  11:5 [35']    
[4] 09:30   V.Lobach, J.Kažanauskaitė      
 4   Vitali Lobach 
 Justė Kažanauskaitė 
  11:6  11:5  11:4 [18']       1-a vieta
      [31] 11:20   V.Lobach, J.Kažanauskaitė
 3   Marius Augustaitis 
 Marina Murovova 
        11:4  11:5  4:11  12:14  11:4 [35']
[5] 09:30   M.Augustaitis, M.Murovova      
 14   Valdas Paulauskas 
 Ieva Giedraitytė 
  11:3  12:10  11:7 [20']      
  [11] 09:50   A.Ramanauskas, J.Meškelytė    
 11   Haroldas Nevidauskas 
 Monika Žiūkaitė 
    11:5  11:3  11:4 [19']    
[6] 09:30   A.Ramanauskas, J.Meškelytė      
 6   Andrius Ramanauskas 
 Jolita Meškelytė 
  11:8  7:11  11:7  11:4 [21']      
    [22] 10:30   A.Ramanauskas, J.Meškelytė  
 7   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
      11:6  11:9  11:7 [21']  
[7] 09:50   J.Seniūnas, J.Kareckienė      
 10   Jonas Seniūnas 
 Jurgita Kareckienė 
  11:5  11:8  11:13  11:8 [28']      
  [12] 09:50   P.Jūras, L.Chomskytė    
 15   Mindaugas Juodvalkis 
 Sandra Čečkauskienė 
    11:9  11:8  11:6 [22']    
[8] 09:50   P.Jūras, L.Chomskytė      
 2   Paulius Jūras 
 Laima Chomskytė 
  11:8  11:9  11:5 [20']    A.Mingaliov, J.Treinytė   3-a vieta
      [32] 11:20   A.Mingaliov, J.Treinytė
       P.Jūras, L.Chomskytė   6:11  11:8  11:7  11:9 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Jucys, B.Baranauskaitė    
    [23] 10:30   S.Eibukas, Ž.Dočkienė  
     S.Eibukas, Ž.Dočkienė   11:7  11:6  6:11  9:11  11:6 [26']   5-a vieta
      [33] 11:20   M.Augustaitis, M.Murovova
     M.Augustaitis, M.Murovova     11:8  11:8  11:5 [17']
    [24] 10:30   M.Augustaitis, M.Murovova  
     J.Seniūnas, J.Kareckienė   11:3  10:12  11:2  11:5 [27']  
         
         
       K.Jucys, B.Baranauskaitė   7-a vieta
     
       J.Seniūnas, J.Kareckienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Pilvinis, I.Ketvirtienė      
  [13] 10:10   V.Pilvinis, I.Ketvirtienė    
   T.Šnepeta, M.Petreikytė   11:5  11:8  11:6 [20']    
    [25] 10:55   V.Pilvinis, I.Ketvirtienė  
   A.Lesinskas, I.Semaškienė     11:8  8:11  11:5  11:5 [27']  
  [14] 10:10   A.Lesinskas, I.Semaškienė    
   E.Petrošius, V.Slušnienė   11:5  10:12  5:11  11:4  11:7 [28']     9-a vieta
      [34] 11:20   V.Pilvinis, I.Ketvirtienė
   V.Paulauskas, I.Giedraitytė       14:12  8:11  13:11  13:11 [33']
  [15] 10:10   H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė    
   H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė   8:11  13:11  11:8  11:7 [23']    
    [26] 10:55   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė  
   V.Jonikas, A.Krušataitė     6:11  11:3  7:11  11:8  13:11 [29']  
  [16] 10:10   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė    
   M.Juodvalkis, S.Čečkauskienė   11:8  11:13  12:10  11:7 [24']    
         
       A.Lesinskas, I.Semaškienė   11-a vieta
     
       H.Nevidauskas, M.Žiūkaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     T.Šnepeta, M.Petreikytė    
     
     E.Petrošius, V.Slušnienė   ->   13-a vieta
     
     V.Paulauskas, I.Giedraitytė     ->
     
     V.Jonikas, A.Krušataitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 12:00 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B 
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2019-03-16 10:00 2019-03-16 20:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD  
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv)
2019-03-09 10:00 2019-03-09 22:30
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.