Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
12-oji Lietuvos taurė (2-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2016-12-03, Vieta: Melnragė, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-12-03 2016-12-03 2016-12-03  
 1   Regina Narijauskaitė ,   Indrė Petrulaitienė   Dėl 1-4 vietų    
[41] 12:30   R.Narijauskaitė, I.Petrulaitienė    
 8   Sabina Buitkutė ,   Rugilė Gečaitė    8:11  7:11  11:5  11:7  13:11 [35']    
  [58] 13:35   R.Narijauskaitė, I.Petrulaitienė  
 5   Vilija Čekanauskienė ,   Jurgita Bilienė      11:6  11:3  11:4 [22']  
[42] 12:30   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė    
 4   Neringa Krasnauskaitė ,   Toma Rakauskaitė    11:9  8:11  11:7  11:7 [23']    1-a vieta
    [73] 14:45   P.Murėnaitė, V.Movšovič
 3   Perla Murėnaitė ,   Vitalija Movšovič        11:7  11:9  5:11  11:9 [38']
[43] 12:30   P.Murėnaitė, V.Movšovič    
 6   Dovilė Kuzmickaitė ,   Gerda Trakymaitė    11:7  11:2  11:2 [18']    
  [59] 13:35   P.Murėnaitė, V.Movšovič  
 7   Lorena Valantiejienė ,   Dovilė Ruzvaltienė      11:5  11:2  12:10 [22']  
[44] 12:30   G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė    
 2   Gintė Pačkauskaitė ,   Urtė Padaigaitė    8:11  11:6  8:11  11:5  11:3 [34']    
     
     N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė  3-a vieta
  [74] 14:45   G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė
   G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė   11:7  13:11  11:7 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   S.Buitkutė, R.Gečaitė    
  [60] 14:00   S.Buitkutė, R.Gečaitė  
   V.Čekanauskienė, J.Bilienė   11:9  11:4  11:3 [19']  5-a vieta
    [75] 15:05   S.Buitkutė, R.Gečaitė
   D.Kuzmickaitė, G.Trakymaitė     8:11  11:2  11:5  11:4 [29']
  [61] 14:00   D.Kuzmickaitė, G.Trakymaitė  
   L.Valantiejienė, D.Ruzvaltienė   11:9  11:3  11:9 [18']  
       
       
     V.Čekanauskienė, J.Bilienė  7-a vieta
   
     L.Valantiejienė, D.Ruzvaltienė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.